Everlane است که با داشتن گسترده فروش در بهترین محصولات خود را — تا 55% تخفیف!

آماده برای برخی از بزرگ خبر ؟ Everlane در حال راه اندازی یک فروش بر خلاف هر گونه دیگر ما قبل از دیده می شود! آنها مارک کردن کشت از بهترین و محبوب ترین, لباس, کفش و لوازم جانبی. و بهترین بخش ؟ شما را وادار به تصمیم می گیرید که چقدر شما پرداخت.

Everlane یک نام تجاری است که همیشه در تلاش برای ایجاد محصولات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه توسط برش کردن هزینه های غیر ضروری در طول فرآیند تولید. با نام تجاری فوق العاده شفاف در مورد چه مقدار از هر تک پوشاک هزینه های تولید و مشهور خود را به قیمت عادلانه. تمام موارد برای grabs باید قیمت های مختلف مجموعه, اما شما در نهایت انتخاب نهایی هزینه. بله ما جدی است. بررسی پنج مورد علاقه های زیر!

این استاندارد جین ژاکت

The Denim Jacket (Vintage Dark Blue Wash)
این کت جین (فهرست آبی تیره شستشو) Everlane

Everlane جین زنانه قطعات پرفروش این برند از جمله این jean ژاکت. هر کس نیاز به یک سبک پرنعمت آبی گزینه در کمد خود را, اما هم وجود دارد و عاج و استخوان و شسته سیاه colorways اگر این رنگ بهتر است متناسب با سبک خود را.

آن را ببینید!

دریافت جین ژاکت (در اصل $88) در فروش برای قیمت با شروع در فقط 44 دلار در دسترس از Everlane!

این بوت برش شلوار جین گشاد

The Authentic Stretch Skinny Bootcut (Washed Black)
معتبر لاغر کشش Bootcut (شسته سیاه) Everlane

ما هرگز فکر نمی کردم که bootcut ژان خواهد بود پشت در اما در اینجا ما هستند! و در همه صداقت ما نوع از حفر دوباره نگاه کنید. به جین روند این جفت ارز از Everlane — و برای کسری از هزینه های اصلی خود!

آن را ببینید!

دریافت معتبر لاغر کشش Bootcut (در اصل $78) در فروش برای قیمت با شروع در فقط 47 دلار در دسترس از Everlane!

این بازی گاه به گاه سست سه راهی

The Long-Sleeve Box-Cut Pocket Tee in Rose (Pigment Dyed)
بلند آستین جعبه برش Pocket Tee در رز (رنگدانه رنگ) Everlane

گاه به گاه كم مورد علاقه ما كم و این آستین بریدن یکی به نظر می رسد مانند آن را ممکن است تبدیل به جدید ما بروید. ما عاشق جعبه مناسب مناسب شل — که دقیقا نگاه و احساس می کنید که ما می خواهیم. می آید در پنج رنگ مختلف. انتخاب کنید مورد علاقه خود را و یا نمره یک زن و شوهر به در دست نگه دارید!

آن را ببینید!

دریافت آستین جعبه برش Pocket Tee (اصل 30 دلار) به فروش قیمت شروع در فقط 18 دلار در دسترس از Everlane!

این ترد Button-Down

The Collarless Air Shirt (White)
این لباس هوایی شرت (سفید) Everlane

هر مد لباس می گویم که هر کس نیاز به یک ترد سفید دکمه پایین پیراهن. ما عاشق Everlane را در این کلاسیک. آن را تا سه چهارم طول آستین که ایجاد یک کمی billowy شکل. به علاوه این پیراهن یقه-کمتر, که به آن کاملا مدرن و احساس!

آن را ببینید!

دریافت لباس هوایی پیراهن (در اصل $58) در فروش برای قیمت با شروع در فقط 44 دلار در دسترس از Everlane!

این براق تک رنگ کفش

The Trainer (Blush)
مربی (سرخ) Everlane

کفش می تواند بیانیه ای اما اگر ما در حال پوشیدن یک سری لباس, ما می خواهیم به نگه داشتن چیزهای ساده و ساده در کفش بخش. این کفش در حال بازی مناسب برای هر گروه است که شما باید در ذهن داشته باشند. به علاوه آنها فوق العاده راحت!

آن را ببینید!

دریافت ترینر (در اصل $98) در فروش برای قیمت با شروع در فقط 59 دلار در دسترس از Everlane!

چک کردن همه چیز را که در فروش در Everlane در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de