که برنده ‘بازمانده: برندگان در جنگ’

این یک بازمانده آخر مانند قبل از هرگز. این جمعه, مارس 13 آخر از برندگان در جنگ با شروع جنگ برگشت رقابت است. کهربا Mariano, عاشقانه Boatwright اتان Zohn تایسون Apostol, راب Mariano Parvati Shallow, Yul Kwon, Wendell, هلند, Adam Klein, سوفی Clarke, کیم Spradlin-ولف, جرمی کالینز و نیک Wilson بودند همه را به رفتن را از طریق یک دوره مانع پس از گذراندن چند روز در انقراض جزیره است. در حالی که برخی از مزایا — ناتالی, 33, تا به حال دو عمده — آن کسی را بازی.

با وجود داشتن یک سر شروع ناتالی تلاش برای آن را از طریق بخش او نیاز به و Wendell کشیده به سرب است. هنگامی که آن زمان به جلو و از طریق او آمد و پس از 33 روز در انقراض جزیره ناتالی برنده راه خود را به عقب. با که او بخشی از شش نهایی در کنار بن Driebergen میشل فیتزجرالد, دنیس Stapley سارا Lacina و تونی Vlachos.

به نظر می رسید که این ایده بود که ناتالی اگر او برنده نشد ایمنی به چالش بکشد. در چالش هر یک رقیب تا به حال برای تکمیل سه دور از یک دوره و پایان با یک پازل است. میشل 29 افتاد به مراتب پشت سر. در زمان او گرفتار هر کس در حال حاضر مشغول کار بر روی پازل. بدون در نظر گرفتن او در آنجا ماند آرام و تکمیل شده آن را برای اولین بار برنده ایمنی.

Michele Fitzgerald Survivor Finale
میشل فیتزجرالد در سه ساعت آخر فصل قسمت از بازمانده: برندگان در جنگ. CBS

در اردوگاه همه تعجب اگر ناتالی بود یک بت. میشل که هیچ متحدان در این بازی تصمیم گرفت تا او را بکشد کنار و عضو جدیدی از اردوگاه بود سریع به او نشان بت به میشل به طوری که آنها می توانند با هم کار کنند و بفهمند که برای رای دادن بیرون. تونی, 45, تا به حال احساس که ناتالی به حال یک بت اما سارا, 34, تلاش برای متقاعد کردن او قطعا نیست.

در طول tribal council, سارا که ناتالی گفت: همه داوران تونی فکر می کند در حال اجرا بازی و او را مورد علاقه را به نفع خود. افسر پلیس توضیح داد که او خدا را شکر که ناتالی گفت که به دلیل آن را به او نشان داد که تعصب های جنسیتی اتفاق می افتد که زمانی که تونی یا مردان دیگر را به حرکت می کند که شامل فریب دروغ گفتن یا دزدی آن را تحسین; زمانی که یک زن آن را ناپسند است.

وقتی که آمد آن زمان به رای ناتالی تونی و بن, 36, همه بت های خود را — و فقط بن و ناتالی دریافت رای. پس هر کس به رای گیری دوباره برای هر دو دنیس 48 یا سارا. اگر وجود دارد یک کراوات آنها می خواهم شرکت در یک آتش سوزی-ساخت چالش است. به جای دنیس به اتفاق آرا رای دادند.

ساعت بعد در جستجو بود در اردوگاه بت. تونی نگاه همه شب در حالی که بقیه گروه پیوست و در زمانی که خورشید شروع به افزایش است. در نهایت آن شد ناتالی که پیدا کردم و بلافاصله مشترک خبری با میشل.

در آینده چالش میشل به سرعت پشت افتاد — اما مهم نبود. همه گیر شد و در آخرین بخش از این چالش زمانی که او وجود دارد که در آن آنها تا به حال به پرتاب دو کیسه های شن بر روی یک پلت فرم. تنها بن و تونی می تواند زمین یک کیسه. اگر چه بن آن را برای اولین بار تونی فرود آمد دوم خود کیسه اولین برنده ایمنی.

Ben Driebergen Survivor Finale
بن Driebergen در سه ساعت آخر فصل قسمت از بازمانده: برندگان در جنگ. CBS

در اردوگاه تونی تصمیم به پنهان کردن خود را در لانه جاسوسی در حالی که سارا گفتگو با ناتالی. متاسفانه ناتالی بت قابل مشاهده بود از طریق او از چرم گاومیش تا سارا پیدا کردن در مورد آن و به نوبه خود به طوری که تونی و بعد بن. بن و سپس به سارا گفت — که در اشک را شکست — که اگر او نیاز به نوشتن نام خود را به بهتر از او سر او نمی خواهد ناراحت چرا که او می خواست به ترک بازی با دوستان واقعی. در tribal council, سارا بود که فقط ارسال بن به هیئت منصفه.

آخرین چالش این فصل بود که انجام شده است سه بار در طول 40 فصل — در شامل چندین توپ های کوچک در اطراف تدبیر و هیچ کدام می تواند ضربه کف. هر زمان نشان می دهد انجام داده است و این چالش با کسی که برنده آن است برنده این بازی است. تونی به دنبال سارا. در حالی که میشل و ناتالی بودند گردن در گردن ناتالی به پایان رسید تا برنده ایمنی تضمین او نقطه در فینال سه.

در اردوگاه سارا میشل و تونی تمرین ساخت آتش به عنوان ناتالی تلاش برای تصمیم می گیرید که به, را به فینال سه با او. در قبیله ای ناتالی گفت که او مطمئن بود که تا آخرین لحظه اما تصمیم به آوردن میشل — با امید که سارا نیز نهایی شده است. در نبرد بین اتحاد شکل گرفته در یک روز آن را نزدیک آتش-ساخت چالش از همه زمان. اما به عنوان بسیاری از بار قبل تونی کشیده و از طریق ارسال سارا به هیئت منصفه.

در آخرین قبیله ای داوران قادر به پرسیدن سوالات خود از جمله درخواست تونی که ساخته شده آن را به پایان بدون یک رای در برابر او چگونه او قادر به ترتیب blindsides بدون اینکه بسیاری از دشمنان. او سپس با گروهی که او ایجاد یک لانه جاسوسی است که این گروه تحت تاثیر قرار گرفته بود ،

آن را نیز به ناتالی فرصتی برای لیست تمام مزایا و معایب او فرستاده بود به بازی از انقراض جزیره است. میشل نیز در نهایت به دست آورده به رسمیت شناختن است که او را اولین بار او به دست آورد. در پایان هیات داوران به فینالیست ایستاده تشویق می کردند.

تقریبا یک سال بعد جف پروست خواندن آرا از خانه اش در لس آنجلس. در پایان تونی نام برنده بازمانده: برندگان در جنگ.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de