توییتر به کارکنان گزینه برای کار از خانه به طور دائم


نیویورک: در اولین توییتر اعلام کرده است که کارکنان این گزینه از کار از خانه به طور دائم پس از پایان coronavirus مستند به این شرکت می گوید دفاتر آن بعید به بازگشایی قبل از سپتامبر.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت گفت: آن را در میان برای اولین بار به حرکت به telework در ماه مارس به عنوان یک نتیجه از بحران بهداشت و درمان و که آن را ادامه خواهد داد که سیاست به طور نامحدود به عنوان بخشی از یک حرکت به سمت یک “توزیع نیروی کار است.

“ما منحصر به فرد قرار به پاسخ سریع و اجازه می دهد مردمی برای کار از خانه داده شده ما تاکید بر تمرکز زدایی و حمایت از یک توزیع نیروی کار قادر به کار از هر نقطه” توییتر سخنگوی گفت.

“چند ماه گذشته ثابت کرده اند ما می توانیم که کار می کنند. بنابراین اگر کارکنان ما در یک نقش و موقعیتی است که آنها را قادر به کار از خانه و آنها می خواهند برای ادامه به انجام این کار برای همیشه ما را که اتفاق می افتد.”

توییتر گفت: هر بازگشایی دفاتر خود خواهد بود “مراقب عمدی در دفتر کار و تدریجی” زمانی که شرایط اجازه.

“افتتاح دفاتر خواهد بود و ما تصمیم هنگامی که و اگر کارکنان ما دوباره خواهد بود ایشان” سخنگوی گفت.

“با استثنائات بسیار کمی دفاتر باز نمی شود و قبل از سپتامبر. هنگامی که ما تصمیم به باز کردن دفاتر آن نیز نمی توان به یک ضربه محکم و ناگهانی به راه قبل از آن بود.”

خبر می آید زیر کلمه از گوگل و Facebook است که آنها به احتمال زیاد به ادامه telework از طریق پایان سال برای بسیاری از کارکنان.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de