FBI بازداشت ناسا محقق برای عدم افشای چین روابط


ماموران فدرال بازداشت شده اند که ناسا محقق به اتهام عدم افشای روابط به چینی نهادهای دولتی, وزارت دادگستری اعلام کرد در روز سه شنبه.

دانشگاه آرکانزاس-فایت پروفسور سیمون دیدم-Teong Ang, 63 دستگیر شد روز جمعه به اتهام تقلب سیم.

“Ang ساخته شده نادرست و شکست خورده است به گزارش خارج خود اشتغال به UA که فعال Ang خود را به نگه داشتن UA کار و همچنین به دست آوردن [دولت آمریکا] تحقیقات بودجه” استشهاد در مورد بار خوانده شده است. با توجه به DOJ, Ang defrauded ناسا و UA “با عدم افشای آن او سمتهای دیگر در یک دانشگاه و شرکت های چینی است.”

Ang بوده است, مهندسی برق استاد در UA از سال 1988 و درگیر در پروژه های مختلف برای ناسا و دیگر دولت ایالات متحده در سازمان. Ang روابط چین کشف شد توسط یک کارمند دانشگاه بود که در تلاش برای تعیین صاحب یک هارد دیسک قرار داده شده در دانشگاه را از دست داده و در بر داشت. در حالی که جستجو از طریق هارد دیسک کارمند کشف ایمیل های بین Ang و بازدید از محقق از Xidian دانشگاه در شیان چین است.

“شما می توانید جستجو در وب سایت چینی با توجه به آنچه که ما را به هزار استعداد دانشمندان” Ang نوشت: در یکی از ایمیل. “هنوز بسیاری از مردم در اینجا می دانم که من یکی از آنها هستم اما اگر این نشت از کار من در اینجا خواهد بود در عمیق مشکلات [sic].”

شکایت کیفری علیه Ang متحده است که در حالی که او فاش مشارکت در یک هزار استعدادهای برنامه در سال 2014 او نتوانست به گزارش اتصال به برنامه های دیگر بین سال 2012 تا سال 2018 است.

هزار استعدادهای برنامه دولت چین بودجه ابتکار اعلام کرد که هدف این است که برای تشویق تحقیقات علمی, اما که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی هشدار می دهند که منجر به تلاش برای جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی. جمهوری خواهان بر مجلس نظارت کمیته راه اندازی یک کاوشگر چینی به بودجه و نفوذ در دانشگاه های آمریکا.

“ما نمی توانیم اجازه خطرناک رژیم کمونیستی به خرید دسترسی به موسسات آموزش عالی ساده و ساده” نماینده جیم اردن (R. اوهایو) گفت: در اوایل این ماه. “ما آن را مدیون به مردم آمریکا به نگه چین پاسخگو و برای جلوگیری از آنها را از انجام آسیب بیشتر به کشور ما است.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • Comey ادعا IG گزارش نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘آغشته’ اف بی آی
  • چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه رد میسوری Coronavirus طرح دعوی در دادگاه: “هیچ حقیقی و حقوقی اساس در تمام’
  • راجر سنگ تجدید نظر محکومیت برای دروغ گفتن به محققان

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>