‘لیسانس’ Baby Bump! دیدن Bekah مارتینز 2nd بارداری عکس

دور دو! Bekah مارتینز اعلام کرد در ماه نوامبر سال 2019 که او فرزند دومش را حامله شده است و ارسال ضربت کودک تصاویر پس تا کنون.

“خدا را شکر” به لیسانس آلوم زیر نویس او Instagram اطلاعیه های خودش دوست پسر خود Grayston لئوناردخود دختر اموزش و سونوگرافی تصویر.

بارداری اخبار آمد نه ماه پس از سابق واقیعت ستاره به هنگام تولد اولین فرزند او. هنگامی که او در بر داشت که او انتظار دیگری مارتینز می تواند آن را باور نمی کند او نشان داد در نوامبر قسمت از جس Ambrose‘s “حرف Broads” پادکست.

“من دو هفته در اواخر دوره من” کالیفرنیا بومی توضیح داد در آن زمان است. “اعطا من فقط تا به حال دو دوره از اموزش متولد شد, تا زمانی که من از دست رفته من دوره من فکر کردم ‘OK من هورمون ها احتمالا هنوز تغییر.’ … حدود دو هفته بعد از من مانند ” خوب من یک تست در اینجا در خانه.’ آن را در صبح و خاکستری بود در تخت خواب با اموزش و من نمی هر چیزی می گویند. گفتم من آن را. چرا که نه؟'”

هنگامی که سابق ABC شخصیت دیدم تست حاملگی دو خط “بنابراین قرمز و غیره وجود دارد,” او “بدن تقریبا دچار تشنج” و او را تکان داد “خیلی سخت … مطلق در شوک و ناباوری.”

دانشگاه کالیفرنیا در ارواین دانشجو در ادامه می گویند که او کودک دوم قرار است در ماه ژوئن. “اگر من یک دختر کوچولو, خواهران خواهد بود و تنها 16 ماه از هم جدا” مارتینز گفت. “من و خواهرم تنها دو سال از هم جدا [و] آن را یک انفجار. و اگر آن را از یک پسر بچه کوچک که چگونه سرگرم کننده این دلیل که ما تا به حال نشده یک پسر بچه کوچک است.”

زمانی که باردار ستاره برای اولین بار شنیده نوزاد به ضربان در ماه دسامبر دخترش بود با او. “چیزی وجود دارد کمی nervewracking برای من در حال انتظار برای آن داپلر برای گرفتن ضربان قلب در هر زمان” او زیر نویس فیلم در زمان. “این اولین بار بود که من آن را شنیده اید این بارداری; خوشحالم که من رو به به اشتراک گذاری لحظه ای با خانواده کوچک من.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن مارتینز شیرین ترین دست انداز نوزاد, عکس از تغذیه با شیر مادر کودک نو پا خود را به نما در زایمان سبک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>