صاحب خانه Ahmaud Arbery ظاهرا وارد قبل از تیراندازی مرگبار است تهدید به مرگ

لری زبان انگلیسی تا به حال مدت طولانی از داشتن یک اسکله صفحه اصلی. آن را در لیست خود سطل. او می خواست دسترسی آسان به ماهی و قایق و مسالمت آمیز انحراف از استرس قلب و بیماری های مرتبط با.

خانه رویایی خود است که تحت ساخت و ساز در نیوبرانزویک, گرجستان. اما به زبان انگلیسی گفت: بعید است که او و خانواده اش را تا کنون حرکت در هنگامی که آن را کامل است.

“در حال حاضر آن را صادقانه امن نیست” گفت: وکیل, الیزابت Graddy. “از آن قرار است به یک محل برای آرامش و صلح. و در حال حاضر از آن خواهد شد برای همیشه لطفا برای ارتباط با این فاجعه است.”

انگلیسی و 50 صاحب خانه که Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه است ادعا وارد قبل از او به ضرب گلوله کشته شد Feb. 23 توسط دو مرد سفید.

تصویر: Ahmaud Arbery (حسن نیت ارائه میدهد از خانواده)

گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند و به اتهام پنج شنبه با قتل و تشدید حمله-دو روز پس از یک گرافیک تصویری از تیراندازی شد ، ویدیو محوری مورد به ملی انظار باعث گسترده خشم و نگرانی در مورد اینکه چرا در آن زمان مقامات اجرای قانون بیش از دو ماه بازداشت.

انگلیسی دریافت کرده است تهدید به مرگ پس از دستگیری وکیل او در مصاحبه ای گفت: دوشنبه شب در سخنرانی خود به نمایندگی از مشتری خود را. او گفت: به زبان انگلیسی و همسر خود را در حال “heartsick” برای Arbery پدر و مادر.

تصویری از روز Arbery مرگ به دست آمده توسط مجله آتلانتا قانون اساسی نشان می دهد یک مرد با پوشیدن یک تی شرت و شلوارک راه رفتن به یک خانه در حال ساخت, ورود و سپس خروج از مدت کوتاهی پس از. وکلای مدافع Arbery خانواده در بیانیه ای گفت شنبه که دوربین های امنیتی تصویری ثابت می کند Arbery چیزی اشتباه است.

“Ahmaud نیست هر چیزی را از ساخت و ساز سایت” خانواده وکلا در بیانیه ای گفت. “او نمی تواند هر گونه صدمه به اموال. او باقی مانده است برای یک دوره کوتاه از زمان بود و نه دستور توسط هر کسی که به ترک اما به جای سمت چپ در توافق خود را برای ادامه خود را تنه زدن. Ahmaud اقدامات در این خانه خالی در حال ساخت به هیچ وجه جنایت تحت گرجستان قانون است.”

گرجستان دفتر تحقیقات گفت: آن را بررسی تصویری اما اضافه کرد که آن را تا به حال دیده می شود آن را قبل از دستگیری و شارژ گرگوری و تراویس McMichael. این McMichaels نمی تواند نظر رسیده است.

Graddy گفت: مشتری خود را می خواهد به “درست تصور اشتباه” که به زبان انگلیسی به اشتراک گذاشته بود این ویدئو و یا هر گونه اطلاعات دیگر در مورد آنچه رخ داده بود در ملک با McMichaels قبل از تیراندازی و یا در همه. زبان انگلیسی تا به حال تنها به طور خلاصه به ملاقات جوانتر McMichael یک بار در سال 2019 زمانی که او رفت و به ساخت و ساز سایت به معرفی خود Graddy گفت.

زبان انگلیسی پرورش دهندهء زنبور عسل گفت: او مشغول به کار بود در آریزونا در حدود 90 مایل از نیوبرانزویک, که در آن او زندگی می کند با همسر و دو فرزند خود در فوریه. 23 غافل از این فاجعه ای که اتفاق می افتند.

