منحصر به فرد: FBI پروب مکزیکی, شرکت های اروپایی بیش از ونزوئلا نفت تجارت – منابع

فایل عکس: میدان نفتی کارگران برگزاری یک پرچم با آرم شرکت از ونزوئلا نفت دولتی شرکت PDVSA در یک دکل حفاری در نفت خوب عمل آنها را در روغن غنی کمربند اورینوکو در نزدیکی Cabrutica در حالت آنزوآتگویی

توسط ماریانا Parraga مت Spetalnick و آنا ایزابل مارتینز

مکزیکو سیتی/واشنگتن (العالم) – اف بی آی است که کاوش چندین مکزیک و شرکت های اروپایی گفته های درگیر در تجارت نفت ونزوئلا آن را به عنوان جمع آوری اطلاعات برای یک وزارت خزانه داری ایالات متحده تحقیق امکان دور زدن تحریمها با توجه به چهار نفر آشنا با این موضوع.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و فرستاده ویژه ونزوئلا الیوت آبرامز به خبرنگاران گفت: در اواخر ماه گذشته دولت و وزارت خزانه داری بخش بررسی شد که آیا شرکت های چند شد, نقض تحریم ها علیه ونزوئلا دولتی نفت شرکت PDVSA از ژانویه 2019.

این تحریم ها بخشی از یک کمپین توسط واشنگتن به خفه درآمد از رئیس جمهور نیکولاس مادورو که موفق به شکستن قدرت را در دستان خود. مقامات ایالات متحده می گویند خصوصی است که یک منبع سرخوردگی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت سخت تر از اجرای تحریم ها در ماه های اخیر.

سه نفر از افرادی که اطلاعات ارائه شده به اف بی آی – که خواست نامش فاش نشود به این موضوع ” — گفت: این سازمان در دست بررسی سه مکزیک شرکت: Libre Abordo, Schlager کسب و کار و Grupo Jomadi تدارکات و حمل و نقل.

رویترز می تواند به پیدا کردن هیچ سابقه ای از ونزوئلا خرید نفت توسط این شرکت ها قبل از تحریم.

مردم نیز گفت: اف بی آی شد جمع آوری اطلاعات در دو اروپا مبتنی بر تجارت نفت شرکت هایی که دارای سابقه خرید و فروش در ونزوئلا نفت و یا فروش سوخت به PDVSA: Elemento با مسئولیت محدود و Swissoil تجارت SA.

یکی از منابع آشنا با این موضوع در واشنگتن گفت: هر گونه اقدام در برابر مکزیک و شرکت های اروپایی می تواند به تعویق افتاده و یا لغو اگر شرکت متوقف تجارت با ونزوئلا است. سه نفر دیگر گفت: این کاوشگر توسط خزانه داری و ادارات دولتی به طور بالقوه می تواند منجر به اقدام در هفته های آینده.

یک سخنگوی وزارت دادگستری ایالات متحده که دسته رسانه ها سوالات FBI کاهش یافته است به نظر آیا به عنوان یک سخنگوی وزارت امور خارجه. وزارت خزانه داری نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ایمیل ها و تماس های تلفنی به دنبال نظر از Elemento و Swissoil بدون جواب رفت و یک وکیل برای Elemento نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. ایمیل های ارسال شده به یک آدرس در Jomadi وب سایت bounced بازگشت.

Libre Abordo و خود را وابسته Schlager در بیانیه ای گفت به رویترز به نقل از کارشناسان حقوقی آنها را استخدام کرد که دو قرارداد آنها امضا شده در ماه ژوئن 2019 با ونزوئلا برای شرکت تجارت خارجی (Corpovex) به ارائه مواد غذایی و آب کامیون در ازای ونزوئلا نفت خام شناخته شده به عنوان یک روغن برای غذا توافق – اجازه داده شد تحت تحریم تا زمانی که هیچ پرداخت نقدی رسیده مادورو دولت.

“نه Libre Abordo و نه شرکت های حمل و نقل استخدام به حرکت PDVSA هیدروکربن موضوع تحریم” خواندن بیانیه ای.

این شرکت کاهش یافته است به شناسایی کارشناسان حقوقی اما به شرطی مهر با تفسیر خود از ونزوئلا تحریم های که این شرکت گفت: آنها فرستاده شده به چندین شرکت های حمل و نقل و دیگر همکاران.

این رتبه تفاهم نامه گفت: نفت-برای-غذا معامله نیست نقض آمریکا به دلیل اقدامات Corpovex بود و نه به طور خاص نام در وزارت خزانه داری لیست تحریم افراد و اشخاص بر خلاف PDVSA و چون استثنا وجود دارد تحت تحریم کالاهای بشردوستانه.

نه Corpovex, PDVSA و نه ونزوئلا وزارت تجارت در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

   

ونزوئلا متکی مبادله معاملات

دو مکزیکی شرکت های پدید آمده به عنوان بزرگترین واسطه برای ونزوئلا نفت در ماه های اخیر با توجه به داخلی PDVSA صادرات اسناد و مدارک بررسی شده توسط رویترز،.

