بن افلک رفت ‘بیش از حد بالا برای Ana de Armas تولد گریز

هدیه ای از عشق! Ana de Armas نبود قادر به تمام کردن برای تولد او در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما بن افلک هنوز مطمئن ساخته شده است که او تا به حال یک روز فراموش نشدنی.

“بن رفت و بیش از حد بالا برای خوشحال کردن او و تولد او با او بود بسیار ویژه” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “آنا احساس می کند مانند خوشبخت ترين دختر به با او باشد.”

به دور از فشار و شلوغی از لوس آنجلس زن و شوهر در زمان سفر به Joshua Tree National Park زمانی که چاقو را ستاره تبدیل 32 در تاریخ 30 آوریل.

“او سخت کار می کرد برای او تولد هر دو سالم و به یاد ماندنی” یک منبع دوم بگویید ما از افلک.

Ben Affleck Over The Top Birthday Getaway Ana de Armas Instagram Polaroid
Ana de Armas و بن افلک حسن نیت ارائه میدهد از Ana de Armas/Instagram

منظره گریز بود بنابراین به یاد ماندنی, در واقع, که de Armas کشف و ضبط این فرصت را به این جفت ارز را در رابطه Instagram رسمی در جاشوا تره.

“با تشکر از همه شما بسیار برای تولد و ولنتاین و عشق! به سلامتی به سال بزرگ دیگری” او به عنوان یک نمایش اسلاید از عکس ها از سفر در زمان از جمله دو جایزه اسکار, 47, بغل کردن او.

افلک و de Armas ملاقات در ماه نوامبر سال 2019 در مجموعه ای از فیلم خود را در آب های عمیقکه در آن بازی یک زن و شوهر است. پس از فیلمبرداری پیچیده شده در New Orleans بر costars vacationed با هم در کوبا و کاستاریکا باعث جوانه زدن خود را عاشقانه به سرعت خبرها را.

Ben Affleck Over The Top Birthday Getaway Ana de Armas
بن افلک و Ana de Armas Broadimage/شاتر

“بن و آنا خوشحال هستند با هم و رسما دوستیابی” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در ماه مارس است. یکی دیگر از خودی تکرار, “آنا بسیار خوشحال است با بن. او را دوست دارد صرف وقت با او و آنها را بزرگ شیمی و بسیاری از سرگرم کننده با هم.”

در راه بازگشت ستاره قبلا ازدواج جنیفر گارنر از سال 2005 تا سال 2018 است. آنها به اشتراک گذاشتن دختران بنفش 14 و Seraphina, 11, و, پسر ساموئل, 8. قبل de Armas, افلک, در حال کردن ارتباط با شنبه شب زنده تولید لیندسی Shookus از جولای 2017 به مارس 2019 و دو ماه پرت با Playboy مدل Shauna خادم.

The Blade Runner 2049 ستاره برای بخش او ازدواج کرده بود به بازیگر-مدل مارک Clotet از سال 2011 تا 2013.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>