دادگاه عالی به نظر می رسد تقسیم بر اینکه آیا کنگره و دادستان می توانید ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی

دیوان عالی ایالات متحده شنیده استدلال روز سه شنبه در دو مورد است که می تواند کمک به تصمیم گیری محدودیت های ریاست جمهوری پاسخگویی و اینکه آیا رئیس جمهور تهمت می توانید همچنان به سرپیچی از قانونگذاران محلی و دادستان ها به دنبال مشاهده مالیاتی و سوابق کسب و کار.

در حالی که در گذشته تصمیمات ریاست جمهوری پاسخگویی مربوط به ریچارد نیکسون و بیل کلینتون تا به حال اتفاق آرا نتایج پرسش از نه قضات را ترک نکردند ناظران بی سابقه ای زندگی می کنند استدلال با درک روشنی از چگونه دادگاه ممکن است قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازده اند این موضوع از گمانه زنی ها از انتخابات 2016 زمانی که او را شکست و با سنت طولانی مدت شد و مدرن برای اولین بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری را به او برمی گرداند ، پس از چند محققان از جمله آمریکا به دنبال اسناد و مدارک در میان سوال در مورد تهمت خارجی کسب و کار و روابط و پتانسیل تضاد منافع مربوط به خود امپراتوری املاک و مستغلات.

همراه با تصمیم گیری سرنوشت مغلوب ساختن پیشی جستن مالی اسرار جفت دیوان عالی کشور مورد پیامدهای عمده برای حکومت قانون آنها را تعیین می کند تحقیقی قدرت اگر هر گونه که دولت و مقامات محلی و یا کنگره را بیش از رئيس جمهور. این سوالی است که اضافه شده است ضرورت برای کسانی که تهمت منتقدان بر این باورند که وزارت دادگستری را پوشش داده است برای رئيس جمهور با عجله بسته بندی تا روسیه پروب و رها کردن اتهامات جنایی در برابر تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. اگر وزارت دادگستری است که در واقع بی علاقه به دنبال تحقیقات در برابر تهمت و دولت است که برگ های کنگره و مقامات محلی به عنوان یکی از آخرین منابع بالقوه ریاست جمهوری پاسخگویی.

اولین مورد شنیده توسط دادگاه نگران احضاریه برای سوابق مالی که از کمیته های مجلس نمایندگان صادر کرده است به ناروا حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا و یکی از عمده بانک, دویچه بانک. مورد دوم تحت پوشش مشابه حکم صادر شده برای Ncmec توسط یک هیئت منصفه empaneled برای دفتر دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور به عنوان بخشی از تحقیقات خود را از “بالقوه جرم” به اتهام رخ داده در مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خصوصی است که مقر آن در نیویورک در ارتباط با پرداخت hush پول به زنان در طول مبارزات انتخاباتی.

هر دو Ncmec و دویچه بانک گفته اند که آنها قصد مطابق با احضاریه معتبر و در هر دو مورد دادگاه های پایین برگزار احضاریه معتبر است. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به دادگاه تجدید نظر هر مورد تمام راه را به دیوان عالی کشور در امید به دست آوردن یک تصمیم مختلف.

الیور Contreras/Sipa/ایسنا

در هر دو مورد طرفداران این محققان با اشاره به ourt به گذشته خود سوابق.

داگلاس نامه به نمایندگی از مجلس در مورد اول ذکر شده مواردی که دادگاه متوجه شد که کنگره قدرت به توسعه قانون به معنی گسترده تحقیقی قدرت. دادگاه همچنین نهاد قانون احترام به کنگره کمیته رؤسای تا زمانی که آنها برشمرد “قانونی هدف” خود را برای فعالیت های تحقیقاتی.

در مورد دوم کری دان وکیل برای منهتن دا دفتر با اتکا بر این اصل است که مردم را به حق “هر مرد شواهد” در تحقیقات جنایی مگر اینکه محافظت از آن است که توسط برخی از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده امتیاز. وی همچنین با اشاره به دادگاه اخیر احکام — موارد مربوط به سابق رئیس جمهور نیکسون و کلینتون — که یک رئیس جمهور نیست و هر گونه مطلق امتیاز از دادن مدارک و شواهد جنایی یا مدنی رسیدگی است.

“این دادگاه به مدت طولانی برگزار می شود که رئیس جمهور آمریکا بالا نیست نیاز به ارائه شواهد در پاسخ به قانون اجرای پرس و جو” دان گفت.

در هر دو مورد تهمت وکلای استدلال رئیس جمهور نقش منحصر به فرد باعث می شود او را آسیب پذیر به حملات پارتیزانی.

