دیوان عالی آمریکا وارد نزاع بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات اسناد و مدارک

AFP/فایل

واشنگتن: دادگاه عالی ایالات متحده طول می کشد تا شنبه بیشتر سیاسی متهم پرونده از سال — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع به نوبه خود بیش از اظهارنامه مالیاتی خود را و سوابق مالی به کنگره و نیویورک دادستان یک مورد که ممکن است تعریف محدودیت های ریاست جمهوری ایمنی.

دادگاه عالی نه قضات محدود در رمان coronavirus همه گیر خواهد شد سوال وکلای هر دو طرف در 10:00 am (1400 به وقت تهران) با تلفن در یک بسیار پیش بینی جلسه به صورت زنده پخش کنید.

به حکم دادگاه می رود قبل از پایان ماه ژوئن امکان را می دهد که قضات به ارائه یک تصمیم قبل از نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال دارد.

سابق املاک و مستغلات نجیب زاده که با استفاده از ثروت خود را به عنوان یک استدلال خود را در سال 2016 انتخابات اولین رئیس جمهور پس از ریچارد نیکسون در دهه 1970 به امتناع از انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را — باعث حدس و گمان خود را در مورد ارزش واقعی و امکان مالی و گیرایی.

فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد تصمیم دادگاه عالی را نیز باید عمیق و دراز مدت پیامدهای برای تعادل قدرت در ایالات متحده است.

رئیس جمهور وکلا حفظ آن در طول زمان خود را در اتاق او به طور موثر و کامل مصونیت قانونی است که لازم است برای او را به تمرکز بر روی کار خود را بدون در حال بررسی توسط وکلا یا اعضای کنگره است.

چندین کمیته های کنگره و منهتن وکیل را با صدور احضاریه به Ncmec تهمت را دیرین شرکت حسابداری و همچنین به دویچه بانک و سرمایه یک بانک خواستار میلیاردر مالی سوابق 2011-2018 دوره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله شکایت کرد برای جلوگیری از انتشار اسناد و مدارک.

‘یک نتیجه وحشتناک’

پس از او از دست رفته خود استدلال در دادگاه های پایین تر تهمت تبدیل شده به ملت بالاترین حقوقی بدن. با دو محافظه کار تهمت انتصاب در نه عدالت پنل دادگاه گرفته است روشن به نوبه خود به سمت راست.

با توافق به شنیدن در مورد دادگاه عالی به نظر می رسد مایل به تغییر حقوقی قبل از تصمیم گیری است که می تواند تاثیر شرکت های’decision به تسلیم رئیس جمهور را ثبت کرد.

قضات اختصاص خواهد ساعت اول از روز سه شنبه شفاهی به دموکراتیک به رهبری احکام صادر شده توسط سه خانه کمیته ها.

در یک حرکت تعجب آور در اواخر ماه آوریل از قضات خواسته احزاب به فایل مکمل دادخواستها در ماهیت سیاسی پرونده نشان می دهد که آنها ممکن است مایل به کنار.

اگر قضات نتیجه گیری کرد که این موضوع سیاسی است در طبیعت و نه قانونی آنها می تواند تعیین کند که دادگاه در اشتباه بودند به دخالت.

این امر باطل قبلی احکام و بدون حکم در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. به عنوان یک نتیجه سه موسسات مالی خواهد بود رایگان برای ارسال مدارک به کنگره — و یا به رد است.

این می تواند به عنوان یک “سازش” اما این امر می تواند “یک نتیجه وحشتناک برای جدایی از قدرت” نوشت: قانون پروفسور استفان Vladeck در یک مقاله.

“چنین حکمی را ترک کنگره با هیچ ساز و کاری برای اجرای آن احضاریه فراتر از خود سرکوبگر قدرت” Vladeck گفت.

گرفتن طوفانی

در مرحله دوم از شنبه, جلسه قضات را مورد منهتن دادستان سایرس ونس.

ونس یک دموکرات ارسال یک درخواست به Ncmec برای مغلوب ساختن پیشی جستن اسناد مالی به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به پرداخت به بازیگر پورنو Stormy Daniels به منظور خرید سکوت خود را در مورد اتهام رابطه با میلیاردر.

پرداخت که به نظر نمی رسد در رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی حساب می تواند یک نقض نیویورک مالی مبارزات انتخاباتی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای مدافع استدلال می کنند که یک رئیس جمهور برخوردار کل ایمنی تا زمانی که او در کاخ سفید است.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل حتی استدلال قبل از یک دادگاه تجدید نظر در حالی که در دفتر تهمت می تواند شلیک کسی مرده در نیویورک خیابان پنجم و چهره هیچ قانونی مجازات است.

متعدد کارشناسان حقوقی از جمله سابق وزارت دادگستری مقامات نوشته شده به دیوان عالی کشور برجسته است که یک رئیس جمهوری نمی تواند متهم در عملکرد از وظایف خود را اما که نمی تواند مانع تحقیقات.

دادگاه بالا مورد نیاز خود را پس از آن رئیس جمهور ریچارد نیکسون در دهه 1970 به نوبه خود بیش راز کاخ سفید ضبط شده به ویژه دادستان بررسی رسوایی واترگیت.

در 1990s دیوان عالی کشور نیز اجازه آزار و اذیت جنسی مدنی طرح دعوی در دادگاه واصل شود و در برابر پرزیدنت بیل کلینتون.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>