طوفان شدید سیل به هدف از اب اشباع مرکزی ما

پس از خوراندن قوی و طوفان های گسترده در سراسر مرکزی ایالات متحده روز چهارشنبه دور دیگری از آب و هوایی شدید در راه برای اب اشباع منطقه است.

یک مشت پر از لکه اما به صورت محلی طوفان قوی اخراج تا اواخر شنبه شب و در ادامه به بازی روز سه شنبه بعد از ظهر در سراسر بخش هایی از تگزاس و اوکلاهاما و کانزاس است.

در این طوفان دو مختصری EF0 گردباد موفق به لمس کردن در تگزاس صبح روز سه شنبه CDT. برای اولین بار بود که در زمین برای دو دقیقه در McMahan تگزاس و دوم که طی 2.6 مایل مسیر در هفت دقیقه فقط در غرب Smithville, Texas.

یک دور شدید و رعد و برق مشتعل از غرب تگزاس و کانزاس غربی عصر روز چهارشنبه و تحت فشار قرار دادند به سمت شرق یک شبه. این طوفان تولید را دستخوش توفان و تگرگ بیش از بخشهایی از تگزاس و اوکلاهاما و کانزاس تقریبا همان منطقه ای که مشغول به کار شد به شنبه.

اینجا را کلیک کنید برای رایگان ACCUWEATHER نرم افزار

دور دیگری از شدید به احتمال زیاد بیشتر قوی, رعد و برق و آتش سوزی تا پنج شنبه در سراسر مرکزی ایالات متحده

“پنج شنبه بیاورد و در عین حال یک روز دیگر از خشونت آب و هوا به این کشور میانی به عنوان طوفان مسئول storminess از چند روز گذشته اجرا می شود به یک منطقه بزرگ از فشار بیش شرقی ایالات متحده” AccuWeather هواشناس Maura کلی گفت.

هنوز بسیاری از مناطق از جنوب به دشت دریاچه های بزرگ خواهد ماند به طور کامل خشک در روز پنج شنبه به عنوان رگبار و رعد و برق انتظار می رود بیش از یک نوار گسترده ای از کشور است. اما AccuWeather هواشناسان باید مشخص مساحت بزرگترین نگرانی برای خشونت رعد و برق از طریق پنج شنبه شب.

ساکنان از دور شمال شرقی اوکلاهما از طریق ایلینوی شمالی و شمال غربی اوهایو نیاز به ماندن آب و هوا آگاه از طریق پنج شنبه شب به عنوان طوفان قادر به تگرگ سنگین بارندگی و آسیب رساندن به gusts باد به تاثیر این منطقه است.

یک AccuWeather محلی StormMax™ 70 مایل در ساعت است که ممکن است در قوی ترین طوفان های پنج شنبه.

عمده میانه مترو از جمله شیکاگو, ایلینوی و کانزاس سیتی میسوری را در مسیر این چابک طوفان.

به عنوان این طوفان آهنگ به سمت شرق در روز جمعه تهدید شدید رعد و برق تغییر خواهد کرد به شمال شرقی ایالات متحده

طوفان قادر به تولید کوچک تگرگ و سیل بارندگی و آسیب رساندن به باد پیش بینی می شود تاثیر یک منطقه از پنسیلوانیا مرکزی به شرقی ماساچوست بعد از ظهر جمعه تا جمعه شب.

یک AccuWeather محلی StormMax™ 60 مایل در ساعت است که ممکن است در قوی ترین طوفان های جمعه.

با وجود تهدید برای قوی ترین طوفان تغییر دور از کشور میانی در جمعه شرایط خشک را ادامه خواهد داد به طفره رفتن بسیار از این منطقه است.

“بیشتر منطقه ای مشکل ممکن است مربوط به سنگین تکرار بارندگی در روزهای آینده به طور عمده در جنوب مرکزی ایالت” کلی گفت.

جمعه, باران و طوفان را خیس همان منطقه از جنوب به دشت دره اوهایو است که با تجربه چندین دور از آب و هوای مرطوب از آنجا شروع هفته. جاری شدن سیل باقی خواهد ماند برجسته نگرانی بیش از این منطقه در روز جمعه به زمین است که در حال حاضر اشباع شده است.

تکرار دور از بارش باران می تواند منجر به تاخیر سفر ضروری کارگران در سراسر منطقه به عنوان ponding می تواند به توسعه در سراسر جاده به خصوص در کم ارتفاع و یا فقیر مناطق زهکشی.

ساکنان دشت و دره می سی سی پی به امید خشک و آفتابی روز به مرحله خارج برای برخی از هوای تازه در حالی که زیر مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل ممکن است باید صبر کنید از طریق آخر هفته. باران و طوفان باقی می ماند در هوا بر منطقه از طریق پنج شنبه به عنوان یک کم فشار سیستم توسعه بیش از تگزاس و رها باران سیل بیش از بخش جنوبی دشت و پایین دره می سی سی پی.

“آخر این هفته غیر گرمسیری طوفان را خیس تگزاس در همان زمان جداگانه طوفان دریایی از سواحل جنوب شرقی می تواند پا زدن کردن کومودو اوایل کند.”

نگه داشتن چک کردن پشت در AccuWeather.com و اقامت به AccuWeather شبکه DirecTV مرزی و Verizon Fios.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>