“این واقعیت که آنها به دنبال اسناد و مدارک شخصی به این معنا نیست که آنها در هدف قرار دادن رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل پاتریک Strawbridge گفت: در طول بحث در این مورد مربوط به خانه احضاریه.

“در واقع در هر دو کمیته نظارت و خانه کمیته اطلاعات را شناسایی کرده اند که رئیس جمهور در نقش خود به عنوان رئیس جمهور به عنوان یکی از عوامل ایجاد انگیزه برای تحقیقات” Strawbridge اضافه شده است.

قاضی جان رابرتز چپ و پاتریک Strawbridge یک وکیل برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

جی Sekulow که به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد دوم مربوط به دادستان منطقه منهتن را پروب استدلال محلی دادستان ندارد قدرت به منظور تعيين رئيس جمهور.

“هیچ county, دادستان منطقه در تاریخ ملت ما صادر کرده جنایی روند در برابر یک رئیس جمهور نشسته و دلیل خوب: قانون اساسی اجازه نمی دهد که آن را” Sekulow گفت: در سخنان افتتاحیه خود.

Sekulow در ادامه به استدلال می کنند که اعطای منهتن دادستان دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن اسناد مالی “weaponizes 2,300 محلی دا را” در کشور است.

“تصمیم گیری خواهد اجازه می دهد هر دا به آزار و اذیت منحرف و تداخل با نشستن رئیس جمهور” Sekulow گفت. “این افراد به رئیس جمهور به محلی تعصب است.”

وکیل برای منهتن دادستان پاسخ داد که اکثر محلی منطقه دادستان خواهد بود بعید است که صلاحیت رئیس جمهور است که کسب و کار است که مقر آن در نیویورک است.

Sekulow افتتاحیه بیانیه لمس در دومین عنصر مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای دفاع در هر دو مورد — این ایده که بی تحقیقات می تواند منحرف کردن رئیس جمهور از مهم تر کار می کنند. Sekulow این مورد با فرضی:

“من قصد دارم به تماس رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا امروز و می گویند,” من می دانم که شما در حال دست زدن به یک بیماری همه گیر در حال حاضر برای ایالات متحده, اما من نیاز به صرف یک زن و شوهر … ساعت با شما رفتن بیش از یک احضاریه از اسناد و مدارک که می خواستم در اینجا, نیویورک شهرستان, دادستان منطقه.'”

صوتی و خوراک شفاهی در مغلوب ساختن پیشی جستن v. Ncmec و تهمت v. Deutche بانک AG شنیده است از طریق تلفنی, مارس 12 سال 2020 است. (Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

به دلیل نگرانی های منحصر به فرد از حملات پارتیزانی ریاست جمهوری و حجم کار Sekulow بارها و بارها استدلال کرد که “رئیس جمهور این است که نمی تواند درمان شود به عنوان یک شهروند عادی.”

او و Strawbridge نیز مطرح شبح سیل احضاریه از ضرب کمیته های کنگره و یا منطقه وکلای سراسر کشور است. دان وکیل برای دادستان منطقه منهتن پیشنهاد کرد که نگرانی تا حد زیادی اغراق شده است.

“قرار floodgates شده اند باز برای نسل” دان در پاسخ به این استدلال “و شده است وجود دارد هرگز یک سیل.”

محافظه کار و لیبرال قضات در بر داشت برخی از زمینه های مشترک در کنگره احضاریه مورد به شدت پرسش نامه خانه مشاور عمومی در امتناع خود را برای شناسایی محدودیت های قانونی اهداف خانه به طور بالقوه می تواند استفاده برای توجیه تحقیقات از رئیس جمهور.

“می تواند شما را به من بدهد قابل قبول مثال از یک موضوع است که شما فکر می کنم که فراتر از هر قانون است که کنگره می تواند نوشتن؟” رئیس دادگستری رابرتز خواسته های اولیه در جلسه.

نامه ای نمی تواند.

زمان و دوباره قضات بازگشت به این نقطه است. در یک استدلال است که تقریبا به ناچار تمرکز بر تفکیک قوا خانه را وکیل کرده بود به دادگاه آمده و بدون یک پیشنهاد محدودیت در نوع اطلاعات قوه مقننه می تواند به زور استخراج از رئیس قوه مجریه.

