Melindagates فرانکل نشان دهنده نزدیک به مرگ, واکنش های آلرژیک در احساسی پست

احساس سپاسگزار. Melindagates فرانکل به تازگی منعکس شده بر روی نزدیک به مرگ تجربه او در ماه دسامبر سال 2018 در یک حرکت پست های رسانه های اجتماعی.

The Real Housewives of New York شهرستان آلوم 49 گرفت به او Instagram در چهار شنبه, مه 13, به ملی آلرژی غذایی هفته آگاهی آغاز شد که در روز یکشنبه, مه 10. “#NationalFoodAllergyAwarenessWeek همراه با #CoronavirusPandemic به من چگونه زندگی گرانبها است و چقدر مهم است که به این زندگی مسلم” او زیر نویس یک سری عکس از خودش با دوست پسر, Paul Bernon و دختر, لیس زدن کون, 10. “هنگامی که من تا به حال یک واکنش آلرژیک تهدید کننده زندگی, @pbernon و @newtonwellesleyhospital زندگی من را نجات داد.”

او ادامه داد: “من به آنها مدیون زندگی من و من بسیار سپاسگزار به اینجا در حال حاضر برای خانواده من. لطفا به سلامت و ایمنی به طور جدی, این که آیا شما رو به آلرژی یا #COVID19.”

“زندگی خطرناک” مصیبت فرانکل ذکر شده رخ داده است بیش از دو سال پیش هنگامی که او ندانسته خوردن سوپ با ماهی در آن است. او دارای یک برنامه به طور بالقوه کشنده واکنش آلرژیک زمانی که او را قورت ترین ماهی.

“من [a] نادر ماهی آلرژی” او توییتی در آن زمان است. “خورشید من تا به حال سوپ itched & ناخودآگاه بود برای 15 دقیقه پس از آن [گرفته] به ER & ICU برای 2 روز w BP از 60/40.”

واقعیت ستاره اضافه شده: “من نمی توانستم صحبت کنید فکر کردم من تا به حال سکته مغزی & [بود] مرگ & گفت: اگر 5 دقیقه بعد من می خواهم مرده است. 911 & EPI مرا نجات داد. من هرگز نمی حمل #epipen.”

او سپس اعتبار بقای خود به Bernon, 42. “او زندگی من را نجات داد” او اعلام کرد از توسعه املاک و مستغلات در زمان.

از آنجا که اولیه حادثه براوو شخصیت تا به حال دو تماس های نزدیک در حالی که سفر. در یک نمونه در ماه ژانویه 2019, Frankel هواپیما تقریبا مجبور به نوبه خود در اطراف هنگامی که او متوجه شدم ماهی در حال خدمت در هیئت مدیره. در یکی دیگر از بدبختی چند ماه بعد او ناراحت به یاد ماهی بود که بخشی از پرواز غذا با وجود تماس با شرکت هواپیمایی چندین بار در مورد او جدی آلرژی.

به عنوان کارآفرین توضیح داد: به دکتر فیل در طی مصاحبه ای که پخش شده در ژانویه 2019 این حوادث را ساخته اند بسیار ترس. “این دیوانه است. من نمی خواهم به تنهایی نمی,” او نشان داد در آن زمان است. “من نمی خواهم به در رستوران ها به تنهایی و من نیستم که نوع فرد است. آن را بسیار ترسناک است. این تغییرات خود کل کل زندگی است.”

پس از coronavirus همه گیر آغاز شد و در فوریه سال 2020 فرانکل اختصاص داده است که چقدر از زمان خود را به کمک های پزشکی کارگران در خط مقدم. در مصاحبه با radio.com در ماه مارس او نشان داد که او امداد رسانی بنیاد BStrong شد و کار خستگی ناپذیر برای تولید 1 میلیون ماسک صورت برای کارکنان بهداشتی درمانی.

از آن پس او روز خود را 2.2 میلیون Instagram followers در مورد آنچه BStrong انجام شده است. در یک Instagram پست از ماه گذشته فرانکل نوشت: “آن است که شما را ساخته اند که این امداد رسانی کار ممکن است نجات بخش ارائه تجهیزات حفاظتی در سراسر کشور. ما توزیع بیش از 17.5 میلیون دلار در کمک های اولیه (200+ تجهیزات پزشکی آتش نشانی و پلیس depts.).”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC[https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/index.html?CDC_AA_refVal=https%3A%2F%2Fwww.cdc.gov%2Fcoronavirus%2Findex.html] که [https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019] و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی [https://www.naccho.org/membership/lhd-directory]. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de