Melissa Etheridge می گوید او “قلب شکسته” پسر پس از مرگ در 21

Melissa Etheridge صحبت کردن در مورد او 21 ساله و پسر بکت مرگ در چهار شنبه, مه 13, پس از تیم خود را اعلام کرد عبور خود را پیش از آن در روز.

“امروز من پیوست صدها نفر از هزاران نفر از خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به مواد مخدر اعتیاد” Etheridge, 58 نوشت: در بیانیه ای از طریق توییتر. “پسر من بکت بود که فقط 21, تلاش برای غلبه بر اعتیاد خود را و در نهایت تسلیم به آن امروز است.”

“بیا به پنجره من” خواننده که به اشتراک گذاشته بکت با سابق جولی سایفررا باز کرد تا در مورد پسرش در نبرد با سوء مصرف مواد به پیروان خود.

“او خواهد شد از دست رفته توسط کسانی که او را دوست داشتم, خانواده و دوستان خود” او ادامه داد. “قلب من شکسته است.”

کانزاس بومی نشان داد که او “ممنون برای کسانی که رسیده با تسلیت و من احساس می کنم عشق و صادقانه و اندوه است.”

“مبارزه ما با چه چیز دیگری ما می تواند انجام داده اند تا او را نجات دهد و در پایان ما می دانیم که او از درد در حال حاضر” Etheridge اضافه شده است. “من بخوان دوباره به زودی. این همیشه من شفا.”

Etheridge تیم اعلام کرد بکت عبور در روز چهارشنبه از طریق توییتر نوشته “ما غمگین هستید به اطلاع شما که ملیسا پسر بکت در گذشت و وجود دارد خواهد بود یک کنسرت از صفحه نمایش امروز است. – #TeamME.”

“من تنها” خواننده گفته یاهو در مارس 2017 که او دودی علف های هرز با دو فرزند ارشد کودکان بیلی ژان 23 و بکت در گذشته پس از استفاده از آن تفریحی و به عنوان کمک های پزشکی در حالی که مبارزه با سرطان پستان در سال 2004.

“این عجیب و غریب بود” Etheridge گفت: در طول یاهو Weed & آمریکایی خانواده خاص است. “این خنده دار بود و سپس آنها متوجه این بسیار طبیعی [در] پایان روز. آن را به ارمغان می آورد شما نزدیک تر است. من می خواهم خیلی جای دود با من رشد کودکان و نوجوانان از یک نوشیدنی است.”

Etheridge و Cypher, 55, که به نام آن واریز شده در سال 2000 پس از 10 سال با هم به اشتراک بکت و بیلی ژان. هر دو از فرزندان خود هستند بیولوژیکی بچه ها از نوازنده دیوید کرازبی.

“مثل راه من” هنرمند است مادر به دو نفر دیگر از بچه های 13 ساله دوقلو میلر و جانی که او سهام با Tammy Lynn Michaels. جفت ازدواج کرده بودند برای هفت سال قبل از تقسیم در سال 2010.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>