دیوید کرازبی صحبت می کند پس از مرگ Melissa Etheridge پسر

دل شکسته. دیوید کرازبیکرد Melissa Etheridge و او را شریک زندگی سابق تصور پسر بکت ویران شد پس از شنیدن از 21 سال از مرگ در چهار شنبه, مه 13.

افسانه ای نوازنده 78 افتتاح شد تا در مورد از دست دادن غیر منتظره یک روز بعد هنگامی که چند پیروان توییتر رسیده در مورد دخالت خود را در Etheridge خانواده. “من با احترام اشاره دیوید خود را شناختند. آنها یک پسر ‘با’ او. او ملیسا و جولی فرزند” یک کاربر نوشت. “آنها او مطرح شده است. مانند بسیاری از اهدا کنندگان او در بازی هیچ بخش دیگر است.”

David Crosby Speaks Out After the Death Melissa Etheridge Son
Melissa Etheridge با پسر بکت در سپتامبر 27, 2011 در لس آنجلس ، پیتر Brooker/شاتر

کرازبی اما در دفاع از خود در برابر unprompted نظر. “درست نیست” او در پاسخ به پس-حذف صدای جیر جیر.

یک روز زودتر Etheridge, 58 تایید کرد که پسرش در گذشت پس از مبارزه با سوء مصرف مواد. “امروز من پیوست صدها نفر از هزاران نفر از خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به مواد مخدر اعتیاد” “بیا به پنجره من” خواننده نوشت: در بیانیه ای از طریق توییتر. “پسر من بکت بود که فقط 21, تلاش برای غلبه بر اعتیاد خود را و در نهایت تسلیم به آن امروز است. او از دست رفته خواهد شد توسط کسانی که او را دوست داشتم, خانواده و دوستان خود.”

Etheridge مشترک بکت و دختر بیلی, 23 با شریک سابق جولی Cypher. جفت تقسیم در سال 2000 پس از 10 سال با هم. هر چند برخی از طرفداران شد نامشخص از نحوه دست دادن خواهد تاثیر کرازبی دیگر تمدید تسلیت به سابق Crosby, Stills نش & جوان عضو. “در حالی که من می دانم که شما یک جانشین من نیز می دانم که شما فقط از دست یک پسر” یک کاربر توییتر نوشت. “من می دانم که شما تا به حال یک سال است.”

David Crosby Speaks Out After the Death Melissa Etheridge Son
دیوید کرازبی و Melissa Etheridge. شاتر (2)

“تقریبا قطع مو من” هنرمند تلاش می کند با سوء مسائل خود را در طول زندگی طولانی حرفه ای موسیقی است که اغلب ناشی از تنش بین خود و دیگر اعضای CSNY: Stephen عکسهای, گراهام نش و نیل جوان. گروه شکسته و آشتی چند بار از زمان آغاز آن در 1960s — اما کرازبی بستری او فکر نمی کنم از دست دادن پسرش شد به اندازه کافی به حکم یکی دیگر از مراسم.

“من شک دارم” او گفت: کنجکاو فن که امیدوار کرازبی سابق bandmates خواهد رسیدن پس از بکت مرگ است. “اما شما هرگز نمی دانید.”

همراه با بکت و بیلی Etheridge سهام 13 ساله دوقلو میلر و جانی با Tammy Lynn Michaels. زن و شوهر ازدواج کرده بود به هفت سال قبل از تماس آن واریز شده در سال 2010.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>