HRW سنجی coronavirus مرتبط ‘نژادپرستانه و بیگانه با خشونت علیه آسیایی ها

AFP/فایل

نیویورک: سازمان دیده بان حقوق بشر روز سه شنبه در اعتراض به دولت را به اتخاذ اقدامات فوری برای جلوگیری “نژادپرستانه و بیگانه با خشونت و تبعیض” مربوط به کروناویروس و تعقیب نژادی حملات علیه آسیایی ها و مردم را از تبار آسیایی.

بین المللی دیده بان اشاره کرده است که این تبعیض نیست محدود به کشورهایی مانند آمریکا و استرالیا و روسیه و انگلستان و اما در هند و سریلانکا که در آن رهبران انجام داده اند کمی به ساقه در حال رشد ضد اسلامی تبعیض در سال های اخیر بسیاری از آشکار COVID-19-موارد مربوط به حملات علیه مسلمانان گزارش شده است.

در هند سخنرانی نفرت علیه مسلمانان — در حال حاضر یک “جدی و رو به رشد مشکل پس از انتخابات ملی هندو Bharatiya Janata Party (BJP) در سال 2015” — اتحاد رسید با توجه به گسترش coronavirus.

دیده بان حقوق بشر گفت که در ماه آوریل رسانه های اجتماعی و واتساپ گروه بودند “آب گرفتگی” تماس برای “تفریحی و تحریم اقتصادی مسلمانان از جمله توسط BJP حامیان”.

“چندین حملات فیزیکی به مسلمانان نیز رخ داده است از جمله از داوطلبان توزیع مواد تسکین میان دروغ متهم آنها را از گسترش این ویروس به عمد گفت:” حقوق بشر بدن.

ضد اسلام تمایلات بود رسید در این کشور پس از بی جی پی به رهبری دولت اعلام کرد که تعداد زیادی از مسلمانان است قرارداد این ویروس.

دولت گفت که تعداد pf موارد در کشور افزایش یافته بود که مردم تا به حال با حضور جمعی مذهبی جماعت در دهلی نو, سازمان های بین المللی اسلامی مبلغ جنبش Tablighi Jamaat.

“BJP مقامات دامن زده شعله های آتش با تماس با جماعت جلسه Talibani جرم و CoronaTerrorism. برخی از رسانه های جریان اصلی حمایت از بی جی پی را با استفاده از عباراتی مانند #CoronaJihad باعث هشتگ برای رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی” این نهاد گفت.

در پی چنین حوادث خشونت آمیز سازمان جهانی بهداشت (WHO) با صدور بیانیه ای از احتیاط بیان کرد که “بسیار مهم است که ما نمی پروفایل موارد بر اساس نژادی و مذهبی و قومی خطوط.”

این کشور نخست وزیر نارندرا نه آشکارا و شانس سخنرانی نفرت در برابر جامعه اما هنوز توییتی “COVID19 نمی بینم, نژاد, دین, رنگ, طبقه, creed, زبان و یا مرزهای قبل قابل توجه است. پاسخ ما و رفتار پس از آن باید ضمیمه تقدم به وحدت و برادری ، ما در این با هم.”

در همین حال مقامات این کشور در سطح ملی و محلی گرفته اند “اقدامات کافی” برای جلوگیری از به طور فزاینده ای سمی جو و یا انجام تحقیقات کافی از حملات است که در این بیانیه اضافه شده است .


tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de