جمعیت بسته ویسکانسین میله ساعت پس از دادگاه متوقف می شود coronavirus اقامت در خانه سفارش

مدت کوتاهی پس از ویسکانسین دیوان عالی کشور زده این ایالت اقامت در خانه نظم در چهارشنبه میخانه لیگ ویسکانسین ارسال شده به اعضای خود در Facebook “ما شما را بیشتر خلاصه ای از تصمیم گیری با توجه به حاکم شما می توانید بلافاصله باز!”

میله موظف و مشتریان آمد. اما coronavirus دوران اجتماعی فاصله اقدامات رفت و از پنجره بیرون را حتی به عنوان در سراسر کشور تعداد مرگ همچنان به کوه.

نیک بار در میدلتون, Wis., توییتی یک فیلم و یک عکس در روز چهارشنبه عنوان “45 دقیقه پس از بارها باز در ویسکانسین” نشان دادن یک بسته بندی شده از کاربران با عیاشان خنده و رقص به همراه “طولانی و سرد در یک لباس سیاه و سفید” توسط Hollies.

آهن گراز سالن استقبال مشتریان بعد از ظهر چهارشنبه در شهر پورت واشنگتن, Wis., که در آن کاربران گزارش آمیخته با کمی اجتماعی فاصله و بدون ماسک.

“کارمندان من نمی پرداخت شده است در حال حاضر در دو ماه. من تا به حال به نگاه کردن به آنها و خانواده های آنها و من تا به حال به نگاه کردن به کسب و کار من” سالن را مالک گفت WISN.

رئیس جمهور تهمت نیز جشن گرفته می شود از بلند کردن اجسام از ایالت محدودیت های, به tweeting, پنج شنبه صبح که “دولت بزرگ ویسکانسین” است “شلوغ.”

“مردم می خواهید برای دریافت با زندگی خود را. محل شلوغ است!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers, یک دموکرات گفت: MSNBC که در دادگاه “پرتاب ما دولت را به هرج و مرج” و تضعیف قوانین به معنای محدود کردن این ویروس را گسترش.

“مردم هوشمند در ویسکانسین. آنها نه احمق. آنها در حال رفتن به انجام هر کاری که آنها می توانید به مطمئن شوید که آنها امن” او گفت: با این حال هشدار داد که مرگ و میر بیشتر خواهد شد. “اما زمانی که شما هیچ الزامات دیگر این مشکل است.”

دکتر دارا کاس, یک, یاهو, اخبار پزشکی کمک کننده و استادیار طب اورژانس در دانشگاه کلمبیا می گوید که به عنوان شهرها و ایالات متحده به تدریج بالابر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های پایین تر-تماس و کاهش ریسک کسب و کار باید برای اولین بار در خط به باز کردن.

“ما فقط شاهد یک مطالعه در خارج از واشنگتن که به ما نشان داد که آواز در سرایندگی عمل جیغ با صدای بلند در مجاورت نزدیک به افراد دیگر گسترش این ویروس تقریبا در 100 درصد ظرفیت” کاس توضیح داد. “به معنای واقعی کلمه تقریبا همه در این سرایندگی عمل کردم coronavirus از یک فرد است. آیا می دانید چه چیز دیگری است که یک فضای که در آن شما جیغ با صدای بلند در مجاورت نزدیک به افراد دیگر ؟ یک نوار.

“من امیدوارم که ویسکانسین نمی خروش از موارد در جامعه از مردم که رفت به نوار. یا در کلرادو که در آن مردم رفت و به یک رستوران برای روز مادر,” کاس اضافه شده است. “بسیاری از خوشه های مردم فقط گفت:” من بیش از حد خسته به انجام این کار نمی کنه و من انجام می شود.’

“اما حقیقت این است که بهداشت عمومی را متوقف نمی کند زیرا ما خسته. و این ویروس مراقبت می کند اگر ما علاقمند به ماندن در منزل دیگر.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که “حکومت قانون در معرض خطر است’ مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de