اشلی سیمپسون و اوان راس آشکار جنسیت نوزاد, شماره 2

نوزاد پسر راس! اشلی سیمپسون و اوان راس نازل شده در روز شنبه, مارس 14 است که آنها یک پسر در راه و دختر خود را نمی, هیجان زده از این اخبار.

“💙💙💙🙏🏼💙💙💙,” سیمپسون, 35, زیر نویس آشکار تصویری از طریق Instagram. راس 31 مشترک, همان, کلیپ, اما اشاره کرد که 4 ساله دختر Jagger نبود به عنوان هیجان زده به یک برادر کوچک.

“بنابراین دامن زده 2 دیدار با پسر بچه من 🖤 به عنوان u می توانید بگویید جاگر می خواستم یک sis 😂,” او نوشت.

در این ویدئو خانواده از جمله سیمپسون 11-قدیمی-پسر برانکس که او سهام با شوهر سابق Pete Wentz, برش را به یک کیک با هم برای پیدا کردن جنس. به عنوان آبی sprinkles افتاد از این دسر هر کس خشنود به جز Jagger.

“در اینجا ما بروید!” “قطعه من” خواننده گفت: قبل از برش جشن درمان در نیمی. “اوه خدای من ، آن را به یک پسر بچه!” راس تکرار او شادی, chiming: “این پسر!”

کلیپ سپس نشان داد Jagger قرار دادن سر خود را به پایین که ناشی از سیمپسون تا او را انتخاب کنید و نگه دارید او نزدیک است. “خوبه این پسر. Wow” او به او گفت دختر. “شما در حال رفتن به یک خواهر به برادر عزیزم.”

Pregnant Ashlee Simpson Reveals Shes Having Boy
اشلی سیمپسون در Weedmaps موزه علف هرز افتتاح در تاریخ 1 اوت سال 2019 در لس آنجلس ، MediaPunch/شاتر

Jagger اما به ظاهر خوشحال نیست در مورد داشتن یک برادر و جمع سر او را به مادر او قفسه سینه پس از شنیدن این خبر.

زن و شوهر تصویری آشکار آمد دو هفته پس از جفت اعلام کردند که در انتظار فرزند دوم خود را با هم و سیمپسون سوم.

“ما هستند و ما خیلی هیجان زده به اشتراک گذاری آن را با هر کس” به “Outta My Head” خواننده نوشت: از طریق Instagram در 30 آوریل. “کودک شماره 3.”

این ATL ستاره همان به اشتراک گذاشته شده عکس از همسر خود را برگزاری یک تست حاملگی مثبت نوشتن “از خانواده در حال رشد است. ♥️ خاکستر و من نمی توانم صبر کنید برای خوش آمدید جدیدترین علاوه بر این.”

در آن زمان جسیکا سیمپسون را به او نشان دادم کوچک, خواهر, اشلی, برخی از عشق با اظهار نظر در رسانه های اجتماعی اعلام.

Pregnant Ashlee Simpson Reveals Shes Having Boy
اشلی سیمپسون برش به جنسیت خود-آشکار کیک. حسن نیت ارائه میدهد اشلی سیمپسون/Instagram

“من نمی تواند شادتر برای من مورد علاقه فرد در این سیاره!!!” طراح 39 نوشت. “این خانواده از 5 بیش از اینجا فراتر از وجد آمدیم برای شما اوان BX, و Jagger به گسترش این هدیه زیبا از خانواده است. خاله 3!!! این دست پایین ترین اخبار هیجان انگیز من احتمالا می تواند تصور کنید!!!”

در ماه اکتبر Ashlee + اوان ستاره گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری آنها “قطعا” می خواستم یک کودک است.

“ما را شکل هنگامی که آن را زمان مناسب. … آن را فقط ممکن است رخ دهد” راس نشان داد به ما. “این فقط می تواند اتفاق می افتد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>