مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار اوباما به بريدن قبل از کنگره عظیم جنایات او کاهش به طرح


مندل فا نگن/خبرگزاری گتی

اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک توییتر است نشانه ای از جایی که سر خود را در افکار خود را در روز پنج شنبه صبح شد و به دور از 84,000 آمریکایی که فوت کرده اند از COVID-19.

رئیس جمهور صبح وسواس شامل, باراک اوباما, دولت خلاف کاران را 22-0 رکورد در کنگره تایید و نامشخص “خوب اعداد” خارج از ایالات متحده است که شروع به باد پشت همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

در یک صدای جیر جیر tagging قضایی مجلس سنا و رییس کمیته لیندزی گراهام مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای رئیس جمهور سابق اوباما به ارمغان آورد قبل از کنگره برای شهادت در مورد نحوه جنایات که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند به منزله بزرگترین رسوایی در تاریخ است.

لایحه بر نمی توانید بررسی باراک اوباما. چه کسی می گوید ؟ لایحه Barr.

“اگر من یک سناتور و یا نماینده کنگره اول شخص من تماس بگیرید برای شهادت در مورد بزرگترین سیاسی جرم و جنایت و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا تا کنون است که رئیس جمهور سابق اوباما,” او نوشت. “او همه چیز را می دانست. انجام آن @LindseyGrahamSC فقط آن را انجام دهد. بیشتر Mr. Nice Guy. بیشتر صحبت کنید!”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با صدای بلند شکایت در مورد “OBAMAGATE!” در روزهای اخیر برای اولین بار تقویت اتهامات در جریان 120 توییتهایی و رسانهها در مارس 10. اما او به راحتی کاهش یافته است به آنچه جنایات اوباما قرار است به مرتکب شده اند.

درخواست واشنگتن پست روزنامه نگار این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “Obamagate. آن در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی. آن در جریان بوده است از قبل از اینکه من حتی رو انتخاب می شوند. و آن را یک رسوایی که در آن اتفاق افتاده است.”

زمانی که فشار به آنچه جرم متعهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شما می دانید چه جرم و جنایت است. جرم و جنایت بسیار واضح به همه. همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده روزنامه ها به جز مال شما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به مدت طولانی ادعا بدون شواهد که این تحقیقات به انتخابات دخالت آغاز شده توسط اف بی آی در سال 2017, یک ضربه کار با خروجی دولت اوباما.

پس از وزارت دادگستری sensationally نقل مکان کرد به رها کردن آن پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن یک وقت مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در مورد تماس خود را با مقامات مغلوب ساختن پیشی جستن “Obamagate” تئوری های توطئه رسیده اند fever pitch.

ریچارد Grenell تهمت اقدام مدیر اطلاعات ملی منتشر شده یک لیست محرمانه در روز سه شنبه از مقامات دولت اوباما که به دنبال “unmask” فلین—نسبتا رایج توسط مقامات ارشد که می خواهید به دانستن نام افراد تحت نظارت دولت. (تحت قوانین حفظ حریم خصوصی و هوش مقررات نام از آمریکایی ها برداشت خارجی سیم شیپور خاموشی پنهان مگر اینکه مقامات بخواهید که آنها آشکار بود.)

مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او ادعا کرد که این لیست به اشتراک گذاشته شده توسط Grenell که شامل تهمت به احتمال زیاد در سال 2020 حریف جو بایدن تر بود اثبات این که دولت اوباما به دنبال خرابکاری در ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

گراهام که در پنل بررسی ریشه های روسیه پروب بعید است به تهمت تماس را اوباما به کنگره.

“من فکر نمی کنم در حال حاضر زمان برای من به انجام این کار است. من نمی دانم اگر آن را حتی ممکن است,” او گفت: سیاسی در روز پنج شنبه تکرار نظرات خود را از پیش از آن در هفته است که او در انتظار تماس اوباما. “من درک می کنم رئیس جمهور تهمت سرخوردگی اما مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای” او اضافه شده است.

دادستان کل ویلیام Barr همچنین راه اندازی یک جداگانه رسیدگی به ریشه های FBI در روسیه بررسی اما دادستان او را مسئول نیست مصاحبه حداقل پنج کلید شاهدان بالقوه و یا اهداف منابع متعدد گفت: روزانه وحش.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوان اوباما برای شرکت در یک شبه محاکمه به نظر می رسد عجیب و غریب برخی از روسای جمهور سابق و رئیس جمهور بوده است به نام شهادت قبل از کنگره در موارد نادر.

پس از به tweeting در مورد “OBAMAGATE!” در روز پنج شنبه تهمت چرخد و به سطل زباله شهرت ریک روشن و دولتی دانشمند-تبدیل-whistleblower است که شهادت قبل از کنگره در روز پنج شنبه. روشن ادعای او سرنگون شد و از کار خود نظارت coronavirus تحقیقات واکسن پس از بازجویی اثر ضد مالاریا مواد مخدر مورد علاقه رئیس جمهور.

روز چهارشنبه حداقل 84,239 آمریکایی مرده بود از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de