Cameran Eubanks نشان می دهد که چرا او را ترک ‘جنوبی جذابیت’

ریختن چای شیرین! Cameran Eubanks خطاب “مسخره” فریب شایعات پیرامون خروج او از جذابیت جنوبی — و نشان داد دلیل واقعی او را ترک.

“من رفتن به یک نوع بیانیه ای در مورد اینکه چرا من تصمیم به ترک نشان می دهد فردا” Eubanks, 36, نوشت طریق Instagram در چهار شنبه, مه 13. “اما آن آمده است توجه به من که موذی شایعات در حال حاضر گسترش و جعلی مقالات نوشته شده…که برخی از آنها مربوط به ازدواج من.”

کارولینای جنوبی بومی اعتراف کرد که شایعات در مورد شوهرش, Jason Wimberlyگفته داشتن یک معشوقه دارد “ناراحت کننده” اما اشاره کرد که او را شگفت زده و آنها را به عنوان “این است آنچه که واقعیت تلویزیون آمده است امروزه و یک دلیل که چرا من ازدواج کردن هوا.”

Real Housewives Rally Around Meghan King Edmonds Cameran Eubanks
دیوید بوکان/انواع/شاتر

“شما باید آنچه مقدس است به شما. برخی از چیزهایی که نیست کار یک چک” واقعیت تلویزیون ستاره ادامه داد. “چه ناراحتی من بیشتر این است که شوهر من که صادقانه ترین و وفادار بشر من می دانم این است که به دروغ کشیده به این. آن را به من disgusts.”

Eubanks که ازدواج Wimberly در سال 2014 دفاع کرد و انتخاب او به اقامت کردن Bravo سری گذشته شش فصل است.

“او همیشه از من حمایت فیلمبرداری نشان می دهد حتی اگر او می خواست هیچ بخشی از نور افکن,” او نوشت. “من نمی توانم بیش از حد ناراحت هر چند از آنجا که این چیزی است که شما ثبت نام برای زمانی که شما با قرار دادن زندگی خود را در تلویزیون و…به همین دلیل من از آن در حال حاضر.”

Naomie Olindo Chelsea Meissner Austen Kroll Kathryn Dennis Craig Conover Cameran Eubanks and Shep Rose Southern Charm Season 7 What We Know
هایدی Gutman/براوو

“درام است که نیاز به ماندن مربوطه در تلویزیون و متاسفانه شایعات دروغ در مورد دیگر گاهی اوقات ایجاد” به دنیای واقعی آلوم ادامه داد. “را که چه می خواهد و در نظر گرفتن منبع آن است.”

عامل املاک و مستغلات توضیح داد که او تصمیم به ترک نمایش “ماه قبل” و آن را “مطلقا هیچ چیزی برای انجام با مسخره و جعلی شایعات در مورد ازدواج من.”

“لطفا بی اعتنایی هر ساخته شایعه. این یک شگرد برای رتبه بندی و که آن را” Eubanks اضافه شده است. “در حال حاضر من کاملا می دانم که من بود هوشمند به ترک این حزب در اوایل. دل و روده من هرگز من نشد.”

تلویزیون شخصیت به این نتیجه رسید با تشکر از همه طرفداران او و هر کس که با این نمایش نوشته “به همه واقعی و نوع طرفداران بازیگران و خدمه که با من کار [بیش] سال و تا به حال لذت بردن از دانستن…با تشکر از شما.”

Eubank بیانیه آمد ساعت پس از داستان ظاهر در مورد شوهرش داشتن یک امر ادعایی بود که بنا به گزارش رفتن به معرض در فصل آینده از سری واقعیت.

یک روز قبل Eubanks است که تمام وقت عضو بازیگران پس از نشان می دهد در سال 2014 اکران گفت: یک فن از طریق Instagram که او نمی تواند بازگشت به جنوب جذابیت برای فصل 7.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de