Cara Delevingne می شکند سکوت پس از سابق اشلی بنسون است که دیده می شود با G-Eazy

هنوز هم #TeamAshley! Cara Delevingne صحبت کردن برای اولین بار پس از تقسیم او از اشلی بنسون به عجله به Pretty Little Liars آلوم دفاع پس از او کشف شد با G-Eazy.

“آن مهم تر در حال حاضر از همیشه به گسترش عشق و نه نفرت” مدل 27 نوشت: در Instagram داستان در پنج شنبه, مه 14. “به همه نفرت در @ashleybenson لطفا متوقف شود. شما نمی دانید که حقیقت تنها او و من و این که دقیقا چگونه باید باشد.”

Cara Delevingne Ashley Benson G-Eazy comment
حسن نیت ارائه میدهد از Cara Delevingne/Instagram

Delevingne پست آمد ساعت پس از Benson, 30 و “هیچ محدودیتی” رپر همچنین 30 می گرفت بوسیدن در لس آنجلس. در Daily Mail منتشر شده تصویری از شایعه جدید زن و شوهر, قفل کردن لب ها در بازیگر’ ماشین روز پنج شنبه در حالی که چیدن تا مواد غذایی.

بنسون و G-Eazy (نام واقعی جرالد Gillum) قبلا خال خال با هم در L. A. فروشگاه Lassens طبیعی, مواد غذایی و ویتامین ها در سهشنبه, مارس 10. آنها همچنین همکاری برای ضبط یک جلد Radiohead آمار “خزش” که از hip-hop star منتشر شد از طریق ساوندکلاود و یوتیوب در آوریل 22.

The Spring Breakers ستاره عناوین ساخته شده در چهار شنبه, مه 13 برای “میل” یک Instagram پست در مورد گمانه زنی ها پیرامون رابطه او با G-Eazy. در این پست بخوانید “نمی تواند اشلی دوستان در حال حاضر ؟ توقف کرد و گفت اشلی فریب خورده! یا حتی کارا! آنها فقط نیاز دوستان در حال حاضر بیش از همیشه است.”

Cara Delevingne Ashley Benson G-Eazy
Cara Delevingne, اشلی بنسون و G-Eazy Vianney لو Caer/تالار گفتگو/AP/شاتر; قو Gallet/WWD/شاتر; ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP/شاتر

ما هفتگی تایید شده در مارس 6 که Delevingne بنسون و تا به حال نام آن واریز شده خود را در نزدیک به دو سال عاشقانه. سابق زن و شوهر اول بودند خال خال با هم در ماه اوت سال 2018 زمانی که آنها به یک بوسه در فرودگاه هیترو در لندن است. به شدت خصوصی زبان انگلیسی استار در نهایت به تایید رابطه خود را در ماه ژوئن سال 2019 به عنوان آنها خود را جشن گرفتند سالگرد یک سال.

“او یکی از افرادی که به من کمک کرد خودم را دوست دارم وقتی که من نیاز به آن را بیشتر و من واقعا نیاز به آن” Delevingne گفت: در مرحله در TrevorLIVE جشن و سرور در این زمان. “او به من نشان داد چه عشق واقعی است و به من نشان داد که چگونه به آن را قبول بود که خیلی سخت تر از من فکر کردم. من شما را دوست دارم, Sprinkles.”

یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در ماه جولای سال 2019 که جفت شد “دیوانه وار دیوانه وار در عشق” و منتقل شده بود در هم. این منبع افزود در آن زمان “آنها آنقدر بزرگ هستند. همه دوستان خود را به خوبی با هم مخلوط. آنها هرگز شادتر. رابطه آنها واقعا سالم است.”

Delevingne قبلا مورخ خواننده سنت وینسنت و بازیگر میشل رودریگزدر حالی که بنسون در حال خاموش ارتباط با جاستین بیبر‘s اچ Ryan خوب. G-Eazy بخشی از مورخ معروف خود “او و من” همکار Halsey.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>