داکوتای جنوبی قبایل مخالف فرماندار و حفظ بازرسی در مبارزه با کروناویروس

دو قبایل بومی آمریکا در حال هجوم داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem به منظور حذف کنار جاده بازرسی که رهبران قبیله ای ادعا می کنند لازم است برای حفظ coronavirus از آلوده رزرو مقامات روز دوشنبه گفت:.

اگر Oglala و شایانی رودخانه و واکنش لازم نیست خود را به پایین پست های بازرسی در وزارت امور خارجه و بزرگراه های فدرال دولت در Pierre آنها را به دادگاه فرماندار گفت.

پرسنل تحویل صاحبان املاک دامداران و تعمیر و نگهداری بزرگراه کارگران در حال کند شدن و یا تبدیل به اطراف Noem گفت.

“ما نیاز به افرادی که فقط رانندگی از طریق منطقه قادر به انجام این کار” او به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر دوشنبه. “این بازرسی شده اند یک مسئله اجازه می دهد این نوع از خدمات را از طریق دریافت کنید.”

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

وجود دارد هیچ برنامه ای برای دولت و پلیس و یا دیگر اجرای قانون اقدام سخنگوی والی گفت NBC News در روز دوشنبه.

تصویر: Kristi Noem (بیل کلارک / CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ فایل)

Noem کارکنان صادر, یادداشت های پنج شنبه و جمعه آن را “کاملا روشن است غیر قانونی به قطع جریان ترافیک در این جاده ها” با توجه به های اخیر در ارتباط است.

“پست های بازرسی در وزارت امور خارجه و بزرگراه های ایالات متحده قانونی نیست و اگر آنها نمی, پایین آمدن دولت خواهد شد موضوع را به دادگاه فدرال” مشاور ارشد و سیاست مدیر مگی Seidel نوشت: یکشنبه.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل و هشدار در مورد شیوع کروناویروس

شاین رودخانه سو قبیله رئیس هارولد Frazier گفت: MSNBC در روز یکشنبه که فدرال-قبیله ای معاهدات اجازه قبیله به مانیتور که می آید از طریق رزرو و به نوبه خود به دور از مسافران اگر آنها از مناطق شناخته شده به کروناویروس نقاط داغ.

تصویر: هارولد Frazier (Tasos Katopodis / گتی ایماژ فایل)

“ما هر حق قانونی برای انجام آنچه که ما در حال انجام,” او گفت:. “ما فقط انجام اقدام پیشگیرانه. هیچ چیز آن را به تلاش برای مانع مردم است.”

فریزر گفت که با چند تخت بیمارستان در آن, رزرو قبیله اش معتقد است بازرسی خواهد شد صرفه جویی در زندگی می کند.

“هنگامی که ما صحبت در مورد حقوق یکی از بزرگترین حقوق است حق زندگی” او گفت:. “و این که همه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که به ارائه است که حق را برای ما ساکنان در این reservation.”

Oglala سو رئیس جمهور جولیان خرس دونده گفت: قبایل شده است در به طور منظم مشورت با مقامات دولتی اما او اصرار داشت که پیر در نهایت هیچ قدرت بر اعمال خود.

“این Oglala گروه آماده است برای ایستادن در برابر خارجی رسوخ در زندگی روزانه ما است. ما باید قبل از برتر حق را خود ما قوانین و حکومت آنها را” خرس دونده گفت: در یک پیام ویدئویی بیش از آخر هفته.

“ما در حال نقل مکان کرد و با تهدید زمانی که آنها می آیند از موضع ضعف است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de