یک راهنمای به مری-کیت اولسن قدمت تاریخ

مری-کیت اولسن نگه داشته است عشق او زندگی خصوصی برای چند دهه. در طول این پنهان کاری او را به حال خود سهم عادلانه از مشخصات بالا عاشقانه, از جمله یونانی حمل و نقل وارث Starvos Niarchos سوم و بانکدار فرانسوی اولیویه سارکوزی.

کالیفرنیا بومی و دوقلو, خواهر, اشلی اولسنرز به شهرت در سال 1987 زمانی که آنها هر دو با بازی میشل تنر در خانه کامل. خواهر شغلی افزایش یافت با تشکر مستقیم خود را-به-تصویری فیلم های ساخته شده خود را تحت شرکت تولید Dualstar سرگرمی گروه چتر.

در میان آنها بازدید شد گذرنامه به پاریس —است که زمانی که مری کیت او را برای اولین بار روی صفحه و offscreen بوسه با Ethan Peckتعطیلات در آفتاب و بیلبورد پدر.

آن نیست تا زمانی که دو پا را از بازیگری که مری کیت شروع به واقعا تاریخ. او اولین هالیوود رابطه با Henry Winkler‘s, پسر Max Winklerدر سال 2002.

“من مورخ یک اولسن دو قلو چون من در عشق با یک اولسن دوقلو” حداکثر گفت: New York magazine در آوریل 2011. “اما من در عشق با او بود چرا که او ‘یک اولسن دو قلو.’ من فقط فکر می کردم او خیلی زیبا و هوشمند و زیبا است.”

این جفت ارز در کوتاه عاشقانه به دنبال داشت طراح اول جدی پسر, David Katzenbergکه او مورخ برای نزدیک به یک سال قبل از رفتن به کالج در دانشگاه نیویورک در سال 2004 و تماس آن واریز شده است.

در حالی که تحصیل در نیویورک, Mary-Kate مورخ یونانی حمل و نقل وارث Niarchos به مدت پنج ماه در سال 2005. دو fizzled از پس از Niarchos شروع به دیدن پاریس هیلتونکه منجر به بازیگر سابق در نظر گرفتن مرخصی از مدرسه.

“من از دست او و من او را دوست دارم و من همین حالا با او صحبت می کنند دیگر,” the New York Minute ستاره گفته W magazine در ژانویه 2006 خود را زیر تقسیم می شود. “این یک مضر و موضوع دردناک است. من خیلی شده با کسی که تمام زندگی من است, بنابراین این یک زمان سخت برای من است.”

پس از بازگشت به لس آنجلس, Mary-Kate نقل مکان کرد و با عکاس حداکثر برفاما عشق به پایان رسید کمتر از یک سال بعد. این تاثیر co-نویسنده شد و پس از آن مربوط به هنرمند Nate Lowman ابتدا در اواخر سال 2008.

دو سال پس از فروپاشی با Lowman مد نماد قدمت آغاز شد سارکوزی که او بحباله نکاح در اوردن, در نوامبر 2015. ما هفتگی تایید کرد در روز 13 مه سال 2020 که مری کیت امضا طومار برای طلاق از فرانسه بانکدار در مارس 17, بعد از پنج سال از ازدواج.

در طول رابطه خود Mary-Kate است که 16 سال جوان تر از سارکوزی در زمان در نقش نامادری به فرانسوی دو بچه از ازدواج قبلی و تغییر او اولویت را به بیشتر خانواده گرا.

“من فکر می کنم [من و اشلی هستند] شانس [کار سخت] می آید کاملا به طور طبیعی برای ما. ما لازم نیست زمان زیادی برای نشستن و فکر کردن و اندیشیدن” مری کیت گفت: Net-A-Porter را ویرایش 2017. “اما پس از آن من یک شوهر و دو گام به بچه ها و یک زندگی; من باید به خانه بروم و طبخ شام. من اجرا در آخر هفته. شما در پیدا کردن چیزی است که کمک می کند تا آرامش شما و اگر شما آن را ندارید, شما باید به دنبال آن است. یا شما سوخته و سپس شما نه مولد.”

در پایین حرکت به عقب نگاه در مری کیت قدمت تاریخ!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>