فرانسه نیاز به ماسک صورت, اما هنوز هم اسلامی ممنوعیت پوشش صورت

فرانسه در حال حاضر الزامی ماسک برای همه شهروندان در برخی مناطق عمومی در طول coronavirus همه گیر. اما که تغییر نمی کند این کشور بحث برانگیز بان کی مون در اسلام پوشش صورت.

دولت فرانسه تایید کرد که آن سال ممنوعیت پوشیدن burqas, niqabs و دیگر full-پوشش صورت در عمومی در محل باقی می ماند حتی به عنوان ماسک صورت تبدیل شدن اجباری در روز دوشنبه. در حالی که شهروندان فرانسوی در سراسر کشور خواهد شد پوشش خود را چهره زنانی که انجام این کار با اسلام آبادغرب هنوز هم مشمول مجازات است.

“اسلام هراسی می شود هر بیشتر شفاف است؟” دیده بان حقوق بشر, مدیر اجرایی, Kenneth Roth گفت در توییتر. “دولت فرانسه حکم ماسک اما هنوز ممنوعیت burqua.”

یک زن با پوشیدن یک “نقاب” حجاب ،

در این فوریه 2010, عکس, یک زن با پوشیدن نقاب حجاب شرکت در یک تظاهرات در تورهای مرکزی فرانسه پس از یک پانل از قانونگذاران توصیه می شود ممنوعیت چهره-پوشش حجاب در تمام مدارس و بیمارستان و حمل و نقل عمومی و ادارات دولتی. گتی

وزیر کشور فرانسه به تایید واشنگتن پست که برقع و نقاب را ممنوع باقی می ماند و زنانی که پوشیدن آن پوشش در عمومی خواهد بود “با خوب ارائه شده برای طبقه دوم سنگین.”

وزیر دفتر در بیانیه ای گفت به رادیو فردا که قانون به صراحت نمی ممنوعیت burqas یا niqabs بلکه کل صورت پنهان ، در طول همه گیر ماسک باید برداشته شود برای چک هویت کشورمان …

نقض این ممنوعیت می تواند منجر به جریمه تا €150 (حدود 162) و در نظر گرفتن نیاز کلاس در آموزش شهروندی. این ممنوعیت شامل معافیت برای پوشش صورت استفاده می شود به دلایل بهداشتی و وزارت گفت: با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از COVID-19 سرایت خواهد بود نه یک جرم جنایی.

فرانسه خود را آغاز کرد اجباری, ماسک, سیاست روز دوشنبه به عنوان بخشی از آنچه که دولت خواستار “فصل جدیدی” در ظهور آن از سخت coronavirus مستند. ماسک مورد نیاز خواهد بود در حمل و نقل عمومی و در مدارس برای همه مردم بیش از 11. برخی از کسب و کار و مدارس را بازگشایی و مردم هم اکنون می توانید سفر تا 60 مایل از خانه.

فرانسه گزارش کرده است بیش از 177,000 coronavirus موارد و 26,300 کشته از بعد از ظهر دوشنبه — چهارم-بیشترین تلفات در اروپا با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

فرانسه در سال 2004 ممنوع روسری در مدارس عمومی بر این اساس است که نهادهای دولتی هستند و قرار است به مذهبی خنثی است. بان کی مون همچنین تمدید مسیحی صلیب و yarmulkes فرسوده توسط ناظر یهودیان. در سال 2010 در فرانسه ممنوع چهره-پوشش niqabs و burqas در فریم آن را به عنوان یک حرکت برای ترویج باز و برابر با تعامل در جامعه است. ممنوعیت تنظیم کردن تظاهرات که در آن برخی از مردم با پلیس درگیر شدند.

فرانسه اولین کشور اروپایی به تصویب چنین ممنوعیت در سراسر کشور. پنج دیگران — اتریش بلژیک بلغارستان و دانمارک و هلند — به دنبال ملی یا جزئی ممنوعیت. دیگر باید محلی ممنوعیت در برخی از شهرستانها و یا با توجه به قانون ممنوعیت گسترده تر.

حقوق بشر سازمان ملل متحد کمیته در سال 2018 گفت که فرانسه در ممنوعیت نقض آزادی زنان از دین “می تواند اثر محدود آنها را به خانه های خود مانع دسترسی آنها به خدمات عمومی و به حاشیه راندن آنها.”

یک بحران ما قدرت کنترل با هم

منتقدان تماس برای “عملکرد” سازمان بهداشت جهانی در میان همه گیر

خرابه USS میزوری موجود در اقیانوس آرام

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>