چین از ما می خواهد به دیدار نیمه راه’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع روابط

AFP/فایل

پکن: چین روز جمعه خواست ایالات متحده برای دیدار با آن در نیمه راه و تقویت همکاری در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع روابط دوجانبه است.

روابط بین دو کشور اقتصاد بدتر شده در هفته های اخیر با هر دو طرف معامله barbs بیش از ریشه های این ویروس است که از کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر است.

“برای حفظ توسعه پایدار از چین-روابط ایالات متحده است که در منافع اساسی مردم در هر دو کشور است و منجر به صلح جهانی و ثبات” گفت: سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“در حال حاضر چین و آمریکا باید همچنان به تقویت همکاری در برابر این بیماری همه گیر را شکست اپیدمی در اسرع وقت درمان بیماران و بازگرداندن اقتصاد و تولید است. اما آن نیاز به ما برای دیدار نیمه راه با چین است.”

نظرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر سخت شعارهای خود به سوی چین را تهدید به قطع روابط با رقیب ابرقدرت به طور کامل به عنوان روابط باید به طور پیوسته رو به وخامت گذاشته و بیش از این بیماری همه گیر.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد … ما می تواند قطع کامل رابطه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در مصاحبه با فاکس اخبار کسب و کار.

“شما می خواهم صرفه جویی 500 میلیارد دلار اگر شما قطع کامل ارتباط است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که رابطه اش با رئیس جمهور چین “بسیار خوب” اما افزود: “در حال حاضر من فقط نمی خواهم به صحبت می کنند به او”.

تهدید یک هفته پس از یک تجارت تماس بین ما و تجاری چین مذاکره کنندگان است که در آن هر دو طرف بر تعهد خود را به مرحله یک معامله تجاری رسیده در ماه ژانویه است.

اما تحقق این معامله به نظر می رسد به طور فزاینده ای ناچیز در صورت همه گیر و بلندی رکود اقتصادی جهانی.

در این پیمان امضا شده در ماه ژانویه چین توافق کردند که برای خرید $200 میلیارد بیشتر در ایالات متحده کالا بیش از دو سال از آن را در سال 2017 — قبل از تجارت جنگ در گرفت و باعث تعرفه های میلیاردها دلار از دو راه تجارت است.

تنش ها را ratcheted بین واشنگتن و پکن به عنوان آنها معامله barbs بیش از منشاء این بیماری همه گیر است که به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال 2019 در شهر ووهان که مغلوب ساختن پیشی جستن است و لقب “طاعون از چین است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>