مری-کیت اولسن شوهر جدا Olivier سارکوزی: 5 چیزهایی که می دانیم

مری-کیت اولسن‘s پنج سال از ازدواج به شوهر Olivier سارکوزی به پایان رسیده است.

ما هفتگی تایید شده در چهار شنبه, مه 6 که فول آلوم, 33, ثبت کاغذ طلاق در آوریل 17. درخواست شده است به دلیل تاخیر شهر نیویورک دادگاه به طور موقت متوقف پذیرش درخواست طلاق در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اولسن در عوض به دنبال به دست آوردن اورژانس را در نیویورک است که اجازه می دهد او را به ادامه با طلاق از او جدا همسر.

TMZ همچنین گزارش داد که اولسن وکلای شد ایمیل فرستاده مهلت از سارکوزی اعلام کرد که زمانی که او نیاز به حرکت از خود به نیویورک آپارتمان. اولسن به نوبه خود گفته است که سارکوزی را به او اطلاع قبلی که او فسخ اجاره نامه خود را و این که او را تحت فشار قرار دادند ،

الیزابت و جیمز طراح اول مربوط به فرانسه متولد بانکدار 50 در مه 2012. در آن زمان یک منبع گفت:” ما که او “قطعا علاقه مند” در سارکوزی با وجود 16 سال فاصله سنی.

سارکوزی ظهور این سوال در سال 2014 اما یک خودی که قبلا نازل شده به ما که او در ابتدا سعی کردم به پیشنهاد سال قبل. این منبع گفت که اولسن شد “نه در هیچ عجله” را به ازدواج اضافه کرد: “او می خواست به مطمئن شوید که او می تواند خوب به او.”

اولسن و سارکوزی گره خورده گره در نوامبر 2015 در صمیمی مراسم در منهتن. هر چند جدا duo شده اند نسبتا خصوصی در مورد ازدواج خود را اولسن باز کرد تا در مورد رابطه او با سارکوزی در مصاحبه با دوقلو, خواهر, اشلی اولسن برای Net-A-Porter را ویرایش کنید در مارس 2017.

“من فکر می کنم ما خوش شانس [کار سخت] می آید کاملا به طور طبیعی برای ما. ما لازم نیست زمان زیادی برای نشستن و فکر کردن و اندیشیدن” او توضیح داد از دوقلوها’ کار و زندگی در مارس 2017. “اما پس از آن من یک شوهر و دو گام به بچه ها و یک زندگی; من باید به خانه بروم و طبخ شام. من اجرا در آخر هفته.”

این حیوان صفت که سوارکاری است ادامه داد: “شما در پیدا کردن چیزی است که کمک می کند تا آرامش شما و اگر شما آن را ندارید, شما باید به دنبال آن است. یا شما سوخته و سپس شما نه مولد.”

سابق ستاره کودک و فرانسه بومی هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در مورد طلاق خود را.

در پایین حرکت به یادگیری بیشتر در مورد سارکوزی در میان جدایی خود را از طراح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>