شهر چینی در جزئی مستند بیش از ‘خطر عمده’ از ویروس گسترش

افسران پلیس با پوشیدن لباس محافظ ایستاده در خارج از تلويزيون ایستگاه راه آهن پس از چینی ها شهر نیمه تعطیل مرزهای خود و با قطع حمل و نقل پس از ظهور محلی coronavirus خوشه. — AFP

پکن: یک شمال شرقی چین شهر نیمه تعطیل مرزهای خود را قطع حمل و نقل و بسته مدارس پس از ظهور محلی coronavirus خوشه ای است که سوخت نگرانی در مورد موج دوم از عفونت در چین است.

تلويزيون با جمعیت بیش از چهار میلیون معلق خدمات اتوبوس پنج شنبه و گفت: آن را تنها اجازه خواهد داد که ساکنان شهر را ترک کنند در صورتی که آزمایش منفی برای COVID-19 در 48 ساعت گذشته و تکمیل یک دوره مشخص از “سخت خود انزوا”.

همه سینماها و سالن ورزشگاه کافه های اینترنتی و دیگر محصور مکانهای تفریحی باید بسته بلافاصله و داروخانه ها باید گزارش فروش از تب و ضد ویروس داروها از دولت های محلی در بیانیه ای گفت.

این شهر واقع شده است و در eponymous استان جیلین که هم مرز روسیه و کره شمالی.

خوشه ای از عفونت گزارش شده در حومه Shulan بیش از آخر هفته با Jilins معاون شهردار هشدار یکشنبه که وضعیت “بسیار شدید و پیچیده” و “وجود دارد که عمده خطر گسترش بیشتر”.

شهرستان ثبت شش مورد جدید در روز چهارشنبه همه مربوط به Shulan خوشه آوردن تعداد کل موارد متصل به یک محلی رختشویی کارگر به 21.

شولن تعطیل حمل و نقل عمومی از جمله قطار خروج از شهر در روز یکشنبه.

تلويزيون شهر, دومین, در, Jilin استان نیز به حالت تعلیق خدمات قطار از ایستگاه اصلی راه آهن صبح روز چهارشنبه دولت پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

شهر چهارشنبه اعلام کرد که مدارس است که تا به حال بازگشایی در هفته های اخیر مجبور به تعطیل دوباره با بازگشت دانش آموزان به یادگیری آنلاین.

Final-سال دبیرستان دانش آموزان در سراسر استان جیلین بازگشت به دانشگاه در 7 آوریل پس از ماه ها در صفحه اصلی در حالی که برخی از دانش آموزان جوان برنامه ریزی شده بود به سر کلاس این هفته با توجه به دوربین مدار بسته.

در ضمن جیه یکی دیگر از منطقه از شهرستان جیلین قرار دادن یک تماس فوری برای تمام شرکت کنندگان از یک عروسی متصل به یک مورد تایید شده برای هشدار به مقامات محلی و خود را منزوی در خانه بلافاصله.

یک بیمار را تایید کرد روز دوشنبه به تازگی در دو محور عکاسان عروسی به جیه که در آن جشن برگزار می شد در یک هتل محلی دولت گفت: در پست های رسانه های اجتماعی شنبه.

چین تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل اما از آن شده است در لبه مورد پتانسیل موج دوم به عنوان آن را برداشته مستندات در سراسر کشور است.

ظهور موارد جدید در ووهان در روزهای اخیر پس از هفته بدون, تازه, عفونت, باعث شده است تا یک کمپین برای تست تمام 11 میلیون نفر در این شهر که در آن COVID-19 اولین ظهور در اواخر سال گذشته.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>