تنر Tolbert می گوید: پیتر وبر تا به حال خشن رفتن’ در ‘کارشناسی’

لیسانس ملت رفقا. تنر Tolbert بستری او احساس برای پیتر وبر در طول آشفته فصل لیسانس.

“پیتر که فقیر ارشد به حال خشن, رفتن, احساس می کنم, راستش,” Tolbert, 33, گفت, Us Weekly منحصرا در پنج شنبه, مه 7 در حالی که ترویج همکاری خود را با Nutrisystem. “من فکر می کنم او فقط بیش از حد غیر قطعی برای این نقش به دنبال آن است.”

این کارشناسی در بهشت آلوم با اشاره به خلبان تمایل لطفا برای توده ها به عنوان دلیل خود را برای انفجاری آخر و شکست خورده نامزدی به هانا ان Sluss.

‘Poor Bastard’ Peter Weber Had a ‘Rough Go’ on ‘Bachelor,’ Tanner Tolbert Says
پیتر وبر و تنر Tolbert ABC/استوارت طبخ; تصادف/imageSPACE/شاتر

“من احساس می کنم مثل او سعی را بیش از حد بسیاری از مردم خوشحال در حالی که اگر او فقط متمرکز بر ساخت خود را خوشحال او را احتمالا انجام یک کار بهتر و بهتر نتیجه” Tolbert توضیح داد. “Yeah, او تا به حال یک رفتن در آن است.”

پدر دو اضافه شده: “من فکر می کنم بچه ها مثل Arie [Luyendyk جونیور] و خوان پابلو [Galavis] احتمالا کف زدن دست خود را به خاطر آن دیگری پسر آنها را به یک اجرا برای پول خود را.”

پس وبر آخر در اوایل سال جاری واقعیت تلویزیون ستاره 28 ساله بود به طور خلاصه مربوط به خود را runner-up, Madison Prewettقبل از quarantining با اونا کلی فلاناگان در ماه مارس است. ما را شکست این خبر در ماه آوریل که دو دوستیابی هستند.

“من فکر می کنم که مردم امروزه در نشان دادن بیشتر و بیشتر هستند — آنها با یکدیگر در خارج نشان می دهد و روابط اتفاق می افتد” Tolbert همسر جید Roperگفت ما. “بدیهی است که او ملاقات کرده بود کلی قبل و یک اتصال وجود دارد.”

کلرادو بومی, 33, ادامه داد: “اگر او را خوشحال پس از آن من فکر می کنم ما باید خوشحال بود برای او.”

Roper توضیح داد که او شنیده طرفداران گفت که رابطه زن و شوهر شده باید برنامه ریزی شده اما با توجه به او که نباید موضوع در همه, حتی اگر آن را درست است.

“من خواندن مردم گفت که” قرار بود که با هم در پایان هر حال و همه این مسائل است. شما می خواهید برای او آرزوی شادی مهم نیست که چه” او گفت:. “من احساس می کنم امیدوارم که آنها خوشحال هستیم.”

در حالی که وبر و فلاناگان, 28, شده اند, نشان دادن عشق خود را در حالی که ماندن با هم در شیکاگو Tolbert و Roper بحث شده است که آیا یا نه آنها را گسترش خانواده خود را در قرنطینه بوم عزیزم.

“ما در مورد آن صحبت کردیم. من فکر می کنم جید قطعا می خواهد یک” میسوری بومی گفت: ما در ماه مه. “من در حصار. بیشتر و بیشتر به عنوان زمان می رود و من فکر می کنم من پیوستن کنار او به مثل ‘OK یک سوم خواهد بود نوع سرد به.'”

این مرغ عشق که بحباله نکاح در اوردن, در ماه ژانویه سال 2016 هستند پدر و مادر از دختر امرسون 2 و پسر بروکس, 8 ماه.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de