کودک رنگین کمان! جیمی اوتیس داگ Hehner خوش آمدید عزیزم شماره 2

عشق در نگاه اول! جیمی اوتیس و همسرش, Doug Hehnerاستقبال فرزند دوم خود را روز شنبه, مه 13.

“او در اینجا!” اوتیس, 33, نوشت طریق Instagram اعلام پسرش ورود. “من می خواهم برای تشکر از شما از ته قلب برای تمام نماز vibes مثبت, & چسبنده کودک گرد و غبار شما فرستاده من در طول بارداری من با @babyboyhehner🙏🏻 من واقعا بهترین فرانس!”

واقعیت ستاره ادامه داد: “همه که انرژی مثبت پاشیده به جهان کار می کرد!✨ او snuggling روی سینه من کاملا آرام و محتوا به عنوان من نوشتن این عنوان به شما!”

Jamie-Otis-Doug-Hehner-welcomes-baby
داگ Hehner و جیمی اوتیس از “ازدواج در نگاه اول” با حضور A+E Networks’ 2019 در صف مقابل در موسیقی جاز در مرکز لینکلن در سال 2019. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

این ازدواج در نگاه اول آلوم اعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2019 که آنها تا به حال یک کمی در راه پس از تلاش برای باردار شدن و درد و رنج های متعدد سقط جنین.

“ما رفت و به متخصص باروری و متوجه ما باردار,” the Bachelor آلوم نوشت: در Instagram در آن زمان است. “من حتی نمی تواند آن را باور! …پس از 18 طولانی درد مقعد ماه دو ضرر و زیان و منفی پس از منفی در تست های بارداری ما *نهایت* دوباره باردار!”

به همسر زیر کلیک 101 نویسنده در ادامه به نوشتن “البته من بودن با احتیاط خوش بینانه, اما من احساس می کنم این یکی کمی در حال رفتن به چوب. تنها چیزی است که دیروز, پرستار نامیده و گفت: خون من کار آمد کمی متفاوت تر از پیش بینی است.”

دو ماه بعد این زن و شوهر که در حال حاضر به اشتراک گذاری خود را 2 سال با پدر هنلی نشان داد که جنس نوزاد خود را-به-بود. “این مقام نوزاد #2 یک پسر است” نیوجرسی بومی, 35, زیر نویس خود را در نوامبر سال 2019 Instagram اعلام. “ما احساس می کنم خیلی خوش شانس را به یک پسر بچه Hehner به جهان است. وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف چگونه خدا را شکر ما برای همه شما که ما را از شروع!”

اوتیس نبود با مشتقات جزئی به یک جنس بر دیگری اما نوشت که شوهر او “امید برای یک پسر.”

“داغ ازدواج پدر و مادر سرد” پادکست میزبان در حال برنامه ریزی برای داشتن فرزند بیشتر در آینده است. “من همیشه می خواستم به یک مقدار زیادی از بچه ها به طوری که آنها تا به حال هر یک از دیگر, و ب, بنابراین من می تواند در ساخت خانواده خود و مردم را در جدول شکرگزاری هر سال تضمین شده” نیویورک بومی توضیح داد: به ما هفتگی است که به طور انحصاری در همان ماه. “من واقعا می خواهم به حداقل چهار بچه.”

این ازدواج در نگاه اول: فیلتر میزبان امیدوار است به اتخاذ پس از او “قرار بود به تصویب رسید ، Otis گفت: ما در آن زمان: “هنگامی که مادر من بود رفتن را از طریق چنین وحشتناک اعتیاد به مواد مخدر [خواهر و برادر من و من] تقریبا به پایان رسید تا در نگهداری فرزند. من فقط فکر می کنم در مورد تمام این خوب بچه ها که نیاز به یک خانه با محبت. بنابراین من قطعا باز است که در آینده به عنوان به خوبی, اما ما به شما را ببینید.”

او و Hehner گره خورده گره در 2014 و تجدید عهد خود را زیر سال.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de