سازمان دیده بان کیت بکینسیل را LOL شایسته آموزش آشپزی با گربه

انجام کارهای راه خود را! کیت بکینسیل , آخرین, افراد مشهور به پرش در Instagram آموزش آشپزی روند که تنها در افزایش محبوبیت با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر. به جای ریختن او اسرار آشپزی بازیگر تا به حال کمی سرگرم کننده با شوق و حیوان خانگی مورد علاقه او.

این عالم اموات: خون, جنگ های ستاره, 46, زمان به او Instagram در چهار شنبه, مارس 11 به یک کمی از مواد غذایی مرتبط با گربه ایرانی Clive. “من نمی ساخت خود من خمیر یا هر چیزی من با استفاده از یک پورت, پایه,” او توضیح داد که در شروع فیلم به عنوان او یک صحن در اطراف کمر خود را. در ضمن Clive شد lounging در بستر طراحی شده به مانند پیتزا است که این بازیگر تا به حال قرار داده شده در جزیره آشپزخانه.

Kate Beckinsale Shares a LOL-Worthy Cooking Tutorial With Her Cat
کیت بکینسیل و گربه خود را. حسن نیت ارائه میدهد کیت بکینسیل/Instagram

“شما باید از پایگاه خود را و سپس شما قرار داده و پنیر خود را در” او گفت: او به عنوان mimed قرار دادن مواد تشکیل دهنده در بالای حیوان خانگی خود را. در حالی که وجود ندارد در واقع هر پنیر به حال Clive رود و اجازه دهید چند خوشحال “meows” و بکینسیل زد او را از طریق انگشتان دست خود را بلند خز.

لندن بومی سپس با انتقال بر روی بعدی مواد تشکیل دهنده. “من برخی از دوست داشتنی, تازه, تاک-گوجه فرنگی رسیده که من قصد دارم به ظاهر در گربه,” او گفت که او با دقت قرار داده شده سه نفر از میوه های قرمز در کلایو ، “و پس از آن اگر شما مانند ماهی کولی که من در واقع نمی, آنها فقط می تواند ظهور وجود دارد بیش از حد.”

پس از ظرافت قرار دادن هر یک از جعلی ماهی بین گوجه فرنگی, بکینسیل آشپزی موفقیت کامل بود. “و این که چگونه از آن آسان است” او اعلام کرد. “که پخت و پز است.”

این سرندیپیتی ستاره پس رفت به چنگ زدن به تلفن خود را که لبه پنجره رساند تا چند پا دور, بنابراین او می تواند به او Instagram followers یک نگاه بهتر در او ایجاد شد که فقط کلایو در حال استراحت زیر مرتب گوجه فرنگی و آنچوی.

Kate Beckinsale Shares a LOL-Worthy Cooking Tutorial With Her Cat
کیت بکینسیل گربه. حسن نیت ارائه میدهد کیت بکینسیل/Instagram

“آیا شما مانند پیتزا ؟ آیا شما آن را دوست دارم ؟ ” او پرسید: Clive که meowed در پاسخ.

بکینسیل شوخی در مورد آشپزی دلاوری در این فیلم عنوان نوشته: “انتظار می رود یک کتاب آشپزی به زودی.”

هر چند بدیهی است که بسیار آموزنده, آموزش ضربه بود با بکینسیل را طرفداران. “این یک catsserole” یک شوخی.

دیگری افزود: “حساب خود را هرگز نتواند به من بخندید و لبخند بزنید.”

در حالی که بکینسیل را فیلم بود فقط برای تفریح چند مشهور به اشتراک گذاشته اند مواد غذایی مرتبط با آموزش در هفته های اخیر. ماه گذشته, Stanley Tucci wowed اینترنت با کوکتل-ساخت و مهارت در مارس هلی بری در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن keto-دوستانه دستور قشنگ بیکن مرغ در مرتع پرورش احشام. “این رو بیکن, پنیر خامه ای, ادویه جات, پیازچه, نمک … همه آن چیزهایی که من دوست دارم” او توضیح داد در آن زمان است. “این بچه پر کردن آسان, به, نیاز به تنها چند مواد تشکیل دهنده است و سطح بعدی خوشمزه است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>