دیدن Jenna Dewan را شیرین ترین لحظات را با او و Steve Kazee پسر کلوم

پیوند با پسر او! Jenna Dewan استقبال او و Steve Kazeeپسر کلوم در 6 مارس سال 2020 شده است و های شیرین, عکس هایی از یک کمی از زمان.

“و فقط می خواهم که قلب ما منفجر شد و به ابدیت و فراتر از آن” به رقص لاسی میزبان مزبور نوزاد خود را Instagram اولین چهار روز پس از تولد خود را. “خوش آمدید به جهان شما فرشته کوچولو! Callum مایکل شورشی Kazee 3/6/20.”

Kazee اضافه شده با یک پست خود را در آن زمان: “در یک لحظه جهان ما پشت سر هم باز و هیچ چیز هرگز همان خواهد بود. خوش آمدید به زمین ستاره کودک است.”

او در ادامه به توضیح معنای پشت یک کمی نام در Instagram, نوشتن, “Callum: گالیک برای کبوتر به خاطر او بوده است بسیار شیرین و مسالمت آمیز پس از فرود در آغوش ما. مایکل: نام وسط قلبم. Rebel: من می خواستم یک راه به افتخار مادر من. نام او را Reba اما از سن بسیار جوان پدرش او را به نام Rebel. و بنابراین … کلوم مایکل شورشی Kazee متولد شد.”

ما هفتگی تایید کرد در ماه اکتبر 2018 که تونی برنده و Dewan شد دوستیابی زیر تقسیم او از Channing Tatum. (او و سحر و جادو مایک ستاره قبلا استقبال دختر خود Everly در سال 2013).

زن و شوهر خود را اعلام کردند بارداری اخبار در سپتامبر سال 2019 و برادوی ستاره نگران بود در مورد تبدیل شدن به یک پدر به او گفت: ما به طور انحصاری زیر ماه.

“من عصبی به عنوان می تواند باشد اما من در تلاش برای فقط آرام می شود در مورد آن و می دانم که ما انجام داده ایم این برای میلیاردها سال میلیون ها سال حداقل, بنابراین ما در حال رفتن به خوب” کنتاکی بومی گفت: ما در زمان. “وجود دارد هیچ راهی برای حتی توصیف چگونه هیجان زده شما در این لحظه هستند اما ما فراتر از آن است. ما بسیار خوشحال هستیم. این یک تجربه باور نکردنی است. من مانند هر روز فقط در ترس از این واقعیت است که وجود دارد زندگی در حال رشد در داخل این انسان است که من خیلی دوست دارم.”

Kazee پیشنهاد به کانکتیکات بومی در فوریه سال 2020 طول حمام نوزاد. “یک عمر به عشق و رشد با شما” او زیر نویس خود Instagram نشان می دهد. “شما در قلب من است.”

نگه داشتن اسکرول به دیدن دیوان حلق آویز کردن با پسرش, از شیردهی کلوم به پانسمان او را تا برای روز سنت پاتریک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>