ووهان برای تست کل 11m جمعیت به عنوان موارد جدید نگرانی دوم coronavirus موج


یک کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت چک مسافران درجه حرارت aafter ورود خود را در Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان – AFP

مقامات چینی در شهر ووهان که در آن شیوع کروناویروس شروع شد و دستور داده اند که سراسر شهر بود نوکلئیک اسید تست برای Covid-19 بیش از 10 روز پس از تجدید حیات از عفونت بیش از آخر هفته.

مقامات بهداشت دستور داد هر منطقه در این شهرستان از 11 میلیون به ارائه دقیق تست طرح سهشنبه برای منطقه مربوطه خود. طرح های بلندپروازانه نیاز آزمون به پایان خواهد رسید ظرف مدت 10 روز.

چین در نظر گرفتن اقدام سریع برای کنترل از تجدید حیات عفونت و فوری دستور یک روز پس از ووهان گزارش شش جدید Covid-19 عفونت بیش از آخر هفته.

به طور متوسط در ووهان انجام داده است در مورد 47,000 نوکلئیک اسید تست هر روز از مستند برداشته شد رویترز محاسبات بر اساس گزارش های این شهر اقتدار بهداشت نشان می دهد.

جدید تایید موارد گزارش شده در چین از ماه آوریل بوده است پایین در مقایسه با هزاران نفر هر روز در ماه فوریه با تشکر از سراسر کشور رژیم غربالگری و تست شده است.

وانگ Zhongli یک شهر ووهان رسمی گفت: “ما نیاز به تقویت نوکلئیک آزمون در جوامع و گسترش دامنه تست.”

چین اقتدار بهداشت گفت: ظهور محلی خوشه های کروناویروس موارد نشان می دهد که ضد اپیدمی اقدامات نمی تواند آرام نشده است.

Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت گفت: در حالی که پیشگیری و کنترل تلاش normalised این بدان معنا نیست که اقدامات می تواند کاسته شود.

مردم هنوز هم باید پوشیدن ماسک صورت و اقامت 1.5 متر دورتر از یکدیگر چه شده است وجود دارد هیچ اشاره ای احیا سخت گیرانه اقدامات دیده می شود در اوایل این سال است.

جدید خوشه از وقوع به پایان رسیده است این شهر رکورد 35 روز با هیچ گزارش شده عفونت.

این flareup است اولین بار در شهرستان تجدید حیات این ویروس پس از دولت برداشته سراسر شهر بود مستند در 8 آوریل.

شهر رفت و به قرنطینه در ژانویه 23, که دیدم ساکنان ممنوع خروج از شهر و مدارس و کسب و کار نزدیک است.

ووهان سلامت گفت: مقامات جدید خوشه شامل دو زوج در 70s و 80s و دو زنان در سن 46 و 29 همه آنها زندگی می کنند در همان مسکونی ترکیب.

یکی دیگر از اعضای این خوشه است 89 ساله با سابقه فشار خون بالا و مغزی حاد که شروع به تجربه علائم مانند تب و لرز در 17 مارس است. رسانه های دولتی گزارش داد که او در آنجا ماند, خانه, آیا به دنبال توجه پزشکی و خود دارو برای 10 روز تا زمانی که علائم ناپدید شد. یک ماه بعد او خود را از دست داده اشتها.

او گرفته شده بود به یک مرکز پزشکی و تست شده برای Covid-19 on May 6 که برگشتم مثبت است.

به گفته مقامات این ترکیب قبلا 20 تأييد رمان coronavirus موارد و که آنها بر این باورند که منبع عفونت آمد از قبلی جامعه شیوع.

صدها نفر از موارد بدون علامت نیز در حال نظارت.

دولت چین شورای اعزام تیم بازرسی به ووهان در روز یکشنبه و در بیانیه ای گفت که این تیم با هدف “را به سرعت قطع مسیر انتقال و قاطعانه جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.”

این یک شکست برای چین در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر به عنوان ملت تلاش به تدریج به حالت عادی بازگشت و دو هفته قبل از این کشور سالانه مجلس جلسه.

چین اقتدار بهداشت گزارش فقط یک کروناویروس جدید در مورد آن روزانه شمارش روز سه شنبه از 17 روز زودتر.

تعداد کل موارد در چین در حال حاضر در 82,919 و مرگ و میر است 4,633.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de