بازمانده اتان پیش نمایش ‘برندگان در جنگ آخر


Survivor Winners at War Ethan Zohn Interview
اتان Zohn در پنجمین قسمت از ” بازمانده: برندگان در جنگ است.’ رابرت Voets/CBS

در تابستان سال 2001 اتان Zohn خواب بود در میان شیرها با همکار خود castaways در شمال کنیا به عنوان او مبارزه راه خود را به عنوان تنها بازمانده در آمار CBS نشان می دهد فصل سوم.

در حال حاضر طرفداران به عنوان دیده بان سابق, فوتبال, بازیکن, 46, دعوا برای بازگشت از لبه انقراض در بسیار پیش بینی 40 فصل “برندگان در جنگ” که چاله 20 نشان می دهد بهترین بازیکنان در برابر یکدیگر است.

آیا او را برمی گرداند به بازی یا نه در چهار شنبه, مه 13, آخر, فن های مورد علاقه — داشتن غلبه بر هوچکین لنفوم دو برابر — دارای مقدار زیادی برای جشن گرفتن به عنوان او در ادامه به آگاهی به علل نزدیک به قلب او.

به عنوان بسیاری از طرفداران می دانید Zohn مورد استفاده خود را 1 میلیون دلار برنده جایزه پول از بازمانده: آفریقا یافت مردمی فوتبال, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مبارزه با بیماری هایی مانند HIV در افراد جوان در سراسر جهان است.

“پس [در این فصل] نمایش را آغاز کرده است ما شده اند به فروش پایه فوتبال پیراهن و مدرسه بازمانده پیراهن” Zohn می گوید ما هفتگی مورد علاقه در موسسه خیریه. “بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در این بازی ما مطرح کرده اند مقدار زیادی از پول برای اچ آی وی/ایدز و نادر تحقیقات سرطان!”

زیر Zohn به نظر می رسد بازگشت او نزدیک به 20 سال بازمانده حرفه ای و پیش نمایش مطمئن شوید که-به-epic پایان دادن به افسانه ای نجومی:

ما هفتگی: آنچه در آن به شما برای بازگشت به بازمانده پس از بسیاری از سال است ؟ چه شد بزرگترین ترس رفتن به بازی ؟

اتان Zohn: این یک افتخار به خواسته بازگشت به بازی پس از 16 سال. کامل bookend به یک زندگی شگفت انگیز است که بازمانده به من داده شد. من ترس داشتم از هیجان. من هیجان زده برای دیدن چگونه من مطابقت کردن در برابر 20 از مهمترین و سخت برندگان از همه زمان.

Survivor Winners at War Ethan Zohn Interview
اتان Zohn, عاشقانه Boatwright, Amber Brkich Mariano و ناتالی اندرسون در قسمت چهارم از بازمانده: برندگان در جنگ است.’ رابرت Voets/CBS

ما: ما شما را دیدم, مبارزه یک بیت فوق العاده طاقت فرسا چالش ها در لبه انقراض. توسط E. O. E. به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد ؟ چه شد بدترین قسمت زندگی در آن جزیره ؟

EZ: E. O. E در واقع مخفف پایان. از. اتان. جایی که تقریبا مرا کشته! این بدترین مکان روی زمین. پس گفت که شفقت و همدلی من رو از Ambaah Nat و ورزش در طول ورود به سیستم چالش زیبا بود لحظه ای که فراتر از بازی بازمانده.

ما: شما blindsided توسط رای خود را به بیرون است. در شرایط نیش خواهد به شما می گویند که بهتر یا بدتر از دانستن آن را به شما قبل از tribal council?

EZ: نیش همان است مهم نیست که چگونه شما رای دادند. من ترجیح می دهم دانستن چرا که پس از آن من می تواند تقلا. اگر شما می خواهید به دانستن تعریف blindside که در آن بود.

ما: حتی اگر شما لازم نیست آن را از لبه و پایان ندارد تا برنده 2 میلیون دلار چه خواهد شد شما را گرفته از تجربه کلی?

EZ: من ساخته شده برخی از دوستان جدید خواهد شد که بخشی از زندگی من بیش از 2 میلیون دلار است.

ما: آیا شما فکر می کنید مردم از ترس به رفتن تا پایان با شما چون خود داستان ؟ و آیا شما مریض از شنوایی که هنوز رتبهدهی نشده است ؟

EZ: استفاده از کلمه “بیمار” در سوال! به خوبی ایفا کرده است. من فکر می کنم که بخشی از طرز فکر خود را. Weaponizing من سرطان بحران به عنوان یک استراتژی به من رای دادند هوشمند است اما یک خط است که تنها برخی از مردم می خواهم که جرات به صلیب. نگاه به آنچه اتفاق افتاده است با پوکر داد. Yul با استفاده از اطلاعات از خارج از این بازی برای کمک به او را به حرکت یک گام رو به جلو است.

ما: هر دوستی که قوی تر شد چرا که از این بازی ؟ هر دوستی جدید در خاص است که شما خوشحال بودند به فرم ؟

EZ: من تا به حال به صحبت بوستون راب در 16 سال و ما فورا تشکیل باور نکردنی ترین bromance نشان می دهد تا کنون دیده می شود. شوخی! من هنوز هم بحث به غارت هر روز در موقع ناهار.

ما: می تواند ما دیدن اتان Zohn پشت بازمانده دوباره ؟ آیا شما بازی ؟

EZ: “هی جف [پروست]از دست دادن شماره من.” – اتان Zohn 😊

بازمانده پخش چهارشنبه در 8p.m. در CBS.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>