بایدن می گوید اگر رای دهندگان بر این باورند تارا Reade, ‘آنها احتمالا نباید رای من’


جو بایدن روز پنج شنبه دوباره خطاب به اتهام تجاوز جنسی از سابق کارمند تارا Reade گفت که رای دهندگان باید انتخاب کنید او را در ماه نوامبر انتخابات اگر آنها بر این باورند Reade را ادعا می کند.

رای دهندگان “باید رای قلب خود را و اگر آنها بر این باورند تارا Reade آنها احتمالا نباید رای من” بایدن گفت: در MSNBC است حرف آخر. “من نمی خواهد رای برای من اگر من معتقد بودم تارا Reade.”

زمانی که میزبان لارنس o’donnell پرسید که آیا معاون سابق رئیس جمهور است هر خاطره ای از Reade بایدن پاسخ داد: “باید صادقانه با شما نمی کنم.”

“نگاهی به تارا Reade داستان” بایدن رفت. “این تغییرات به طور قابل توجهی. اما من نمی خواهم به سوال او انگیزه. من نمی خواهم به سوال هر چیزی غیر از گفتن حقیقت مهم است.”

Reade مدعی است که بایدن sexually assaulted او در بهار سال 1993 در حالی که کار به عنوان یک کارمند برای آن زمان سناتور از دلاور. در حالی که حساب از دوستان و همسایگان سابق به عنوان به خوبی به عنوان یک دادگاه سند از سال 1996 تایید می کنند که Reade تا به حال مورد بحث اتهام حادثه رخ داده است که در بایدن دفاتر هیچ شواهدی یافت شده است که به طور قطعی اثبات بایدن گناه. بایدن قاطعانه رد Reade ادعا اشاره کرد که داستان او در طول زمان تغییر کرده است.

بایدن دریافت کرده است پشتیبانی از تعداد زیادی از سیاستمداران دموکرات از جمله presumptive گزینه های خود را در حال اجرا-mate در ماه نوامبر انتخابات است. سناتور کامالا هریس (D. کالیفرنیا.) و ctq (D., Minn.) باید هر دو حمایت بایدن. معاون سابق رئیس جمهور نیز دریافت تاییدیه از هیلاری کلینتون و مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.).

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • بایدن می شکند سکوت در تجاوز جنسی به اتهام قول به جستجو سنا فایل برای Reade شکایت
  • ‘زنان’ شنبه در نامه ای خواستار بایدن به آدرس Reade اتهام پس از مبارزات انتخاباتی مداخله
  • Pelosi نشان می دهد بایدن نیازی به ‘مستقیم’ آدرس Reade اتهام: “من راضی هستم با او چگونه پاسخ’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de