مری-کیت اولسن دارای یک ‘Ironclad Prenup’ به عنوان Olivier سارکوزی طلاق

مری-کیت اولسن و اولیویه سارکوزی‘s طلاق ممکن است کثیف با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما همه چیز باید آسان برای بازیگر پس از شروع رسیدگی به لطف “ironclad prenup” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

“او منافع کسب و کار و ثروت هستند محافظت می شود” منبع می افزاید. 33-year-old طراح مد صاحب و عمل سطر یک مدل لباس خط او و خواهر اشلی اولسن در سال 2006 تاسیس. موارد در ردیف وب سایت عبارتند از $1,600 پنبه شلوار $4,800 جیر کت و فراتر از آن. دوقلوها نیز اجرا معاصر برچسب مد الیزابت و جیمز.

مری-کیت ظاهر نشده روی صفحه پس از سال 2011 را حیوان صفت, اما در علاوه بر این به کار خود را به عنوان یک بازیگر کودک لس آنجلس بومی تا به حال به یاد ماندنی در علف های هرز و در کنار جاش پک در سال 2008 را به Wackness. بسیاری از حرفه ای موفقیت فرود آمد و او را در فوربس” 30 زیر 30 All-Star فارغ التحصیلان لیست در سال 2017. هم او و اشلی را برآورد خالص ارزش 500 میلیون دلار.

Mary-Kate Olsen Has an ‘Ironclad Prenup’ Heading into Olivier Sarkozy Divorce
مری-کیت اولسن و اولیویه سارکوزی. شاتر (2)

ما تایید کرد که 33 ساله طراح مد با امضای یک دادخواست طلاق در مارس 17, اما شهر نیویورک در دادگاه در حال حاضر پذیرش طلاق براده با توجه به COVID-19 بحران بهداشتی. به عنوان یک نتیجه, Mary-Kate است که به دنبال اضطراری به منظور اجازه می دهد او را به فایل مدارک قانونی برای پایان دادن به ازدواج است.

با توجه به TMZفرانسه banker 50 و ایمیل فرستاده فول آلوم وکلا مهلت برای او به حرکت در خارج از آپارتمان نیویورک. مری-کیت ادعای سارکوزی مجبور است او را با 18 مه چرا که او فسخ اجاره نامه خود را بدون دانش خود را و به عنوان یک نتیجه, سابق, ستاره کودک است که به دنبال گسترش امید به باید تا مارس 30 به ترک خانه خود را.

مری کیت, که همچنین درخواست خود را prenuptial agreement اجرا شود می گوید: سارکوزی را نه در پاسخ به او در هر خروجی. The New York Minute ستاره هم نگران حرکت به دلیل این شهر را قرنطینه دستورالعمل. اما TMZ متحده او قادر خواهد بود برای متوقف کردن سارکوزی از دفع اموال او اگر او دست دادخواست طلاق.

این جفت ارز که بحباله نکاح در اوردن, در نوامبر 2015, هنوز علنا نظر خود را تقسیم می شود.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>