واقعیت را بررسی کنید: شما باید با پوشیدن دستکش در

ادعا می کنند: “اگر شما به پوشیدن همان مجموعه ای از دستکش در سراسر شهر شما تنها گسترش میکروب ها در همه جا شما بروید.’

ماسک صورت باید رفتن برای تبدیل شدن به لوازم جانبی در آمریکا فروشگاه های مواد غذایی و باقی مانده مناطق عمومی با برخی از برجسته خرده فروشان و حتی نیاز به آنها را برای ورود.

اما بسیاری از خریداران شده است خود را برای رفتن به یک قدم بیشتر – پوشیدن دستکش نیز هست.

این شبه فولاد آبادغرب ممکن است احساس امن تر, اما آن است ؟

یک کسب و کار است که فکر نمی کند بنابراین ارسال شده نشانه ای خارج از ممنوعیت دستکش و یک عکس ارسال شده در مارس 5 که ویروسی رفت on Facebook. در اینجا آنچه در آن گفت: در بخش:

“اگر شما به پوشیدن همان مجموعه ای از دستکش در سراسر شهر شما تنها گسترش میکروب ها در همه جا شما بروید. هر درب را لمس می کنی, سبد خرید, لوازم, گوشی خود را به ماشین درب خود را به صورت پول و تغییر دهید. … نمی پوشیدن دستکش در همه جا!”

به نظر می رسید زمان مناسبی برای حل و فصل این سوال. آیا پوشیدن دستکش واقعا صدمه دیده بیش از آن کمک می کند?

به احتمال زیاد بله. در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

CDC راهنمایی

دستکش هدایت برای عموم مردم است ساده از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیست.

“CDC نمی توصیه عمومی استفاده از دستکش. دستکش می تواند یک منبع آلودگی حتی برای پوشنده لباس اگر به درستی برداشته شود” سخنگوی کیت Grusich گفت: در یک ایمیل. “COVID-19 اسپرد را از طریق قطرات تنفسی است که می تواند زمین بر روی سطوح. اگر پوشنده لباس را لمس انواع سطوح در طول روز در حالی که با پوشیدن همان جفت دستکش, آلودگی قطعا می تواند انتقال از یک سطح به دیگری است.”

CDC آنلاین راهنمای استفاده از دستکش توصیه می کند با پوشیدن آنها در هنگام تمیز کردن یا مراقبت از کسی که بیمار است. آن را به صراحت یادداشت دستکش یک انتخاب بد برای در حال اجرا errands.

“بهترین راه برای محافظت از خودتان را از میکروب ها که در حال اجرا errands و پس از بیرون رفتن است به طور مرتب دستهای خود را با آب و صابون به مدت 20 ثانیه یا استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل” وب سایت می گوید.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: ماسک های صورت نمی تضعیف سیستم ایمنی بدن

چرا دستکش یک ایده بد

اما ما حتی نمی باید به CDC را برای آن کلمه. کارشناسان بیماری های عفونی در سراسر کشور موافق دستکش یک ایده بد برای استفاده عمومی.

مردم ممکن است فرض کنیم دستکش یک راه حل خود به خود و بدون به رسمیت شناختن است که در زمینه های پزشکی آنها تنها بخشی از این فرآیند است. دستکش دفع به عنوان به زودی به عنوان پرسنل پزشکی ترک یک منطقه آلوده و دست ها شسته شده قبل و بعد از از بین بردن.

“ما شاهد بسیاری از مردم در پوشیدن دستکش که نیست اشتباه است که می گویند” گفت: پاتریشیا Dandache, یک متخصص بیماری های عفونی در کلینیک کلیولند گفت: این در آنلاین پست شده توسط سازمان است. “اما متاسفانه اکثر مردم پوشیده نیست و یا خلاصی از دستکش خود را به درستی که شکست کل هدف است.”

و از بین بردن دستکش یک فرآیند پیچیده. CDC می دهد راهنمایی دقیق بر آن از آنجا که حتی مراقبت های بهداشتی حرفه ای در تلاش برای انجام آن را در راه است که اجتناب از آلودگی.

