CDC با هشدار نسبت به افت بزرگ در روال واکسن برای کودکان به عنوان پدر و مادر اجتناب دفاتر پزشکان

احساس خطر توسط یک کاهش چشمگیر در روال اطفال واکسن پس از شروع coronavirus ترساندن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در این هفته صادر تماس فوری به پدر و مادر به فرزندان خود را به دکتر برای روال خوبی فرزند معاینات و واکسیناسیون.

محققان به تازگی در مقایسه سفارشات برای بودجه فدرال واکسن برای چهار ماه اول سال جاری با مدت مشابه سال گذشته و به طور کلی کاهش 2.5 میلیون دوز در سفارشات به صورت معمول و غیر آنفلوانزا اطفال واکسن. کودکان سنین 2 و بالاتر هستند از دریافت واکسن سرخک در نرخ بسیار پایین تر از نرمال محققان دریافتند اشاره کرد که بیش از 2500 واکسن سرخک دستور داده شد این هفته از آوریل 2 — قبل از coronavirus اضطراری اعلام شد — در مقایسه با حدود 250 آغاز هفته 23 مارس پس از اورژانس سفارش به ماندن در خانه صادر شد.

Charlotte Stewart, یک مادر دو زندگی می کند که در مریلند گفت: او 2 سال با پسر ویلیام حدود شش ماه دیر شدن پنج واکسن او نیاز دارد. استوارت که به ذکر او یک طرفدار قوی واکسیناسیون گفت: او شده است تلاش برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن او را واکسینه با خیال راحت.

iStock/گتی ایماژ; دیجیتالی پیشرفته با یاهو نیوز

“یک مرکز پزشکی در حال حاضر ؟ مگر اینکه بچه ها من مریض نیستم راحت آوردن آنها در آنجا که من نمی دانم — هیچ کس نمی داند که چه” استوارت گفت: اخبار یاهو در یک مصاحبه. “این دشوار را به من در حال حاضر کاملا سالم کودکان را در یک محیط که در آن آنها ممکن است گرفتن چیزی است.”

استوارت گفت که او نگران است در مورد اجازه دادن به ویلیام سقوط بیشتر در خود برنامه واکسیناسیون بنابراین او در حال کار سخت برای پیدا کردن یک راه برای واکسیناسیون او را بدون او را در معرض coronavirus.

“من میخوام نیاز به این را بفهمند چون من قطعا نمی خواهید او را به unvaccinated هر وسیله” استوارت گفت ذکر است که یک دوست به او گفت که نزدیک به اطفال دارای یک کامیون موبایل ساخت منظقه بازديد به اداره واکسن.

در آن Facebook صفحه فیرفکس اطفال همکاران اطفال تمرین نه چندان دور از استوارت تبلیغات است که آن را به “نهاد ترکیبی از پزشکی از راه دور و تلفن همراه ون بازدید از آمدن به خانه خود را برای تکمیل و اداره هر واکسن ضروری است.”

لورن Cialone یک برای اولین بار در واشنگتن دی سی گفت که او در زمان او نوزاد پسر عروسکی به 3 ماهه واکسن حتی اگر او نگران بود در مورد رفتن به مطب با او. او به طور خلاصه در نظر گرفته تغییر متخصصان اطفال به دلیل دیگری در این نزدیکی هست, دکتر, ساخت coronavirus خانه تماس برای واکسیناسیون اما او تصمیم گرفت به جای ماندن با او متخصص اطفال آورد و عروسکی برای عکس های خود را در امن ترین شیوه ممکن است.

“به نظر من در انتظار و من فکر کردم اگر این چیزی است که می تواند دو تا چهار هفته است که نمی تواند یک معامله بزرگ” Cialone گفت. “من می دانستم که آن فقط می تواند یک بار و واکسن ها واقعا مهم است. من به مطب دکتر دو بار به بیش از آنچه آنها انجام می دهند به پروتکل های اضافی و اقدامات پیشگیرانه در محل.”

Cialone خوشحال است که او را نگه داشته او سرد است. تدی کردم عکس های خود را به آنها نمی بینم هر کسی در مطب دکتر از کارگران و هیچ کس مریض شدم. “من راحت بود,” او گفت: با امداد.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که “حکومت قانون در معرض خطر است’ مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>