گرگوری McMichael که متهم است در قتل Ahmaud Arbery کار برای سال در دا Jackie Johnson را بدون نیاز تفنگ آموزش

افسر سابق پلیس گرگوری McMichael, 64, شمار برای رزرو عکس پس از او و پسرش دستگیر شدند در نیوبرانزویک

ایسنا

 • گرگوری McMichael که متهم است در قتل غیر مسلح سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery مشغول به کار در اجرای قانون برای بیش از 30 سال قبل از بازنشستگی در سال 2019.
 • کسب و کار خودی بررسی McMichael پرسنل فایل ها از Brunswick دفتر دادستان منطقه که در آن او کار می کرد تا زمانی که در بهار گذشته.
 • سوابق نشان داد که McMichael مشغول به کار به عنوان یک محقق برای سال ها بدون نیاز سلاح گرم و کشنده نیروی آموزش قبل از آن کشف شد ،
 • رئیس خود Jackie Johnson, بازدید, دولت, آموزش, مدیر, به دنبال چشم پوشی برای McMichael در سال 2014.
 • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گرگوری McMichael که 64 سال از اجرای قانون سابق افسر متهم در فوریه قتل Ahmaud Arbery کار کرده و برای سال ها بدون نیاز مرگبار زور و سلاح گرم آموزش خود پرسنل سوابق نشان می دهد.

Ahmaud Arbery که شد کشته در 23 فوریه در حالی که آهسته دویدن در گرجستان محله پس از اجرا با گرگوری McMichael و پسرش, تراویس. در زمان Arbery مرگ McMichael پلیس گفت که او و پسرش را دنبال غیر مسلح هل دهنده در یک کامیون در حالی که حمل اسلحه به شهروندان بازداشت زیرا آنها معتقد بودند او هم شکستن مشکوک.

اما حتی زمانی که McMichael مشغول به کار در اجرای قانون محلی او رفت و برای سال ها بدون نیاز سلاح گرم و کشنده نیروی آموزش با توجه به سوابق مورد بررسی قرار خودی.

یک یادداشت از آوریل 2014 نشان داد که Glynn شهرستان دادستان منطقه Jackie Johnson آموخته بود McMichael یک محقق در دفتر او کامل نیست صلح خود را افسر استانداردهای آموزشی از جمله سلاح گرم مورد نیاز و نیروی مرگبار مدارک — 2005, 2006, 2009 و 2010.

هنگامی که جانسون آموخته های خود را مرور و در مورد نیاز آموزش او در بازدید از دفتر دولت پست مدیر میچ جونز که در نهایت اعطا McMichael چشم پوشی برای آموزش. او گفت که رئیس خود را در نامه ای که شامل فایل های خود که به دلیل او تا به حال پشت افتاد در آموزش مسائل بهداشتی مربوط به قلب مشکلات مربوط به خود نوجوان و همسرش, درمان سرطان است.

“این وضعیت شده است یک خجالت بزرگ برای من و برای محقق McMichael” جانسون نوشت: جونز در مارس 2014. “آن منفی نهفته است دفتر من و من اقدامات انجام شده برای اطمینان حاصل شود که این اتفاق نمی افتد دوباره. لطفا من را قبول صمیمانه عذرخواهی.”

McMichaels محروم شد خود را “اجرای قانون” وضعیت در اوایل سال گذشته

با وجود این که خجالت McMichael ادامه داد: به عنوان یک محقق برای پنج سال دیگر تا بازنشستگی در بهار گذشته سوابق نشان می دهد.

به دلایل نامشخص McMichael ارسال گواهینامه به حالت تعلیق در آمد در ماه فوریه 2019 و او reassigned به Camden County دفتر دادستان منطقه حدود یک ساعت دور شد و دیگر اجازه به کار در یک “اجرای قانون” ظرفیت سوابق نشان می دهد.

“آقای McMichael نخواهد حمل اسلحه گرم و یا نشان و نه او عمل هر وسیله نقلیه است که می تواند تفسیر به عنوان مجری قانون در طبیعت” یک فوریه 2019 یادداشتی امضا شده توسط Glynn شهرستان DA دفتر مدیر علامت Spaulding گفت.

هنگامی که در مصاحبه های خودی در هفته گذشته Spaulding ارائه شده بدون باعث شد که محققان در گرجستان بر خلاف کشورهای دیگر ندارد و دستگیری قدرت. او همچنین گفت که او در غیر این صورت نا آشنا با McMichael خاص سابقه کار.

خودی قادر به رسیدن به Spaulding از Glynn شهرستان دفتر دادستان منطقه چهار شنبه صبح.

در فوریه 23, نه حتی یک سال پس از او بازنشسته McMichael در بر داشت خود را در حال مصاحبه توسط پلیس محلی پس از او پسر, تراویس, شات Arbery — یک مرد سیاه و سفید — مرده به او به عنوان یک تنه زدن خود را از طریق محله.

گرگوری McMichael پلیس گفت که آنها تا به حال شده است در تلاش برای ایجاد یک شهروند بازداشت زیرا آنها معتقد بودند او نگاه مانند یک مظنون مسئول یک رشته از شکست ،

اما Brunswick اخبار گزارش داد که تنها در یکی از سرقت گزارش شده در این منطقه از آغاز سال 2020 به بعد Arbery درگذشت. تنها مورد به سرقت رفته بود یک تفنگ از تراویس McMichael قفل وانت.

این McMichaels شد و در نهایت دستگیر شده در مارس 8, پس از یک روند ظاهر که ثبت Arbery تیراندازی مرگ است.

دو Glynn شهرستان کمیسیون — آلن بوکر و پیتر مورفی — به تازگی گفت که پاسخ افسران می خواستم به دستگیری McMichaels در زمان حادثه سرنشینان جانسون.

“پلیس در صحنه رفت و به او گفت: آنها آماده بودند برای دستگیری هر دو آنها است. این پلیس در صحنه که تا به حال انجام تحقیقات” بوکر گفت: Atlanta Journal-Constitution. “او آنها را تعطیل برای محافظت از او را دوست [گرگوری] McMichael.”

جانسون که در نهایت recused خودش از این مورد را تکذیب کرد و گفت که این تا به حال اتفاق افتاده است.

این McMichaels باقی می ماند برگزار می شود و بدون پیوند در Glynn زندان شهرستان سخنگوی گفته خودی چهارشنبه.

آنها به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله در Arbery کشته شدند.

 • ادامه مطلب:
 • محققان که از دستگیری یک پدر و پسر در ارتباط با تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery می گویند علت احتمالی روشن بود به عوامل ما خیلی سریع’
 • گرگوری و تراویس McMichael دستگیر و در کشتار Ahmaud Arbery که به ضرب گلوله کشته شد مرده در حالی که آهسته دویدن غیر مسلح در گرجستان
 • 2 مرد دستگیر شدند در قتل Ahmaud Arbery. وکیل برای Arbery پدر می گوید اگر آن را Arbery و پدر خود را که به کشته شدن یک هل دهنده آنها دستگیر شده اند در نقطه ای.
 • خانواده و دوستان از تیراندازی قربانی Ahmaud Arbery هستند ارج نهادن به زندگی خود را با یک 2.23-مایل پس از اجرا خشم عمومی بیش از مرگ او منجر به دستگیری 2
 • LeBron James خشمگین از این تیراندازی به مرگ یک غیر مسلح 25 ساله در جنوب گرجستان می گوید: “ما به معنای واقعی کلمه شکار روزمره’

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>