یک 2019 مطالعه در مجله آمریکایی کنترل عفونت در بر داشت 37 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را با استفاده از نرمال دستکش روش حذف آلوده خود را در روند.

بیشتر: 15 خرده فروش شیک ماسک صورت—و اگر آنها در واقع خوب

حتی اگر دستکش برداشته شد به درستی آنها مشکل است زیرا مردم اغلب آنها را می پوشند به مکان های متعدد.

“با یا بدون دستکش اگر شما لمس یک چیز را لمس کنید چیز دیگری, شما به طور بالقوه انتقال آن (ویروس) از یک مکان به مکان دیگر” دکتر دیوید کاتلر یک پزشکی خانواده پزشک در پراویدنس سنت جانز مرکز بهداشت در سانتا مونیکا کالیفرنیا گفت: Healthline.

و دستکش نمی ارائه هر گونه حفاظت اضافی را از COVID-19 گفت: مری بث گراهام مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل در Froedtert بیمارستان در میلواکی است.

“برای چیزهایی مانند آنفلوانزا COVID و…. این ها چیزهایی هستند که در آن دست و بهداشت کافی است,” او گفت:. “ویروس نیست برای رفتن از طریق منافذ پوست شما در دست خود را. آن را به شما اگر شما در حال لمس کردن معمولا لمس سطوح و سپس رفتن به لمس بینی خود را در دهان خود را در چشم … قبل از انجام بهداشت دست (شستشو).”

که همه ما به ارمغان می آورد شاید بزرگترین خطر از دستکش پوشیدن – از امنیت کاذب.

“پوشیدن دستکش ممکن است کسی احساس امن, اما آن را نیز به مردم را بسیار سهل انگاری در توجه به شناخت که از بخش های کلیدی و حتی پوشیدن دستکش دست بهداشت گفت:” گراهام. “دستکش هیچ چیز بدون بهداشت دست.”

حاکم ما: True

ما رای این ادعا که پوشیدن دستکش در تنها گسترش میکروب ها به عنوان واقعی بر اساس تحقیقات ما. کارشناسان بیماری های عفونی در سراسر کشور با موافقت دستکش تا حد زیادی انجام بیش از آسیب خوب. آنها واقعا نمی محافظت از پوشنده لباس از coronavirus نیست نفوذ از طریق پوست است. و آنها نمی محدود کردن گسترش بیماری از آنجایی که آنها اغلب فرسوده بیش از حد طولانی و یا حذف اشتباه است. و شاید مهمترین پوشیدن دستکش می تواند به توقف کاربران از شستن دست و اغلب به عنوان است که در این مرحله که در واقع جان coronavirus.

ما واقعیت-بررسی منابع

  • Facebook, پست, مه 5 سال 2020
  • CDC Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) پوشیدن دستکش, دیده, مارس 12 سال 2020
  • CDC چگونه به حذف دستکش, دیده, مارس 12 سال 2020
  • تبادل ایمیل با کیت Grusich, CDC, سخنگوی, مارس 11 سال 2020
  • Healthline, دستکش نمی خواهد خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به COVID-19 در فروشگاه مواد غذایی: در اینجا چه خواهد شد, دیده, مارس 11 سال 2020
  • کلینیک کلیولند چرا شما نباید پوشیدن دستکش برای فروشگاه مواد غذایی, مارس 15 سال 2020
  • NPR, Coronavirus پرسش: آیا دستکش HeIp? آن است آلرژی یا COVID-19?, آوریل 10 سال 2020
  • مصاحبه با مری بث گراهام مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل Froedtert بیمارستان, مارس 12 سال 2020
  • مجله آمریکایی کنترل عفونت آلودگی از پرسنل بهداشت و درمان در طول حذف آلوده دستکش, جولای 1, 2019

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: واقعیت را بررسی کنید: پوشیدن دستکش برای اجرای کارهای می تواند انجام بیش از آسیب خوب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de