فارسی کردم یک هشدار بر روی تلفن خود را که یک ویدیو گرفته شده در ساخت و ساز سایت Graddy گفت. “او یکی دیگر از 20 دقیقه و سپس شستشو کردن,” او گفت:.

او پس از تماشای ویدئو در حالت آماده باش او به نام همسایه و متوجه شدند که Arbery کشته شده بودند که روز Graddy گفت. فارسی به فیلم به Glynn پلیس شهرستان به زودی پس از تیراندازی Graddy گفت.

در ماه های قبل از فوریه یک حرکت فعال دوربین بود فیلم های گرفته از کسی که داخل سایت ساخت و ساز از یک تعداد انگشت شماری از بار Graddy گفت. اولین بار به زبان انگلیسی به نام غیر اضطراری پلیس تعداد و گزارش های غیر مجاز ورود Graddy گفت.

“او هرگز با استفاده از کلمه ‘دزدی’,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ چیز تا به حال شده است به سرقت رفته و یا آسیب دیده در ملک. “موکل من نمی خواهم مردم را به آمدن به ملک چون فقط امن نیست.”

زبان انگلیسی هرگز به اشتراک گذاشته و هر یک از این اطلاعات با McMichaels که او حتی نمی دانند که به گفته وکیل او.

“حتی اگر شده یک سرقت, اما, انگلیسی, خانوادگی, نمی خواست یک vigilante پاسخ” Graddy گفت. “آنها سپرده اند موضوع را به مقامات اجرای قانون است.”

Arbery خانواده می گوید او از دویدن در حالی که McMichaels اند گفت: آنها فکر می کردند او یک سارق با توجه به Glynn شهرستان گزارش پلیس. گرگوری McMichael مسلح خود را با .357 Magnum و پسرش برداشت یک تفنگ ساچمهای پس از گرگوری McMichael دیدم Arbery “تخلیه الاغ” پایین خیابان پلیس گزارش گفت:. یک سوم مرد بعد از شناسایی به عنوان ویلیام برایان همسایه تلاش برای جلوگیری Arbery در طول پیگیری با توجه به گزارش پلیس.

گرگوری McMichael پلیس گفت که او فکر Arbery شد یک سارق که اخیرا با هدف قرار دادن محله. این McMichaels پلیس گفت که زمانی که آنها با Arbery او حمله تراویس McMichael که شلیک سلاح خود را در دفاع از خود.

دانلود NBC News, برنامه برای شکستن اخبار و هشدارها

به نیوبرانزویک, اخبار, با استناد به اسناد به دست آمده از طریق سوابق درخواست گزارش شده است که وجود داشته است فقط یک تایید سرقت در محله از Jan. 1 Feb. 23: سرقت از یک تفنگ دستی از قفل کامیون پارک شده در خارج از تراویس McMichael خانه در Jan. 1.

Graddy بومی جنوب گرجستان گفت که او فرستاده یک نامه چهارشنبه گذشته به توماس داردن یکی از دادستان که اختصاص داده شده بود, مورد, درخواست, چرا McMichaels شده بود دستگیر شد. ایمیل بدون جواب رفت, او گفت:. Durden نمی تواند بلافاصله نظر رسیده روز سه شنبه در اعداد ذکر شده برای او.

زبان انگلیسی را بازدید از سایت ساخت و ساز به طور منظم به بررسی پیشرفت از خانه است. Graddy گفت که پس از حدود دو هفته پیش گرگوری McMichael با نزدیک شدن به زبان انگلیسی در سایت ها و پرسش در مورد اخذ نظارت ویدئوها. او گفت: English نیست سرگرم گرگوری McMichael.

“مشتریان من نیست بخشی از آنچه McMichaels گفت: خود را به انجام,” Graddy گفت.

“اگر McMichaels در حال رفتن برای توجیه آنچه که آنها در حال رفتن به باید به دنبال جای دیگری برای کمک به,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>