COVID-19 pandemic به هزینه جهانی صنعت بیمه $203 میلیارد: لوید

داخل لوید لندن قرن ها در بازار بیمه در تصویر در مرکز لندن در آوریل 27, 2016. — AFP /لئون نیل

لندن: کشنده coronavirus همه گیر خواهد شد هزینه جهانی صنعت بیمه حدود 203 میلیارد (188 میلیارد یورو) لویدز لندن بیمه پیش بینی بازار در روز پنج شنبه.

لوید گفت: آن را به حال بررسی اختصاصی زیان و کاهش ارزش سرمایه گذاری که شرکت های برگزاری به صندوق آینده ادعا پرداخت.

لوید خود انتظار به پرداخت حدود 4.3 میلیارد دلار در coronavirus ادعا می کند قرار دادن هزینه در مقدار مشابه به 11 سپتامبر سال 2001 حملات تروریستی.

“برآورد 2020 اختصاصی زیان پوشش داده شده توسط این صنعت به عنوان یک نتیجه از COVID-19 حدود 107 میلیارد دلار در تاریخ همتراز با برخی از بزرگترین عمده ادعاهای سال برای صنعت” آن گفت: پس از انجام یک مطالعه ی اقتصادی به ضرر و زیان بالقوه در غیر زندگی بیمه بخش.

“علاوه بر این بر خلاف دیگر رویدادهای این صنعت را نیز تجربه می افتد در پرتفوی سرمایه گذاری از حدود 96 میلیارد آوردن مجموع پیش بینی از دست دادن به صنعت بیمه برای $203 میلیارد” اضافه شده لوید که اطمینان در برابر فجایع مانند زلزله کشتی های غرق شده و انقلاب.

بخش گسترده ای نقد و بررسی نگاه پرداخت برآورد بر اساس مداوم اجتماعی فاصله و مستند اقدامات برای بقیه سال 2020 پیش بینی ياوه جهانی فعالیت های اقتصادی.

این بیماری همه گیر را کشته است تقریبا 300000 مردم و آلوده بیش از چهار میلیون نفر در سراسر جهان است.

“لوید… امروز نشان داد که آن را خواهد پرداخت در محدوده از $3.0 میلیارد دلار به 4.3 میلیارد دلار به مشتریان جهانی خود را به عنوان یک نتیجه از گسترده اثرات COVID-19” آن اضافه شده, در بیانیه ای.

“این است که در تاریخ همتراز با 9/11 در سال 2001 و تاثیر ترکیبی از طوفان هاروی ایرما و ماریا در سال 2017, همه, که منجر به مشابه پرداخت توسط لوید بازار است.

“این زیان می تواند افزایش یابد اگر زمان مستند در ادامه به یکی دیگر از سه ماهه.”

در همین حال “هنگامی که مقیاس و پیچیدگی های اجتماعی و اقتصادی تاثیر COVID-19 به طور کامل درک کلی هزینه به بازار جهانی بیمه های غیر زندگی و صنعت است به احتمال زیاد به مراتب بیش از کسانی که رویدادهای تاریخی” به آن اضافه شده است.

بازار پرداخت $4.7 میلیارد دلار برای دعاوی ناشی از 9/11 حملات تروریستی در حالی که در ترکیب پرداخت برای طوفان هاروی ایرما و ماریا بود در $4.8 میلیارد دلار در سال 2017, آن اشاره کرد.

لوید لندن اجرایی جان نیل گفت: COVID-19 را “منحصر به فرد” تاثیر بر این بخش با توجه به آن “ویرانگر” اقتصادی, اجتماعی و انسانی هزینه.

“جهانی صنعت بیمه است که پرداخت در طیف بسیار گسترده ای از سیاست ها برای حمایت از کسب و کار و افراد مبتلا COVID-19,” نیل گفت.

او افزود: “آنچه باعث می شود COVID-19 منحصر به فرد است که نه تنها ویرانگر ادامه انسانی و اجتماعی بلکه شوک اقتصادی.

“با در نظر گرفتن همه این عوامل با هم را به چالش صنعت به عنوان قبل از هرگز, اما ما را حفظ خواهد کرد با تمرکز بر حمایت از مشتریان و در ادامه به پرداخت ادعا می کند در طول هفته ها و ماه های آینده.”

لوید, که, رنگارنگ, تاریخچه و قدمت آن به اواخر قرن هفدهم است واقع در قلب لندن شهر, سرمایه گذاری منطقه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>