نامه به سردبیر: رژیم صهیونیستی است. Newsom را مستند زندگی را نجات داده. که به تنهایی آن را توجیه می

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. (غنی Pedroncelli / آسوشیتد پرس)

به سردبیر: سرمقاله خود در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom رهبری در طول COVID-19 همه گیر که ارائه شده ستایش و نقد عادلانه بود. توضیحات خود را از رهبری و جبهه تصمیم گیری را برای معتبر انتقادات که به دنبال در مورد چند نمونه از “بی توجهی به روند.”

من در حمایت از زندگی قادر به انتقاد فرماندار از اطلاعات در این تاریخ بعد.

از علاقه و همچنین, اما, بود نامه شما چاپ شده در همان روز که ارائه شده فقط انتقاد. خود را یادداشت تحریریه که “افرادی هستند که امروز زنده به دلیل Newsom را سریع عمل” در حالی که خواننده را نامه ای می گوید که “اقتصادی آخرالزمان” شده است ناشی از خاموش شدن بود که “منطقی نیست و یا توجیه کرد.” در این نامه با اشاره ما به تعداد کم از تایید عفونت و مرگ و میر.

خوب بود Newsom گرفته نه خود عمل و عفونت و مرگ و میر شده چند بار بالاتر خواهد این شخص شکایت کرده اند که Newsom عمل خیلی دیر شده است ؟ احتمالا — اگر البته او هنوز زنده بود به شکایت.

جیمز Zimring, Tarzana

..

به سردبیر: Newsom به رهبری آمریکا ، او همچنان به سرکوب میلیون ها نفر از معیشت حتی پس از همه ما با هم — نه فقط فرماندار را مسطح منحنی.

بسیاری از ما استفاده نشده تخت بیمارستان. ما در حال حاضر می دانیم که بسیاری از مرگ و میر آن با آسیب پذیری های موجود. ما می توانیم و باید بازگشایی با سرعت بیشتری ادامه به شدت محافظت واقعا آسیب پذیر و استفاده از backstop ما توجهی بیمارستان ظرفیت اگر ریباند رخ می دهد.

هدفمند حمایت هستند جواب نمی پتک کلی مستندات. که فرماندار ما را نمی بینیم این است که یک شکست از رهبری نه یک موفقیت است.

Steven L. Eggert ساکرامنتو

..

به سردبیر: سرمقاله خود ستایش Newsom برای خود “تن سخت-اما-اقدام لازم” که در تضاد با “bumbling از کاخ سفید است.”

این یادداشت تحریریه که فرماندار موفق شده است در بخش های دیگر فراخواندن رئیس جمهور در توییتر و به جای ستایش او را در یک زمان “زمانی که دولت به شدت نیاز به کمک های فدرال.”

آن را نفرت انگیز به اندازه کافی به فکر می کنم یک فرماندار به انجام کارهایی مانند است که برای اطمینان از یک رابطه کاری خود با رئیس جمهور. اما به آن را ببینید معمولی در چاپ است که واقعا دلسرد کننده است.

تد Bacino پالم اسپرینگز

..

به سردبیر: ما بسیار خوش شانس به یک رهبر واقعی است که ما را نگه داشته مطلع شده و اقدامات مناسب برای صرفه جویی در هزاران زندگی و حمایت از کسانی که در نیاز.

نسبت به بی کفایتی دیگر فرمانداران و رئیس جمهور ما, من فقط می توانید تصور کنید که در بدترین حالت می تواند اتفاق افتاده اند به 40 میلیون کالیفرنیا.

به عنوان رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت گفت: در طول رکود بزرگ آن است که “اقدام اکشن” نیاز داریم و خدا را شکر ما یک فرماندار که انجام داده است ، من اعتماد به نفس کامل او را ادامه خواهد داد به انجام این کار.

هوارد Schecter, Hawthorne

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de