Melissa Etheridge پسر بکت می میرد در 21

یک دلخراش از دست دادن. Melissa Etheridge و سابق جولی Cypher‘s, پسر بکت درگذشت در سن 21.

خواننده تیم اعلام این خبر در چهار شنبه, مه 13, طریق توییتر: “ما غمگین هستید به اطلاع شما که ملیسا پسر بکت در گذشت و وجود دارد خواهد بود یک کنسرت از صفحه نمایش امروز است. – #TeamME.”

بکت علت مرگ شده است ساخته شده است.

Melissa Etheridge and Julie Cypher’s Son Beckett Dies at 21
Melissa Etheridge با پسر بکت در لس آنجلس در سپتامبر 27, 2011. پیتر Brooker/شاتر

Etheridge, 58 و Cypher, 55, به نام آن واریز شده در سال 2000 پس از 10 سال با هم. آنها استقبال بکت در سال 1998 است. The exes همچنین به اشتراک گذاری بالغ دختر بیلی. “بیا به پنجره من” songstress که نشان داد در سال 2000 که نوازنده دیوید کرازبی است که پدر بیولوژیکی خود دو بچه باز بوده است در مورد پدر و مادر سفر در گذشته است.

“[جولی به تصویب رسید و] خود را صرف اوایل بیست سالگی برای او به دنبال پدر و مادر واقعی او بود که مرتب سازی بر اساس موضوع در زندگی” Etheridge گفت: Parents.com. “او می خواست بچه ها او را به می دانم که پدر خود بود اما پدر ندارد, هر, والدین, وظایف در همه. آن را فقط به دانستن که در آن از آنها آمد. اگر شما می خواهید به دانستن این است که در آن است. که برای او مهم است.”

Etheridge پدر و مادر شد و دوباره در سال 2005 با Tammy Lynn Michaels. این دو نفره که تقسیم در سال 2010 پس از هفت سال از ازدواج سهم دوقلوها استیون میلر و جانی افزایش یافت. آنها استقبال کودکان خود را در سال 2006 از طریق یک ناشناس دهنده اسپرم.

“بعدی من شریک نمی شد به تصویب رسید و او نمی خواست کسی را که پدر و مادر وضعیت” Etheridge گفت: Parents.com.

سال پس از Etheridge نشان داد او با استفاده از کرازبی به عنوان اصلی دهنده اسپرم, او اعتراف کرد که آنها تقریبا خواسته براد پیت به خود را شناختند.

“او مانند یک دوست خوب من. و ما آن را در نظر” چوب زیر گهواره گفت: در استرالیا Studio 10 بحث نشان می دهد در سال 2016. “و در عین حال به من نگاه کرد و من دیدم که چگونه بد او می خواست کودکان و فکر کردم:” من نمی خواهم برای به اشتراک گذاشتن این با کسی که واقعا بد می خواهد کودکان از آنجا که کودکان من لازم نیست پدر و مادر دیگر — آنها دو.'”

او افزود: در آن زمان که Crobsy بود “کامل” از آنجا که او در حال حاضر خانواده خود را.

“این یکی از دلایل چرا دیوید کرازبی و همسرش خیلی کامل — از آنجا که آنها [در حال حاضر] به حال کودکان است. آنها به دنبال انجام این کار به عنوان یک هدیه است,” او گفت:. “البته من نوجوانان در حال حاضر مانند” من می تواند داشته براد پیت [به پدرم]! پسرم گفت: “من می توانم بوده است بطرز شگفت انگیزی خوش تیپ.'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>