چین تولید صنعتی می بیند شوک رشد اما مصرف کنندگان اقامت با احتیاط

AFP

پکن: چین تولید صنعتی بازگشت به رشد برای اولین بار در این سال در ماه آوریل داده های رسمی نشان داد اما یکی دیگر از افت شدید در فروش های خرده فروشی نشان داد بسیار مهم مصرف کننده تقاضا همچنان ضعیف است که می تواند اسکاچ امید برای بهبود سریع اقتصادی است.

یک هفته پس از از مستندات در سراسر جهان است.

پیش بینی-ضرب و شتم 3.9 درصد افزایش در تولید صنعتی در نظر گرفته شد به عنوان یک نشانه آن است که چین — که در آن پاتوژن اول پدید آمده است — تندرست روز پس از خاموش شدن ناگهانی است که به کمک کوچک شدن جهان شماره دو اقتصاد 6.8 درصد در سه ماهه اول.

خواندن — که overshot 1.5 درصد برآورد در یک بلومبرگ نظرسنجی — پس از یک رکود در ماه های مارس و 13.5% سقوط در دو ماه اول سال مشخص شده است که این برای اولین بار انقباض در سه دهه.

با این حال با مصرف کننده بازی به طور فزاینده ای نقش مهمی در اقتصاد چین, اخبار که خرده فروشی کاهش یافته است 7.5% برجسته سختی راه پیش رو به عنوان مردم نگران بازگشت به حالت عادی عادات و حتی به عنوان عفونت و نرخ مرگ و میر پایین باقی می ماند.

هنوز خواندن بود خیلی بهتر بود از نزدیک به 16 درصد کاهش در ماه مارس اما بدتر از انتظارات است.

“داده است که در خط با روند کلی این است که عرضه قوی تر از تقاضا و بهبود عمدتا رانده عرضه” لری هو در مکواری گفت.

“با نگاه به آینده اقتصاد چین را قوی headwinds در چند ماه آینده اگر تقاضا همچنان ضعیف است.”

مشاغل سردرد

همچنین ارائه یک سردرد برای رهبران پیش از ملی سالانه قانونی در جلسه هفته آینده است 0.1% نقطه افزایش بیکاری به شش درصد است.

حزب کمونیست به مدت طولانی بنا مشروعیت خود را در ارائه شغل و رفاه در بازگشت برای رضایت به سیاسی آن انحصار است.

مشخصات سخنگوی لیو Aihua یک کنفرانس خبری گفت جمعه که اشتغال فشار “باقی مانده است نسبتا بزرگ” و کسب و کار هنوز هم مشکل دارند.

او افزود که در حالی که اقتصاد به تدریج به حالت عادی بازگشت گسترش این بیماری همه گیر در خارج از کشور به شمار چالش های آن “ثبات و بازیابی”.

تامی شیه سر از چین تحقیقات در OCBC Bank گفته است که نرخ بیکاری “ممکن است منعکس کننده تصویر واقعی از اقتصاد چین” و اضافه کرد که آن را به احتمال زیاد به افزایش بیشتر است.

“در چین, ما نمی بینم مشابه مقیاس زیان کار به عنوان در ایالات متحده… ما یک مقدار زیادی از راهنمایی درخواست شرکتها برای کاهش مشاغل,” او گفت:.

“که کمک می کند تا برای ایجاد ثبات در بازار کار, اما اگر شرکت های سینه در نهایت چنین راهنمایی است که به کمک کند.”

شیه گفت: این خطر وجود دارد بیشتر شرکت می تواند شکست به دلیل کاهش تقاضا و اضافه کرد “ما هنوز کاملا محکم در چگونه پایدار بهبود است”.

تحلیلگران هشدار داده اند بازارهای سهام که باید بسیج پس از هدف قرار دادن عمق فرورفتگی در اواسط ماه مارس ممکن است بیش از حد خوش بینانه در مورد سریع چین ارتجاعی, با اشاره به سقوط تقاضای خارجی و تهدید موج دوم از عفونت.

شیه گفت: تقاضای خارجی شوک که ممکن است بدتر اگر بازگشایی کشورها دچار موج دوم عفونت می تواند کلاه بهبود در تولید صنعتی.

هفته آینده ملی باید از دید سیاست جزئیات اما Nomura تحلیلگران این هفته گفت که اخیر متوسط ارتجاعی در محلی منتقل چینی موارد همچنان یک نگرانی است.

“قیمت فروش در طول این سال روز کارگر تعطیل شد و هنوز هم پایین 6.7% از سال گذشته و درآمد برای پذیرایی و اسکان صنایع تنها بهبود به حدود 70 درصد از سطح عادی و طبیعی” گفتند.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>