دبی تاریخی بازار طلا می درخشد دوباره پس از مستند

کارگران در لباس های حفاظتی حمل عقیم سازی دنده در Dubai Gold Souk. — AFP

دبی: لباس شب لباس ساخته شده از طلا مش طلاکاری عینک آفتابی و پر زرق و تاج درخشان دوباره از پنجره دبی تاریخی بازار طلا که توقیف طول coronavirus مستند.

یک عنصر مهم است که هنوز هم از دست رفته هر چند مشتریان.

اما برای صاحبان کسب و کار بازگشایی یکی از بزرگترین طلا در بازارهای حیاتی حرکت به سمت نرمال پیش از پاییز فصل گردشگری در یک شهر است که به خود می بالد در فروشگاه’تا وقتی که شما قطره تجارب است.

“بازگشایی مغازه ها یک گام بزرگ برای ما… عامل اصلی در اینجا این است که روانی” گفت: توحید عبدالله رئیس دبی طلا و جواهرات گروه صنعت اصلی بدن حاکم در امارت.

“ما انتظار داریم که در ماه جولای یا اوت زمانی که بازگشایی فرودگاه و… ما را به دست آوردن مجدد 50 درصد از ما در فعالیت های کسب و کار” گفت: AFP.

دبی سبک خود را به عنوان یک مرکز منطقه ای برای تجارت و خدمات و گردشگری شده است آن نیروی حیاتی. از آن استقبال بیش از 16 میلیون گردشگر در سال گذشته و با هدف 20 میلیون در این سال قبل از همه گیر فلج جهانی سفر.

امارت خود را تعطیل glitzy مراکز خرید مجلل و رستوران ها و بازارهای سنتی برای یک ماه به مبارزه با گسترش ویروس.

کشورهای حوزه خلیج فارس تلاش کرده اند برای جلوگیری از این بیماری است که اسپرد به راحتی در میان جمعیت زیادی از کارگران مهاجر زندگی در شرایط شلوغ و امارات متحده عربی گزارش شده برخی از 19,000 موارد با 203 مرگ و میر.

ناخواسته تعطیلات

منزوی در مرکز تجاری ثروتمند خلیج فارس شهر نه چندان دور از معروف آن آسمان خراش ها, بازار طلا بسته شده در مارس 24 و بازگشایی تحت سخت اجتماعی فاصله و بهداشت قوانین در آوریل 26.

منطقه ای که در آن بازار واقع شده است شناخته شده است به عنوان قدیمی دبی با دهه-ساختمان های قدیمی و اتفاقی کوچه thronged توسط آسیایی و آفریقایی مهاجر که اکثریت را تشکیل می دهند از این منطقه ساکنان.

ویدئوها از ساکنان جشن پایان حکومت نظامی, ریختن بر روی خیابان ها به کف زدن و تشویق رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی در ماه گذشته.

“هنگامی که ما به اینجا آمد اولین روز این بود که اگر از آمدن ما به یک جای جدید بنابراین ما سترون همه چیز. ما بسیار خوشحال به بازگشت” گفت: طلا و جواهر Chandu Siroya.

“هر کس می خواهد در تعطیلات, اما این زمان به آن راه دیگری در اطراف. تعطیلات بیش از حد طولانی بود بنابراین ما اشتیاق به بازگشت,” او اضافه شده احاطه شده توسط یک دوجین کارکنان با پوشیدن ماسک محافظ.

صاحبان کسب و کار خود را ترک طلا در مغازه های خود را در طول ماه بسته — یک عهد به دبی شهرت به عنوان یکی از امن ترین شهرستانها در منطقه است.

‘یاد محل’

اشغال وارن از خیابان ها و با پوشش سنتی barasti بام ساخته شده از خرما fronds قرن-پیر بازار همسایگان دبی سنتی دیگر souks فروش ادویه جات ترشی جات و فرش.

“این است که یاد جای قلب ما, شهر, طلا, و این مهم است که برای دیدن آن باز” گفت: عبدالله.

طلا و جواهرات بخش است که یکی از ارکان دبی اقتصاد — ترین های متنوع در یک منطقه که عمدتا وابسته به نفت است. مقامات می گویند که امارات دارای 14 درصد از تمام طلا در جهانی گردش خون.

اما دو هفته پس از بازگشایی در این بازار هنوز هم به دور از به دست آوردن آن buzzy جو است.

فروشندگان خیابانی استفاده می شود که سعی کنید به وسوسه گردشگران برای خرید ساعت ناپدید شده اند و مغازه ها اکثرا خالی به جز کارمندان نگه داشتن دو متر فاصله از یک دیگر.

“این سخت است به این باور است که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد گفت:” Chetan Dhanak که مشغول به کار به عنوان دستیار در همان فروشگاه پس از او وارد شده از هند 17 سال پیش.

“کسب و کار است که واقعا رنج می برند. تنها سه یا چهار مشتریان آمده اند و ما پس از بازگشایی شد در حالی که ما استفاده می شود به استقبال تا 10 روزانه بسته به فصل. اما از آن خواهد شد به حالت عادی بازگشت.”

گردشگری دبی رئیس al Hilal-ماری در یک مصاحبه تلویزیونی گفت در ماه گذشته که پس از توقف ورود در ماه مارس به امارات می تواند بازگشایی به گردشگری بین المللی در ماه جولای.

کاتیا ابو Samra رئیس توسعه کسب و کار در Samra جواهرات و گفت: این مستند باعث شد شرکت او به نوبه خود تمرکز خود را به سمت محلی مشتریان.

“آن را باز کرده است یک درب است که ما هرگز استفاده می شود که قبل از او گفت:” در دفتر او با پوشیدن یک ماسک و آبی کفش را پوشش می دهد.

ابو Samra است که برخی از کسب و کار را دوباره زنده خواهد شد قبل از اینکه فصل گردشگری در سپتامبر آغاز می شود اما در دوره ای از جداسازی و فاصله اگر او تا به حال این فرصت را به یک چیز بازگشت به حالت عادی در حال حاضر او می خواهد چیز دیگری را انتخاب کنید.

“قادر به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ من و بوسه آنها را بر سر” او گفت:.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>