کری دان های منهتن دا را وکیل اجتناب شود که سد, پیشنهاد به قضات که دفتر او باید مجاز به تحمیل بار در انتخابات ریاست جمهوری با احضاریه برای اسناد اگر آن ساخته شده است یک نمایش از “هدف باید” و یک احتمال آن است که احضاریه را تولید شواهد و مدارک مربوط. Sekulow و DOJ استدلال در اثر است که هیچ احضاریه مزاحمت رئیس جمهور در هر راه که آیا به عنوان هدف یک تحقیق و یا به سادگی به عنوان یک شاهد باید اجازه داده شود تا مدت خود را است. دان مقابله که انتظار تا مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر می تواند بلوک مشروع تعقیب با توجه به اساسنامه محدودیت ها برای اتهامات جنایی.

“تیک تاک ساعت است” دان گفت.

روشن بود که دادگاه می دانستم که آن حکم می تواند به مراتب رسیدن به مفاهیم. هر دو حزب لیبرال و محافظه کار قضات توضیح داد: در این دوره از صبح استدلال که آنها دست و پنجه نرم با نحوه قاب قوانین برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند درخواست به رئیس جمهور آینده به عنوان به خوبی. این استدلال نیز برجسته چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن یک-از-نوع officeholder.

منحصر به فرد در میان پیشینیان خود را مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به کاخ سفید پس از یک عمر صرف شده در بخش خصوصی است. دیگر رئیس جمهور قرار داده شده و تمام سرمایه گذاری های خود را به طور مستقل اداره کور اعتماد; تهمت تصمیم به حفظ روابط نزدیک به امپراتوری کسب و کار خود و همراه آن پتانسیل تضاد منافع از طریق اعتماد ابطال اداره فرزندان خود را. بر خلاف دیگر رئیس جمهور تهمت تصمیم به نگه داشتن اظهارنامه مالیاتی خود را و جزئیات امور مالی خود را ،

این صورت فلکی از ریاست جمهوری انتخاب هر چند به سختی اشاره شده در بحث وضع در قلب بی سابقه رویارویی در دیوان عالی کشور صبح امروز. دان توضیح داد که دا در صلاحیت این دادگاه ها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به او منهتن مبتنی بر کسب و کار که دا به حال برای پاسخ به گزارش بی مناسبتی در این شرکت یعنی نقش آن در پرداخت های ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر زندانی شخصی وکیل مایکل کوهن به بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels.

“احضاریه … متولد شد از هر گونه سیاسی عناد و یا به قصد آزار و اذیت. به جای آن باعث شده عمومی گزارش می دهد که برخی از معاملات کسب و کار در صلاحیت شدند و احتمالا غیر قانونی است. داده کسانی که اتهامات دفتر ما شده اند بی مبالات به دنبال در پاسخ به” دان گفت.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دیوان عالی کشور از هفته گذشته شده است برگزاری شفاهی توسط کنفرانس تلفنی و در یک اقدام بی سابقه آن باز کرده است تا فایل های صوتی زنده از این کنفرانس ، این به دادگاه ناظران در سراسر کشور یک فرصت برای گوش دادن در نه عدالت را بازجویی برای نکات در چگونه آنها ممکن است قانون است. که فرصت بود به خصوص جالب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب کرده است دو نفر از قضات به ملت بالاترین دادگاه — نیل Gorsuch و برت Kavanaugh — و رئیس جمهور منتقدان پیشنهاد یک سناریو است که در آن خود را منصوب ممکن است سعی کنید برای محافظت از او را از مشروع و قانونی معرض خطر است.

دادگاه بازجویی در هر دو مورد نشان داد یک پنل عمدتا در تقسیم ایدئولوژیک خطوط و گذشته تعهدات. اما در کل Kavanaugh و Gorsuch نمی سهام از مواضع روشن و به جای استفاده از وقت خود را به تیز کردن سوالات از دیگر قاضیان.

احکام در این موارد انتظار می رود در ماه ژوئن یا جولای به عنوان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در نوسان کامل است. دادگاه می تواند با این حال مخالف است که جدول زمانی با سفارش بیشتر استدلال و یا برگزاری بیش از موارد به کلمه بعدی. برای دان اشاره به اساسنامه محدودیت ها و استدلال کرد که هر گونه تاخیر بیشتر خواهد بازی را به ناروا به دست و سپر او را از پاسخگویی.

“ما در حال حاضر از دست داده نه ماه از زمان در این تحقیق با توجه به این طرح دعوی در دادگاه” دان به دادگاه گفت. “و دوباره, شما می دانید هر دقیقه که می رود توسط — بدون حتی یک تصمیم در مورد شایستگی در اینجا — اعطای همان نوع موقت مطلق ایمنی که رئیس جمهور است که به دنبال.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>