Coronavirus: هند اهداف کسب و کارهای کوچک در اقتصاد نجات

این مستند به آمار فقیر سرخپوستان و کارگران مهاجر سخت

هند اعلام کرده است قصد دارد به خار کوچک و متوسط کسب و کار به عنوان بخشی از یک $266bn (£216bn) اقتصادی بسته است.

این شامل اورژانس خط اعتباری وثیقه وام به ارزش $40bn به “رزومه فعالیت های کسب و کار و حفاظت از مشاغل” در پی هند lockdown برای جلوگیری از coronavirus.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: بیشتر اقدامات اعلام خواهد شد در روزهای آینده.

هند بیش از 70,000 تایید موارد Covid-19.

اقتصادی بسته است معادل 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی.

Ms Sitharaman مشخص شده یک سری از اقدامات به دم بسیار مورد نیاز نقدینگی به هند و کارهای کوچک و متوسط توزیع برق و شرکت های غیر بانکی موسسات مالی و میکرو-سرمایه گذاری شرکت های, در میان چیزهای دیگر.

دیگر کلید اطلاعیه شامل یک حرکت به قید وثیقه بیش از 200 ، 000 بیمار کوچک و متوسط کسب و کار و منع جهانی مناقصه برای دولت تدارکات به ارزش تا $26.5 متر برای کمک به کسب و کارهای محلی فروش به دولت است.

“این اقدامات تحریک رشد و ساخت متکی هند” Ms Sitharaman گفت.

“هدف این است که برای ساخت مارک های محلی و آنها را به کلاس جهانی. آن را (در مورد) به دنبال به داخل یا (اینکه) isolationalist. آن را (در مورد) اعتماد به نفس هند که منجر به, جهان,” او اضافه شده است.

این کشور بسیار سخت مستند آغاز شده است که در 25 ماه مارس تا به حال بزرگ اقتصادی تاثیر, با ده ها میلیون فقیر سرخپوستان و کارگران مهاجر سخت ترین ضربه.

آقای مودی گفت: روز سه شنبه گفت که stay-at-home سفارشات خواهد بود فراتر از 17 مارس با یک مجموعه جدید از قوانین.

  • چرا هند نمی تواند برای بلند کردن آن مستند
  • چرا بعد از چند هفته حیاتی هستند در هند ویروس جنگ
  • خواهد coronavirus علت کمبود مواد غذایی در هند ؟

در ماه مارس هند گفت: این امر با ارائه حدود 1.7 تریلیون روپیه در مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات و امنیت غذایی اقدامات عمدتا برای فقرا است.

با این حال آقای مودی دولت متهم شده است در برخی از محله های نه داشتن انجام می شود کافی است.

می آید که دولت ها و بانک های مرکزی در کشورهای دیگر در سراسر جهان ارائه سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد خود را برای مقابله با بحران.

“هند در واکنش شده است ولرم در مقایسه با دیگر کلید سازمان ملل و در نتیجه گرفتن خوش است و همچنین نیاز به ساعت گفت:” اقتصاددان Madhavi Arora در Edelweiss FX و نرخ.

“این نیاز دیده می شود چقدر خواهد بود به شکل مستقیم در حمایت از بودجه به ارزیابی فوری مالی آمار و در نتیجه منابع مالی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>