یک راننده تحویل فیلم برداری خود را به دام افتاده در یک شهر اوکلاهما محله به عنوان یک HOA رئیس جمهور خواستار دانم که چرا او وجود دارد


تراویس میلر (مرکز) برگزار شد در شهر اوکلاهما محله.

Facebook/تراویس میلر

  • تراویس میلر یک راننده تحویل در Oklahoma City, Oklahoma, می گوید یک محله مالکان’ association رئیس جمهور مسدود شده او را به یک جامعه دردار و خواستار دانم که چرا او وجود دارد.

  • میلر دستگیر مصیبت در Facebook Live, در یک ویدیو که طول می کشد برای 37 دقیقه شده است که تماشای بیش از 170,000 بار.

  • HOA رسمی که گفت نام او دیوید استوارت گفته میلر است که او تا به حال به نام پلیس او را پس از میلر حاضر به افشای اطلاعات مشتری.

  • پس از HOA رسمی چپ میلر گفت که او از ترس به ترک جامعه دردار گفتن پلیس: “من نمی خواهم به ترک و آن را به نظر می رسد مثل من در حال فرار از صحنه و یا هر چیزی شبیه به آن.”

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک راننده تحویل در شهر اوکلاهما می گوید یک محله مالکان انجمن (ها) رئیس جمهور مسدود شده و او را به جامعه دردار و خواستار دانم که چرا او وجود دارد و چگونه او کردم.

تراویس Miller, لوازم خانگی و مبلمان تحویل راننده دستگیر مصیبت در Facebook Live, در یک ویدیو که در حال حاضر شده است به تماشای بیش از 170,000 بار.

ویدیو های مرتبط: چگونه برای ایمن ماندن در محل کار در طول COVID-19

او گفت KFOR که او ساخت یک تحویل در اشفرد تپه محله از شهر اوکلاهما روز دوشنبه هنگامی که یک مرد ادعا می شود رئیس جمهور از مالکان’ انجمن مسدود شده و او را از خروج از جامعه دردار با ماشین خود را.

تصویری از این حادثه نشان می دهد که انسان خود را شناسایی به عنوان دیوید استوارت بارها و بارها درخواست میلر به همین دلیل او در جامعه دردار. این ویدئو نشان می دهد که یک ماشین سفید شده بود پارک شده در مقابل میلر کامیون بنابراین او نمی تواند درایو رو به جلو است.

میلر حاضر به گفتن استوارت که او کاهش یافته است بسته به در این محله با استناد به مشتری حفظ حریم خصوصی.

حدود 30 دقیقه به Facebook ویدئو, مرد دیگری پیوست استوارت و خواسته میلر: “همه ما می خواهید بدانید که چرا شما در اینجا و چه کسی به شما این دروازه ، که همه ما نیاز به دانستن است.”

 

میلر دوباره گفت: مردانی که او نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی مشتریان و گفت: Facebook بینندگان که مردان تا به حال به نام پلیس. پلیس نمی رسند در این ویدئو اما استوارت در نهایت منتقل وسیله نقلیه خود را از میلر راه است.

“من حدس می زنم آنها باید تماس مشتری و مشتری آمد و در اطراف آنها صحبت برای یک دقیقه و او را به خارج از راه” میلر شنیده می شود گفت: در این ویدئو.

میلر پس از آن به نام پلیس خود گفتن اعزام آنچه اتفاق افتاده است به او و مطمئن شوید که آن را امن برای او به ترک این منطقه است.

“او گفت که او به نام پلیس و اجازه دهید آنها را می دانیم که همه چیز روشن بود اما من نمی خواهم به ترک و آن را به نظر می رسد مثل من در حال فرار از صحنه و یا هر چیزی شبیه به آن” میلر گفت.

“من می دانستم که اگر من از این کامیون بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است, من می خواهم که در اشتباه’

میلر گفت KOCO که شخص او تحویل اقلام به او داده بود کلید کد برای جامعه دردار و زمانی که استوارت با نزدیک شدن به او را نگه داشته کمربند ایمنی خود و در کل زمان قفل شده خود را در درب و سعی در نگه داشتن پنجره خود را ،

“من می دانستم که اگر من از این کامیون بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است, من می خواهم که در اشتباه” میلر گفت KOCO. “من همیشه به خودم گفتم” من قصد دارم برای رفتن به خانه به همسر و بچه های من.'”

حادثه اتفاق افتاده در پی خشم بیش از مرگ Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله کشته پایین در حالی که آهسته دویدن در گرجستان در ماه فوریه و مرگ Breonna تیلور یک زن سیاه و سفید که شد کشته در تیراندازی پلیس کنتاکی در ماه مارس است.

میلر دریافت کرده است ابراز پشتیبانی آنلاین از خود تصویری زنده رفت. او گفت KOFR که او نمی دانست چرا استوارت پاسخ داد در راه که او انجام داد.

“من فقط می دانم که احساسی, آن را سخت به حفظ خویشتنداری به ویژه هنگامی که من در برخورد با مرگ در خانواده دو تن از اعضای خانواده ظرف دو روز از یکدیگر” میلر گفت. “من فقط به انجام بهترین من می تواند به ایجاد یک وضعیت بد بدتر است.”

  • ادامه مطلب:

  • یکی از Ahmaud Arbery ادعا قاتلان حال رویارویی با او را 2 هفته قبل از مرگ همسایه می گوید:

  • گرگوری McMichael که متهم است در قتل Ahmaud Arbery کار برای سال در دا Jackie Johnson را بدون نیاز تفنگ آموزش

  • لویی پلیس انجام یک مجسمه نیم تنه مواد مخدر متهم به Breonna تیلور خانه و به ضرب گلوله او 8 بار. خانواده اش می گوید: آنها در این آدرس اشتباه.

  • یک کارولینای شمالی معاون اخراج شده و متهم پس از ‘ارعاب’ یک خانواده همراه با مسلح ‘اراذل و اوباش’ در یک مورد هویت اشتباه مقامات می گویند

خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de