اشلی اولسن, دوستیابی, تاریخ: Jared Leto لنس آرمسترانگ و بیشتر

همه بزرگ شده! سال پس از ساخت آن را به عنوان یک کودک ستاره های اشلی اولسن تا به حال او سهم عادلانه از عاشقانه یو پی اس و فراز زندگی.

بازیگر-تبدیل-مد مغول تمایل به نگه داشتن او در زندگی عشق در پایین پایین اما درگیر شده است با تعدادی از مشخصات بالا در مردان در سراسر سال است. در سال 2001 اولسن موجب شده تا یک عاشقانه جدی با سابق دانشگاه کلمبیا ستاره فوتبال مت کاپلانکه رفت تا تبدیل به یک فیلم موفق به تهیه کننده و مدیر عامل شرکت آس سرگرمی.

مدت کوتاهی پس از اولسن و کاپلان شعله سوخته در سال 2004 دو از یک نوع آلوم تا به حال یک سری از پرتاب با اسکات Sartiano, Jared Leto, Lance Armstrong و گرگ Chait. این بود تا سال 2007 که تاثیر نویسنده فرود در یکی دیگر از, روابط بلند مدت, این بار با, بازیگر , Justin Bartha. سابق جفت آنقدر جدی است که خودی گفت: ما هفتگی در سال 2010 که گنجینه ملی ستاره در نظر گرفته شد ظاهر سوال.

“او در عشق است و فقط منتظر زمان مناسب” این منبع گفت در آن زمان است. پنج ماه بعد اما ما تایید کرد که این زن و شوهر تا به حال نام آن واریز شده است.

اخیرا اولسن مرتبط شده است هنوز هم خانه گروه هنرمند لوئیس Eisner. جفت شده اند بی سر و صدا دوستیابی پس از 2017 و موجب تعامل شایعات دو سال بعد در حالی که در یک شب عاشقانه در کالیفرنیا — با اولسن قابل ملاحظه ورزشی حلقه در دست چپ او.

با وجود rocky زندگی عاشقانه, اشلی همواره او دوقلو, خواهر, مری کیت اولسنبا او طرف است. در ماه مه سال 2020 آمریکا تایید کرد که مری کیت امضا طومار برای طلاق از Olivier سارکوزی یک ماه قبل و به دنبال اضطراری منظور پایان دادن به ازدواج او با توجه به دادگاه بسته شدن در میان coronavirus بیماری همه گیر. اواز یا موسیقی دو نفری گره خورده گره در نوامبر 2015.

در حالی که جدایی خود را ممکن است به کثیف شروع به میان بهداشت جهانی بحران خودی گفت: ما که مری کیت دارای یک “آهن چادری prenup” و این که “او منافع کسب و کار و ثروت هستند محافظت می شود.” مدت کوتاهی پس از خبر شکست خود را تقسیم TMZ گزارش داد که مری کیت امیدوار است prenup توافق خواهد بود به شدت اجرا می شود.

در پایین حرکت به یادگیری بیشتر در مورد اشلی را بدنام خصوصی زندگی دوستیابی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de