عضو اوپک ونزوئلا آمده است به تکیه بر تجارت نفت و طلا برای پرداخت هزینه های ضروری و واردات با استفاده از پیچیده مبادله موافقت نامه به دلیل تحریم واشنگتن نوار مادورو دولت از استفاده از نظام مالی ایالات متحده.

به PDVSA صادرات اسناد و مدارک نشان می دهد که Libre Abordo و Schlager باید به سرعت ramped تا تجارت نفت ونزوئلا پس از دریافت اولین محموله در ماه دسامبر پس از موج دوم تحریم های ایالات متحده در ماه اوت سال 2019 محروم غیر ایالات متحده شرکت های نفتی را از انجام کسب و کار با PDVSA.

این تحریم های ثانویه مسدود اموال ایالات متحده از هر کسی در سراسر جهان “مادی کمک” ونزوئلا دولت از جمله PDVSA و دیگر سازمان های دولتی – هر چند آن را به طور خاص نام Corpovex. در حالی که اقدامات مجاز محموله های غذا و دارو هیچ یک از ونزوئلا مرتبط با دستور اجرایی صادر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص مجاز نفت-برای-مواد غذایی موافقت نامه.

آیا این ابهام به طور بالقوه ایجاد کرده است یک راه گریز برای شرکت در یک ماده از مخالفت برخی از کارشناسان گفت.

ریچارد برادرزاده یک محقق ارشد در دانشگاه کلمبیا را مرکز انرژی جهانی و سیاست یک مقام پیشین وزارت خارجه در برخورد با سیاست تحریم در قبال ایران گفت که در حالی که غذا معاملات بودند مجاز تحت تحریم وجود نداشت تقدیر ویژه ای برای آنها پرداخت می شود برای نفت و دخالت PDVSA هنوز هم می تواند بی درنگ به خزانه اقدام کنند.

با این حال پیتر هارل یک کارشناس تحریم در مرکز امنیت نوین آمریکا (مدیران خدمات پرستاری) گفت که در نفت-برای-مواد غذایی معاوضه این شرکت در نهایت تهیه مواد غذایی می تواند محافظت از تحریم های ارائه شده آنها تا به حال هیچ نقشی در جسمی از دریافت حمل و نقل و یا فروش نفت است.

Harrell اضافه شده که برخی از سیاستگذاران ایالات متحده ممکن است تمایلی به اعمال تحریم بر شرکت های درگیر در یک معامله به عرضه کالاهای اساسی به یک ملت رنج یک بحران انسانی.

“سیاستگذاران خواهد بود نگران است که تحریم نفت برای غذا داد و ستد کالا را به یک…روایت است که ایالات متحده تحریم ها باعث چالش های بشردوستانه در ونزوئلا” هارل گفت.

        

تصمیم گیری در مورد تحریم ها

در حالی که FBI اصلی تمرکز بر روی داخلی های اطلاعاتی و امنیتی آن عوامل نیز انجام در خارج از کشور تحقیقات برای کمک به تصمیم گیری در مورد تحریم ها توسط وزارت خزانه داری و دفتر کنترل داراییهای خارجی که اغلب نیز به دنبال ورودی از دولت و تجارت ادارات و سفارتخانه های ایالات متحده و جامعه اطلاعاتی.

Libre Abordo و Schlager نفت-برای-غذا معاملات با ونزوئلا آنها را موظف به ارائه 1,000 آب کامیون و 210,000 تن ذرت به کشور گفت: شرکت های. در حالی که برخی از کامیون ها تحویل داده شده اند این شرکت گفت که آنها تا کنون عرضه شده هر یک از مواد غذایی به عنوان کم قیمت نفت را تحت تاثیر اصلی برنامه تحویل.

در مقابل آنها که تا کنون دریافت بیش از 26 میلیون بشکه نفت ونزوئلا برای فروش مجدد با توجه به PDVSA صادرات اسناد و مدارک.

فقط در چهار ماه Libre Abordo و Schlager افزایش مصرف خود را از PDVSA نفت از کمتر از 3 درصد به 39 درصد از این شرکت در ونزوئلا کل صادرات که به طور متوسط 850,000 بشکه در روز در ماه آوریل است.

موافقت نامه انداخت تاسیسات به مادورو که دولت در حال تلاش برای پرداخت هزینه واردات همه چیز از مواد غذایی به دارو و تجهیزات صنعتی.

(گزارش شده توسط ماریانا Parraga, Adriana Barrera و آنا ایزابل مارتینز در مکزیکو سیتی و مت Spetalnick در واشنگتن; گزارش های اضافی توسط سارا لینچ دافنه Psaledakis, Gary McWilliams و Deisy Buitrago; ویرایش توسط Daniel فلین و دانیل والیس)

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de