‘جنوبی جذابیت’ ستاره ها حاکی از کاترین شروع به شایعه در مورد Cameran شوهر

Cameran Eubanks انجام شود ممکن است با جذابیت جنوبیاما درام نیست بیش از فقط رتبهدهی نشده است. آرایش هنرمند Rebecca لی شستشو جلو آمد به انکار داشتن رابطه با — و یا حتی دانستن — Cameran را شوهر, Jason Wimberly, روز پنج شنبه, مه 14.

“من شده اند به ناحق متهم به داشتن روابط با شوهر Cameran Wimberly از جذابیت جنوبی. من هرگز ملاقات Jason یا Cameran Wimberly در زندگی من” شستن نوشت: روز پنج شنبه از طریق Instagram با اشاره به براوو با او ازدواج نام خانوادگی. “این مضر اتهامات آشکار و بی اساس نهفته است که باید زده من را به هسته. من نه مذهبی پیرو جنوبی جذابیتاما به عنوان یک هنرمند آرایش و ساکن منطقه چارلستون آن است که غیر ممکن است نمی دانم که بازیگران این نمایش است. من هرگز چشم گذاشته و یا تعامل با جیسون Wimberly, Cameran و یا هر کسی که در خانواده دیگر از تلویزیون است.”

Rebecca Wash Denies Having an Affair With Cameran Eubanks Husband Jason Wimberly
Jason Wimberly و Cameran Eubanks. حسن نیت ارائه میدهد Cameran Eubanks/Instagram

بشویید و سپس خطاب به این گزارش که Cameran را costar کاترین دنیس آغاز شده شایعه از جیسون امر است.

“اتهامات که این شایعه آغاز شده توسط کاترین دنیس حتی بیشتر مضر است. من ملاقات کاترین یک بار در ماه جولای سال 2018 زمانی که من او را برای آرایش یک عکس برای یک فروشگاه لباس محلی,” او نوشت. “من را دیده اند و یا صحبت به کاترین پس از. من فقط شناخته شده او در محدود تعامل در ظرفیت های حرفه ای و نشان می دهد که من به نحوی در ارتباط با این اتهامات است dumbfounding مضر و مخرب است. من خیلی متاسفم به Wimberly خانواده که کسی که برش بسیار کم به عنوان حمله هسته مستاجر از هر کسی زندگی خود را خانواده.”

Cameran که تایید او خروج از براوو سری پنج شنبه, مارس 12 اعلان مجدد این هنرمند آرایش ،

“این بسیار غم انگیز است که این نوع زیبا و دختر بی گناه بود به مواد مخدر به گل” در دنیای واقعی آلوم نوشت. “من برای امضا این حال در تلویزیون. او این کار را نکرد. @RebeccaWash است قربانی در اینجا.”

Naomie Olindo سپس در پا و ناودان کاترین که هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در مورد وضعیت.

“به همه کسانی که پرسیدن چرا Cameran, Chelsea [Meissner] و من (و هر کسی که با زندگی آنها می خواهند برای محافظت از) ترک نشان می دهد. این s—t مانند این” Naomie نوشت طریق او Instagram داستان. “شرم بر شما @kathryndennis برای این و بسیاری از چیزهای دیگر.”

Shep Rose Chelsea Meissner Eliza Limehouse Austen Kroll Craig Conover Kathryn Calhoun Dennis Cameran Eubanks and Naomi Olindo Southern Charm Season 7 What We Know
Shep رز چلسی Meissner الیزا Limehouse آستن Kroll, Craig کونوور کاترین دنیس Cameran Eubanks و نائومی Olindo. تامی گارسیا/براوو

Naomie اضافه شده یک میمون از emoji به ظاهر با اشاره به کاترین را نواخته حساس پیام به رادیو میزبان Tamika گدسدن. کاترین عذرخواهی کرد برای او در سخنان روز شنبه, آوریل 11.

تولید در فصل 7 از جذابیت جنوبی است که انتظار می رود به ستاره کاترین کریگ کونوور, Shep Rose Madison LeCroy و عاشقانه بیردبه حالت تعلیق در آمد در ماه مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ما هفتگی رسیده به کاترین به صورت یک بیانیه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>