Jax تیلور تماس تام Sandoval, تام شوارتز رستوران پول گودال’

برگزاری نیست. Jax تیلور ناودان خود را Vanderpump قوانین costars تام Sandoval و تام شوارتز‘s, رستوران, TomTom, on جمعه, مارس 13.

تیلور 40 مشترک دو عکس از خود cuddling با سگ های خود را در روز چهارشنبه که منجر به یک پیرو به مقایسه تیلور موفقیت به Sandoval, 36, و شوارتز کسب و کار زرنگ و دانا.

“من باید بگویم من از آنها بدم میاید این واقعیت است که تام و تام باید با رونق کسب و کار” این کاربر نوشت و اشاره کرد که تیلور به “اشتباهات” در طول سال تبدیل شده خود را در اطراف.

فن ادامه داد: “شما باید یک رستوران یا نوار است که شما و فقط شما و شما نیاز به پیدا کردن یک سرمایه گذار برای کمک به که اتفاق می افتد و ترک دیگران پشت سر گذاشت چرا که من فکر می کنم شما و بریتنی [Cartwright] خواهد بود شادتر در دراز مدت است. شما را نمی دانم اما من افتخار می کنم.”

Jax Taylor Tom Sandoval Tom Schwartz
Jax تیلور تام Sandoval و تام شوارتز. گریگوری پک/شاتر; Broadimage/شاتر; MJ عکس/شاتر

میشیگان بومی پاسخ به این نظر گفته است که او به هیچ وجه حسود از خود castmates’ رستوران — و آن را موفق.

“آنها نه رونق” تیلور نوشت: کوبیدن دو صاحبان کسب و کار. “این رستوران یک گودال پول.”

این Vanderpump قوانین: Jax و بریتنی را کنتاکی ستاره پس از آن حذف شده که نظر و ارسال شده که به عنوان خوانده شده, “من هرگز می خواهم به خود را یک بار در هالیوود این پول گودال. آن را هرگز به پایان می رسد تا به خوبی. اما با تشکر.”

تیلور نظرات یک روز پس از دشمنی با Sandoval پخش در پمپ قوانین. در طول پنج شنبه, مارس 12 قسمت دو butted سر پس از میسوری بومی انداخت استخر, پارتی, همان روز که تیلور و همسرش, کارترایت یکی بود.

“اگر شما می خواهید باش من خوب من می توانید آن را اما اگر شما بعد از من قصد دارم به بعد از شما آمده” تیلور گفت: BravoTV.com’s aftershow. “من اهمیتی نمی دهند اگر شما بهترین دوست من هستید یا نه. او همسر من است. … چگونه شما جرات پرتاب یک حزب روز قبل از زمانی که او برنامه ریزی این برای همیشه لطفا برای؟”

به عنوان فصل 8 از براوو سری پخش تیلور علنا توییتی در مورد خرید اینترنتی با Sandoval که پشت چشم خود بازیگر را باز کرد تا به ما هفتگی به طور انحصاری مورد در ماه فوریه است.

“به نظر می رسد مانند او عصبانی و طرح,” Sandoval گفت ما. “Jax می گویند که من انجام همه چیز را به دلایل اشتباه. سعی کنید برای بی اعتبار کردن من در هر راه او می تواند. دوباره صحت برای من مهم است و هر چیزی من تا کنون انجام دهند و می گویند در این نمایش به راست باز و صادقانه در مورد من و زندگی من چگونه هستم احساس.”

Vanderpump قوانین airs در براوو در روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de