اروپا را دوباره باز تسریع به عنوان Fauci هشدار خطر در ما

برزیل پرستاران افتخار سلامت کارگران که درگذشت coronavirus در یک تظاهرات در برازیلیا. — AFP

بروکسل: اتحادیه اروپا دوباره باز سرعت جمع آوری پنج شنبه پس از هفته از coronavirus مستند در حالی که امریکا بالای بیماری های عفونی رسمی هشدار داد و غیرقابل کنترل شیوع بیماری های جدید اگر روند اتفاق می افتد بیش از حد به سرعت در ایالات متحده است.

اتریش اعلام کرد مرز خود را با آلمان خواهد بود قفل شده پس از دو ماه تعطیلی و انگلیسی ها اجازه داده شد نامحدود, هوای آزاد, ورزش, با وجود جهانی مرگ و میر بسته شدن در 300,000.

محدودیت هایی است که باید محدود میلیارد به خانه های خود ادامه داد اما کاهش مرگ و میر مشخصی در برخی از جهان پرجمعیت ترین کشورهای برزیل و روسیه, و همه ما گزارش خبر بد.

آمد آن دولت آمریکا متخصص Anthony Fauci صادر استارک هشدار به کنگره در مورد خطرات ناشی از سرگیری زندگی عادی بیش از حد به زودی و گفت: اجرای 14 روز با کاهش موارد حیاتی گام اول است.

“اگر یک جامعه یا یک کشور یا منطقه نیست و به توسط آن دستورالعمل بازگشایی و… عواقب می تواند واقعا جدی است,” او گفت:. “وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل است.”

Fauci گفت: تعداد واقعی کشته با این بیماری همه گیر در ایالات متحده است که به احتمال زیاد بیشتر از رسمی تلفات بیش از 82,000 — جهان بالاترین.

در روز سه شنبه ما ثبت نام 1,894 فتح کرد گرفته شد coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت شیب دار پس از افزایش روزانه عوارض کاهش یافت و به زیر 1000 در روز یکشنبه و دوشنبه.

Fauci را احتیاطی پیام می ایستد در تقابل با شعارهای از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که فشرده برای سریع گام به rekindle ویران ما اقتصاد قبل از انتخابات نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تغییر تمرکز بر روی نقش چین که در آن ویروس های دولتی در ماه دسامبر.

جمهوری خواه متحدان در سنا در روز سه شنبه قانون پیشنهادی که قدرت رئیس جمهور برای اعمال تحریم بر پکن اگر آن را به یک “کامل حسابداری” برای شیوع.

“حزب کمونیست چین باید پاسخگو مضر نقش آنها در این بیماری همه گیر” گفت: سناتور جیم Inhofe.

“خود را فریب آشکار منشاء و گسترش ویروس هزینه های دنیا با ارزش زمان و زندگی به عنوان آن شروع به گسترش کرد.”

در مجلس نمایندگان در عین حال دموکرات ها پرده برداری از 3 تریلیون ویروس, پاسخ, بسته بندی, بزرگترین هنوز به صندوق تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر و ارائه اضطراری پرداخت به میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی.

‘ترسناک’

بلند کردن اجسام از مستندات در سراسر اروپا به سرعت جمع آوری این هفته با فرانسه آغاز دوباره باز مدارس ابتدایی و مهد کودک.

معلمان عینک ماسک صورت و میز از هم جدا شدند به کودکان در زمینه بازگشت به کلاس های درس.

روسیه شروع به کاهش مستند قوانین حتی به عنوان عفونت رسید گذشته 232,000 — در حال حاضر دومین بسیاری از موارد در جهان پس از ایالات متحده است.

ملت ضربه نقطه عطفی در روز سه شنبه پس از یک هفته از گزارش بیش از 10000 روزانه موارد است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سخنگوی دیمیتری Peskov نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

برای کسانی که braving حمل و نقل عمومی در مسکو ماسک و دستکش بودند و باید در خط با جدید anti-virus قوانین.

“این حمایت من امیدوارم که آن کار خواهد کرد گفت:” 48 ساله ناتالیا Goronok سفر در مترو.

“این ترسناک است که موارد می رویم اما مردم نیاز به زندگی می کنند.”

نارندرا نخست وزیر هند اعلام کرد یک $270 میلیارد محرک اقتصادی به عنوان غول های آسیایی اقتصاد lumbers بازگشت به زندگی پس از خاموش کردن طولانی مدت.

آن غول شبکه راه آهن نیز دوباره با وجود های اخیر افزایش عفونت.

این کشور 1.3 میلیارد تحمیل سخت مستند در اواخر ماه مارس که دولت مودی اعتبار است با نگه داشتن موارد به متوسط 70,000 با حدود 2,300 مرگ و میر.

ترس از موج دوم باقی می ماند در سراسر بسیاری از قاره آسیا با رسانه های دولتی چین گزارش داد که شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده قصد دارد برای انجام آزمایشات در کل 11 میلیون نفر جمعیت دارد.

این پیشنهاد پس از ووهان شاهد اولین خوشه ای از عفونت های جدید از شهر دوباره باز شده در مارس 8 پس از 76 روز مستند.

یک شهر در شمال شرق چین تا حدی بسته مرزهای خود روز شنبه و با قطع حمل و نقل پس از ظهور خود را محلی خوشه.

اما وجود داستان از امید در میان اندوه. یک 113 سال گفته می شود که قدیمی ترین فرد زندگی در اسپانیا گزارش را مورد ضرب و شتم coronavirus در یک خانه بازنشستگی که در آن چند تن دیگر از ساکنان درگذشت از این بیماری است.

ماریا Branyas آلوده شد در مارس اما مبارزه این بیماری در طول هفته از انزوا در اتاق خود.

دخترش گفت او مادر بود “در شکل مایل به بحث به توضیح برای منعکس کردن — او تبدیل شده دوباره خودش”.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>