جاستین لانگ: ‘البته” من می خواهم می خواهم سابق درو بریمور در پادکست

دوستان برای اولین بار! جاستین طولانی خواهد بود خوشحال به دوست دختر سابق, Drew Barrymore به عنوان مهمان در پادکست خود را, اما در برخی موضوعات ممکن است از حد.

طولانی 41 گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری دعوت برای بریمور, 45, به نظر می رسد در “زندگی کوتاه است با جاستین لانگ” پادکست همیشه باز است. “اوه, خدا, آره,” او گفت:.

این پذیرفته بریمور بازیگر و مورخ و از 2007 به 2010, پس از جلسه در این فیلم او تنها نیست که به شما. این جفت ارز هنوز هم دوستان یک دهه پس از خود تقسیم می شود.

“آره منظورم بحث در مورد فقط لذت بردن از صحبت کردن به کسی” طولانی ادامه داد. “او یک سخنور, پس, البته آره.”

وقتی که می آید به چه exes خواهد در مورد چت در پادکست — که در آن جشن سالگرد یک سال در پنج شنبه, مارس 12 — گفته است: او دوست دارد به نگه داشتن روابط شخصی جدا از دیگر موضوعات مصاحبه.

“من قطعا دارای محدودیت است. من نمی خواهم به بحث در مورد می گویند هر چیزی خارج از نوبت مورد کسی من می دانستم که من شخصا مانند یک دوست دختر سابق” کانکتیکات بومی توضیح داد. “من نمی خواهم به می گویند هر چیزی که ممکن است مضر به کسی. من نمی خواهم به هر علت درد و یا هر علت منفی.”

این فرشتگان چارلی ستاره نشان داد که او و هنوز هم در شرایط خوب در رسانه های اجتماعی بورس در ماه مارس است. در آن زمان مقاله مجله نوشته شده “جاستین لانگ قدردانی پست” از طریق Instagram که گرفتار بریمور توجه.

“شما [sic] نه اشتباه! او بزرگ” بازیگر اظهار نظر در مورد سابق خود را که او پاسخ داد: “آه چه می دانید؟”

یک ماه قبل از بلند گفت: ما که او و کالیفرنیا بومی “هستند و در لمس” و اضافه کرد “من عشق به خود جلب کرد.”

بریمور نیست دوباره با طولانی در طول سال اول خود را, پادکست, اما , هاکی, ستاره بود که مهمان ویژه Dax Shepard برای جشن سالگرد قسمت.

“من مانند یک فن از خود نشان می دهد قبل از انجام این همه و پس از آن به معنای زیادی است که او یک سال مهمان” به Idiocracy ستاره گفت: با توجه به بسیاری از طرفداران خود را کشف پادکست پس از او به نظر می رسد در شپرد “صندلی متخصص” پادکست. “این مهم برای ما به او باید او را به عنوان مهمان ما در این زمان است.”

نقطه عطفی در قسمت آمد در میان coronavirus قرنطینه و کمک میزبان به تمرکز بر روی جنبه مثبت بیشتر از زندگی است.

“خودخواهانه و شخصا آن بوده است از جمله یک انحراف بزرگ و خلاق خروجی برای ما, و آن را نیز یک راه برای ما به احساس” بلند گفت: ما در مورد در حال اجرا پادکست خود را در طول بحران بهداشت و درمان. “[برادر من مسیحی و I] هر دو احساس واقعا متصل به همکار ما انسان ها به غریبه ها. آن ها ما را بیشتر احساس متصل قطعا.”

بطور منظم احساس سال اول “زندگی کوتاه است” پادکست در Wondery.com.

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>