بیمارستان کالیفرنیا بریس برای تازه coronavirus موج به مکزیک می شود کانون


مکزیکی تابوت سازان در صورت تقاضا برای تابوت و بازار سیاه در pandemic, Mexico City – Shutterstock

بیمارستان در جنوب کالیفرنیا گزارش کرده اند سنبله در coronavirus پذیرش مردم به عنوان فرار از بحران رو به رشد در طول مرز در مکزیک است.

سن دیگو و تعدادی از شهرهای مرزی هستند نیروبخش برای بزرگتر خروج از دوگانه آمریکایی-مکزیکی شهروندان باید از شیوع این بیماری در مکزیک را بدتر کند.

بیش از چند هفته گذشته موارد به طور چشمگیری افزایش یافته در شهرستان ملی چولا ویستا و ال کاجون،, استان ها, با توجه به داده های جدید.

بیمارستان چولا ویستا و گفت: در حال حاضر نزدیک به ظرفیت برای بیماران بدحال با Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. در حالی که Scripps رحمت بیمارستان چولا ویستا در حال حاضر حدود 30 تا 35 تخت اشغال شده توسط coronavirus بیماران در هر روز داده شده ترین آن می تواند اداره کند.

“من فکر می کنم ما در رابطه با شهرهای مرزی و در حال شروع به دیدن برخی از فعالیت های مربوط به آنچه ممکن است اتفاق می افتد در مکزیک” اسکات ایوانز مدیر عامل شرکت شارپ Grossmont اجرا می شود که بیمارستان چولا ویستا محلی گفت KPBS شبکه خبر. “وجود دارد بسیاری از مردم که به عقب و جلو بین مکزیک و ایالات متحده حتی برای کار. که باقی می ماند یک نگرانی برای ما است.”

یک کارگر با پوشیدن ماسک محافظ انواع پلاستیک در ایران کیسه های پلاستیکی بازیافت (Ruboplast) تسهیلات ساخت در اکاتپک ٬ استادو د مخیکو, مکزیک, خارجه, مکزیک – ایسنا

آمریکا بیشترین تعداد Covid-19 مورد در رابطه با این حال در کالیفرنیا است که برای ماه ها تحت سخت پناهگاه-در-سفارش – تا کنون موفق به فرار بدترین.

ترس وجود دارد, آن می تواند خروش به عنوان همسایه جنوبی خود را در بحران عمیق تر.

از روز شنبه گزارش داد coronavirus موارد در مکزیک بالغ حدود 35,000 با 3,465 مرگ و میر. این اعداد واقعی است که مسلما به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به سطح پایین تست در سراسر کشور ،

تنها یکی از 1000 نفر در مکزیک است که دارای جمعیت 125 میلیون – تست شده برای این ویروس و آن را یکی از بالاترین نرخ در میان کشورهای در حال توسعه.

یک آسمان خبر تحقیقات نشان داده است که آمار و ارقام رسمی به احتمال زیاد undercounting واقعی مرگ و مير توسط یک عامل از حداقل پنج.

این گزارش دیدن morgues و اتاق های ذخیره سازی کامل از بدن در حالی که crematoriums شد تلاش برای نگه دارید تا.

دولت مکزیک متهم شده است underreporting تعداد موارد آن را به عنوان تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن مشکل است.

این نیز موفق به معرفی اقدامات برای کمک به صاف منحنی با باز هوا بازار و کسب و کار به طور معمول عامل در بزرگترین شهرستانها و عملا هیچ اجتماعی فاصله.

Gravediggers حمل تابوت از یک فرد فوت شده از coronavirus در شهرداری گورستان شماره 13 در تیخوانا, مکزیک – ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق غیر ضروری سفر در سراسر ایالات متحده در زمین های هم مرز با کانادا و مکزیک گفت: محدودیت های لازم را برای “حفاظت از امریکا”.

مقامات آمریکایی پیش بینی کرده اند که تعدادی از حالات است که می تواند باعث سیل از مردم در تلاش برای عبور از مرز جنوبی از جمله بهبود در اقتصاد آمریکا و که در آن مکزیک نتواند به اندازه کافی حاوی آن شیوع.

Dr ژوئن تور یک پزشک اورژانس و مدیر عامل اجرایی برای Scripps رحمت بیمارستان چولا ویستا و گفت: بسیاری از کسانی که آنها را دیده اند تابعیت دوگانه یا dual اقامت که عادت صلیب جلو و عقب به جای مکزیکی آمدن به ایالات متحده به طور غیر قانونی.

بسیاری از آنها را از طریق آمدن تیجوانا یکی از شهرستانها مکزیک سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

Scripps بهداشت و تیز بهداشت و درمان با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اواخر ماه آوریل که به نام برای چک پزشکی در مرز و اجباری قرنطینه برای کسانی که مشکوک به آلوده با کوروناویروس.

“این یک مسئله مهاجرت برای ما نمی خواهند مرز بسته” کریس ون Gorder مدیر عامل موسسه سلامت و گفتگو کرد. “من فکر می کنم که یک فاجعه خواهد بود برای هر دو کشور. اما ما نگران تعداد زیادی از افراد در سراسر.

“وجود دارد هیچ چک های بهداشتی در تمام رفتن در هر دو جهت,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net